Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Predsemenska tekočina možnost zanositve ob neredni kontracepciji

Predsemenska tekočina možnost zanositve ob neredni kontracepciji

Pozdravljeni.

Že tri mesece jemljem kontracepcijske tabletke. Sem še nedolžna. Prvo tabletko v novem ovoju sem vzela redno, nato sem pozabila vzeti 3 kontracepcijske tabletke. četrti dan sem drugo nadomestila in vzela 5 ki je bila na vrsti nato sem jih naprej jemala redno. 2 sta mi ostali. Nato 10 dan tabletk s fantom nisva imela spolnega odnosa. on je imel oblečene spodnjice in malo mokre. jaz spodnjic nisem imela. s spodnjicami se je drgnil ob mene, kasneje pa je bil v meni tudi s prsti. penisa ni imel v nožnici in tudi do izliva sperme ni prišlo. Zanima me kakšna je možnost zanositve s predsemensko tekočino.. in ali naj v tem primeru vzamem nujno kontracepcijo?
Hvala za odgovor

V kolikor ni prišlo do penetracije je možnost zanositve nična, seveda če tvoj fant ni ejakuliral na nožnico ali pa na prste ter kasneje s prsti penetriral nožnico. V kolikor pa bi prišlo do penetracije je možno zanositi tudi s predsemensko tekočino, v kolikor ne uporabljata zaščite, oz neredno jemlješ kontracepcijske tablete.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close