Najdi forum

resna zveza

A obstajajo sploh še kakšni fantje ki so za resno zvezo? pač takšni, ki jih avanture ne zanimajo glih preveč in ki se jim ne gre le za sex?

ja taki bl starejsi pa resni od 20 let dalje

Obstajajo

nova
Uredništvo priporoča


Kolk pa si star?


Kolk pa si star in od kod si?
[/quote]
Stara*

Ne vem, v katerem delu Slovenije živiš, samo meni se zdi, da je pri nas na štajerskem ravno obratno. Pod 20-21 let zelo težko zaslediš kakšno samsko punco, ki bi bila pripravljena na resno zvezo. Tam od 22-28 pa so tiste, ki so resne, večinoma zasedene. Večina samskih pa je še vedno na nivoju 15-18 let, ko se jim gre samo za žur in avanture. Pa ne pravim, da ne obstajajo samske, ki so za resno zvezo. Ampak večina novih punc, ki sem jih spoznal v zadnjem času ali pa bil na zmenku z njimi, pač niso za resno zvezo, ker jim je pač boljše, da imajo samo avanture. Verjetno je pač težje najti resne punce, kot pa avanturistke..

Sem iz štajerskega konca in ja nekako je res tako. js osebno sem že zdavnaj prerasla neko otročjo fazo, in iskreno mi do avantur res ni, tudi pomislila ne bi na to. Pač nekako sem res zrelejša od svojih vrstnikov (predvsem vrstnic) vsaj tako pravijo. In takšno je pač moje mišljenje


Kolk pa si star in od kod si?
[/quote]
Stara*
[/quote]

mislim da to trenutno res ni pomembno

Zanimivo. Jaz imam glede tega čisto enako mišljenje. Ja, pol pa še te kolegi čudno gledajo al pa zafrkavajo, ker ti pač ni do avantur.

Aja, pa še eno vprašanje za punce, ki si želite resno zvezo in vam ni do avantur. Kaj hodite na zmenke al pač doma čakate na pravega? Oziroma, če nekdo pristopi in vas povabi na pijačo, sprejmete? Pa recimo, da vam je na videz všeč.

Resna zveza je tista ki se spoštujeta in drug drugemu pomagata .
Vendar se moreta vsaj malce stisniti v objem srca .
Na plesu se lahko poljubita na lice prijateljstva .

Če povem po resnici, si jaz pri 16ih letih ne predstavljam resne zveze. Mladi zdaj iščemo fante/punce za eno noč. Ne mislim seksa, ampak poljubljanje, božanje.. Temu pravimo da “mutimo”. Naj te ne skrbi, sej se bomo vsi zresnili v nekaj letih… Ampak ne se zdaj.

Pazi ti, da se ne boš zamutila, če boš preveč mutila 😆😆🙈

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close