Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost resnost, resna zveza

resnost, resna zveza

Mogoče je tole kot neko vprašanje ali pa le nekakšno mogoče “jamranje”.
Ampak a se samo men zdi, da resni, iskreni tipi ne obstajajo več?
A je res tok grozno oz. slabo v današnji družbi, če je punca prepričana da hoče resno zvezo, pač resnega tipa brez nekih zajebancij? a je res tok čudno da še obstajamo punce, ki se ne mečemo za vsemi in si iskreno želimo eno samo resno zvezo, pač enga tipa in je to to?
Ker kokr sem zdej s kom govorila se to vsem zdi nemogoče in neko nenavadno čudo.


O, same me haha, tudi jaz zelim resno zvezo a me obkrozajo sami mutavi pa neresni tipi. pol mi mecejo take ‘kva jo sparas’ alpa ‘fukaj dok si se mlada’.. pa ja jebote clouk, pac jaz se fukam iz ljubezni, kaj je nejasnega kle? Mislm no teli tipi so res mim, mkm

Jaz sem tak, kakor opisuješ, vendar se tudi meni zdi, da ni več punc, ki bi šle v resno zvezo in izpovedale svoja čustva/občutke. Sam se ne pretvarjam in povem stvari tako kot le-te stojijo in jih ne olepšujem, tidi mene pa raznorazne avanture ne zanimajo, ker nisem tak tip človeka.
Tako, da ne rabiš skrbeti, ker smo tudi še takšni fantje, ko jih iščeš, samo obupati ne smeš. 🙂

lp

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tak, kakor opisuješ, vendar se tudi meni zdi, da ni več punc, ki bi šle v resno zvezo in izpovedale svoja čustva/občutke. Sam se ne pretvarjam in povem stvari tako kot le-te stojijo in jih ne olepšujem, tidi mene pa raznorazne avanture ne zanimajo, ker nisem tak tip človeka.
Tako, da ne rabiš skrbeti, ker smo tudi še takšni fantje, ko jih iščeš, samo obupati ne smeš. 🙂

lp
[/quote]

No, lepo da takšni še obstajate 🙂 iskreno, obupala sem že skoraj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close