Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Imam kar nekaj vprašanj z ljubezenskim vprašanjem in če mi lahko kdo pomaga.

Imam kar nekaj vprašanj z ljubezenskim vprašanjem in če mi lahko kdo pomaga.

Zaljubila sem se v fanta s katerim sva bila najprej dobra prijatelja.To sem mu tudi povedala in mi je rekel da se nimam kaj bati da se bova še naprej pogovarjala.Žal ni bilo tako.Bilo je tako da je prišel večkrat blizu mene bila sem cela potna ful me je bilo strah nisem upala silet v nekoga.Čakala sem da bi on začel pogovor, ampak tega enostavno ni naredil.Včasih sma se pogovarjala še po tem preko facebooka, ampak je parkrat ignoriral moje sporočilo.Bila sem zelo prizadeta glede vsega, sploh ko sem mu napisala cel spis.V šoli še me vseeno gleda, se mi včasih nasmeji, vprašala sem ga, če kaj čuti do mene bil je samo tiho.Jočem vsak dan nwm kaj naj več naredim, prosila bi nekoga za nasvet.


Koliko pa si stara?

17 let sem stara.

nova
Uredništvo priporoča

Ce bi bila moja punca ti ne bi pustil da jokas ampak bi hotel da si srecna. 🙂

Iiii kak lepo je bilo zaj to povedano.Povem ti da redko čujem tako lepe besede od kateri koli fanta.Nevem si ti mene narobe razumel on ni moj fant.Bil mi je prjatelj,pri vsem mi je pomagal itd.Za en čas mi je postal všeč in to mu je povedala moja prijateljica.Takrat je bil tega zelo vesel in mi je rekel da bova prijatelja ostala.V šoli pa je bilo tak da mi ni upal več rečt po tem nite besede jaz pa njemu ne.Sem pa mu sama rekla naj on pride do mene pa se boma pogovarjala brez problema.Obljubil mi je to pa tega ni držal.Vprašala sem ga če sem mu všeč orav tako moja prijateljica pa je obe samo ignoriral.Zato bi koga prosila za nasvet kaj naredit ker sama več nevem.

Ni te vreden, ce zelis ti lahko pisem to je tvoj mail anci.borko???

zgleda d mu nisi ušeč in on tebe vidi kot samo prjatljco. Žal


Tip je latentn mgtow. 😉

On te ne zna ceniti in išče nekaj čisto drugega. Ni vreden solz, bolje da ga pozabiš in se čez čas zaljubiš v koga, ki bo sposoben vračati ljubezen. Pa ne dajaj svojega majla tukaj gor, ker se na takih forumih nahaja malo morje seksualnih obsedencev s pedofilskimi težnjami.

Živijo!
Ali mi lahko kdo mogoče pomaga ?
Pred dvema mesecema ko sem bila pri kosilu v šoli se je en fant ušesu zraven mene in sama se pogovarjala.potem se mi je parkrat nasmehnu in mi pomežiknu.
Zdaj pa ko ga srecam na hodniku v šoli se sam pogledama
Meni je on vsec
Kaj mislite vi?
Hvala in LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close