Najdi forum

Hej. Mene pa zanima pri kolkih ste si zacele brit vagino?

Sem stara 21 let in si je nisem še nikoli in se tudi nimam namena briti, fanta ne moti in me pri tem podpira, tako da sem tudi sama zadovoljna sama s seboj. 🙂

Sem stara 21 let in si je nisem še nikoli in se tudi nimam namena briti, fanta ne moti in me pri tem podpira, tako da sem tudi sama zadovoljna sama s seboj. :)[/quote]

To pa res zanimivo ne poznam nobene taksne punce so mi pa vsec neobrite. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Kako pa si povedala fantu da imas nepobrito?


Mislim, da je najpomembnejše to, da te ne skrbi preveč in se prepustiš pogovoru. Sama sem mu povedala, ko se je začel pogovor bolj o tej smeri in sem omenila, da si sama ne brijem intimnih predelov in če je njemu to OK, potem mi je tudi on rekel, da s tem nima težav in da ga ne moti.
Samo ne sme te biti strah in ne smeš kar to povedati čisto izven konteksta ker bi potem lahko izpadlo malo čudno ali pa vsiljivo.

Veliko sreče in poguma ti želim. 🙂

Hvala :). Sem mu povedala pa je rekel da ga ne moti. Ampak me je pa se vedno sram. Tebe je blo kaj sram?


Saj to je naravno. Ni lepšega kot naravna mucika. 🙂

Če ti povem čisto po resnici, bi rekla, da edini trenutek, ko me je bilo malce sram je bil, ko je v srednji šoli pogovor nanesel na to temo s frendicami in se takrat nisem hotela preveč izpostavljati (nisem povedala, da se ne brijem), drugi trenutek je bil pa preden mi je fant povedal, da ga ne moti, ker sem se nekaj časa tudi sama sakirala ali bo to uspel sprejeti ali ne in me je zelo pomirilo in razveselilo, ko je rekel, da ga ne moti.
Predvidevam, da si še mlajša, ker sama sedaj pri 21 letih in ko sem na fakulteti nimam nikakršnih težav več s kakršnimkoli občutkom sramu, ker sem se sprejela takšno, kakršna sem, je pa res, da je glede sramu in občutkov nelagodja bilo najhujše v srednji šoli, vendar ni bilo zelo hudo, če sedaj pogledam za nazaj. 🙂

Me veseli, da si mu uspela zaupati in te je sprejel takšno, kakršna si, obilico sreče vama želim. 🙂

Meni so pa vsec kosmate. Kaksna punca ki si je ne brije tukaj?

“se nisem še” kak pa rešiš to poleti na morju, ko maš kopalke? verjetno navadne dvodelne kopalke ne zakrijejo gozdička, ne?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close