Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako osvojiti punco če…?

Kako osvojiti punco če…?

Pozdravljen! Mene zanima kako se približati punci,jo odgovoriti, osvajati….če je lahko danes že vse to smatrano za spolno nadlegovanje? Prosim za konkretne odgovore in ne neke brezvezne komentarje. Hvala!

Pozdarvljen nazaj.

Imaš prav, danes, se to kar si naštel, se včasih, ne pa vedno, smatra za nadlegovanje. Moraš pa biti “taktičen”. Ne smeš iti “predaleč” z osvajanjem punce, ki ti je všeč. Vse ima svoje meje.

Zdaj pa k vprašanju, ki si ga napisal. Konkretnega odgovora, ne to temo, ravno ni, lahko ti pa svetujem, da ti bo pri “osvajanju” čim manj nerodno. Za začetek jo moraš resnično rad, priskoči ji na pomoč kadar jo bo potrebovala in tudi kadar ne. Preseneti jo nepričakovano. Pogovarjaj se z njo. Ko boš to vse našteto počel nekaj časa se bosta zbližala in tudi ona bo začutila, da je nekaj med vama.

Upam, da sem ti kaj pomagal s temi nasveti.

Ne bom odgovoril na temo samo navezal bi se rad na del trditve ki si jo postavil. Če je punci tvoje nagovarjanje všeč, bo to vzela kot osvajanje. Če pa ji ne bo všeč bo pa to vzela kot spolno nadlegovanje.


Ja v redu, če se ne strinja z osvajanjem pač greš stran in konec. To ni problem. Problem nastane, če ti ne nakaže ali ne pove, da nisi zaželjen, ti pa tega ne veš, pa jo vseeno ogovoriš. Teoretično lahko vzame vse za nadlegovanje, tudi če ti ni dala vnaprej vedeti, da nisi zaželjen.

Mislim da take, ki ti nebi povedala niti nakazala s čimerkoli ni.

polovica se pritožuje, da so vsi preveč vsiljivi, polovica pa, da niso dovolj pogumni in direktni. vsaj tako pravijo. resnica je pa taka, da tisti ki ji je všeč je lahko kakršenkol, pa bo delovalo, tisti, ki pa ne, pa nikoli. znaki, s katerimi naj bi nakazovale kdo jim je všeč, pa so nerazumljivi ali jih sploh ni.

žalostno je, da se ljudje ne morejo več normalno spoznavat danes, ker vsi komaj čakajo, da nekoga obtožujejo nečesa. jaz sem se recimo odločil, da se ne grme teh igric, ampak punco spoznam najprej kot prijateljico in tista, ki zares ceni prave vrednote, se v dobrega prijatelja velikokrat tudi zaljubi. tudi jaz se zaljubim samo še na tak način.

Če vidiš skupino deklet ki so ti všeč jim poveš kako ti je ime ter kako se pišeš .
Če se ti kakšna od deklet nasmehne jo vprašaj zakaj se ti smeji .
Ko ti reče da se ji všeč da se bi steboj pogovarjala nasamem da ne bi katera od prijatlic slišala kaj se pogovarjata .
Vendar če se dobete na veselici jo povabi na ples tam se takoj zve ali je taprava punca zate ali ni .

to tud mene zanima.  in mi je prou moteče de se tipi na fbju ukvarjajo samo z mojim truplom. jz takšne samo skenslam pa je mir.  seveda je kle problem psihološke narave, vsekakor, ker s takšnimi osebki se jz ne morem niti pogovarjat. ti tipi pričakujejo de se bom jz zaljubila v njih tisti hip ko me bojo ogovorili. ni šanse, nobene. ko jim to povem pa me čudno gledajo de kakšna sem in de sem prasica. ja pizdamater kva so pa pričakovali? jasno de ne bi mela nič z njimi sej jih sploh ne poznam, osebno pa sploh ne pa oni tud ne mene. kako naj bom pol z njimi prijazna? ne morem bit. učinkuje edino če se skregamo. kadar sem bla z njimi prijazna so to razumeli kot moj flirt z njimi jz pa sploh nisem tega počela. PRIJAZNOST BABE NI FLIRT. in ne vem kva moškim ni jasno.  zlo bi bla vesela če bi tipe na fbju kdaj recimo zanimalo še to kar počnem in objavljam, ne pa de se ukvarjajo samo z mojimi selfiji k so takšni kakršni pač so.  a se naj ubijem al kva de bo enkrat mir in de se bojo nehali ukvarjat z mano na tak način? jz sicer tega ne jemljem kot spolno nadlegovanje, me pa vseeno moti ker je videt k de letajo za mano. jz za moškimi ne letam pri mir jih pustim.  še nikoli v življenju jih nisem razumela pa oni mene tud ne. sem edina v tej Zloveniji, k me moti če tipi gledajo samo moje truplo in nič drugega. kva pa majo od tega? milo rečeno nič.

spolno nadlegovanje pa tud poznam, brez skrbi de ga. sem bla že najmanj 3x spolno nadlegovana, tko de vem o čem govorim in so mi te stvari znane.

brala sem teme kle na med.over.net pa očitno mam samo jz ta problem de tipov sploh ne razumem.

pa a veste sej ni problem samo de buljijo na fbju samo moje truplo. tud dajejo neumne komentarje glede tega kar počnem v življenju. recimo za rekreacijo mam kolesarjenje. in se pol obnašajo k de še nikoli v življenju niso vidli babe na biciklu.  mene to recimo zlo moti.  delam to kar dela vsak normalen človk. al pa recimo ker sem amaterska glasbenica in pojem v zboru.  pri tem ne vejo za kva gre zato je bolj al manj mir. ker se človek ne bo ukvarjal z glasbo razen če bo iz glasbene familje kot sem jz in to je to.

al pa recimo ker med drugim se ful ukvarjam s svojo psiho že zlo dolgo ker je slaba in sem brez samopodobe in samozavesti čeprav na obojem pridobivam in se zlo trudim. v zvezi s tem se ukvarjam tud z jogo in  z drugimi psihološkimi metodami. tipi namest de bi mi ploskali zadevo gladko zignorirajo kot de sem z lune padla.  joga mimgrede mi poleg ostalga daje fizično pripravljenost za kolesarjenja.

jz ne vem a sem sam jz butec de ne razumem de moškega dela moji interesi in hobiji enostavno ne zanimajo in to je to.

jz pa pri njih pri določenih primerkih zlo cenim kar počnejo. recimo men sta na fbju zanimiva 2 tipa. en k se ukvarja s terapijami z ledeno vodo,  in drugi, k ma alpinizem za hobi,  na tak način kot je bil recimo nejc zaplotnik.  no skratka, tip s fbja k se ukvarja z alpinizmom je zame car. dober je de si upa.   alpinizem ni glih stvar za vsakogar.   de ne bo pomote ne enga ne drugega nisem ogovorila jz tega ne počnem če bo pa slučajno kdo od njiju mene lajkal bom pa seveda dodala, ni problem.

razumete? hobije ljudi je treba vzet kot zanimivost. ne pa de te pol tipi gledajo k de si z lune padu ker delaš to kar delajo vsi normalni ljudje.

zdej se bom pa počasi mogla spokat ker  moram nrdit še kosilo in pol grem na dolgo kolesarsko turo k bo trajala 3 ure.

 

Sicer jast imam eno   vprašanje kako je to mogoče   če se   katera punca malo  napje in se  naslanja nate   .

Zato vprašam kaj je treba takrat storiti   če se  nasloni na moja ramena  .

Vprašam tudi   če lahko punco   primem takrat za roko   in jo   vprašam za en ples  .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close