Najdi forum

Sex s istim spolom

heyo !

Rad bi vas vprašal ali ste že gdaj sexsali s istim spolom in kako to zgleda. Kako lahko naprimer fantje sexsajo skupaj, tudi v skupini – ker sva mislila s frendom to nrdit.

Hvala za odgovor 😉

Koliko pa sta stara? Sem ze probal ampak cisto do konca se nisem sel. Mi pa blo fajn. 🙂

jaz sem bisexualec in sem imel spolni odnos z istim spolom pač isto kot s punco pač razlika je da ga fantu oralno zadovolš imaš pač penis s keterim zadovoljiš ti fanta fant tebe oralno ter pa analno probal sem da sam jaz sprejemal analno penis ter dajal analno njemu pač potreben je lubrikant kondom in pa potrpljenje usaj prvič ker moraš nežno z občutkom počasi vstopat v anus ker boli dokler se use ne privadi da ustopa penis noter

nova
Uredništvo priporoča


Ne bi si upal, da bi ga jaz sprejel analno, kvečjemu bi ga lahko jaz dal se pravi da bi bil aktiven. Od kod pa si kolko star?


Od kod pa si?

sm primorska zakaj te to zanima pač usak ima svoje jaz ga sprejmem in dajem morem priznat da mi je bolj všeč pasivna vloga sicer res zgleda da je analno sexat boleče saj je prvič pa drugič ko pa se navadiš pa užicaš


Lubrikant ali pa s slino vlazis luknjico od ritke pa se zmenita kdo bo v aktivni in pasivni vlogi in to je to 🙂 simpl pa cim vec orgazmou 😀


Lubrikant ali pa s slino vlazis luknjico od ritke pa se zmenita kdo bo v aktivni in pasivni vlogi in to je to 🙂 simpl pa cim vec orgazmou :D[/quote]

V kateri vlogi pa si ti najraje?


Lubrikant ali pa s slino vlazis luknjico od ritke pa se zmenita kdo bo v aktivni in pasivni vlogi in to je to 🙂 simpl pa cim vec orgazmou :D[/quote]

V kateri vlogi pa si ti najraje?[/quote]

Valda u pasivni, ni lepsga k ga dobivat u rit:p

V kateri vlogi pa si ti najraje?[/quote]

Valda u pasivni, ni lepsga k ga dobivat u rit:p[/quote]

Od kod pa si? 😛

Valda u pasivni, ni lepsga k ga dobivat u rit:p[/quote]

Od kod pa si? 😛
[/quote]

Lj, ti?:P

V kateri vlogi pa si ti najraje?[/quote]

Valda u pasivni, ni lepsga k ga dobivat u rit:p
[/quote]

A si ti punca?
Jaz sem tudi iz Lj in ti z veseljem priskočim na pomoč v aktivni vlogi. 🙂

Od kod pa si? 😛
[/quote]

Lj, ti?:P
[/quote]

Ok MB

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close