Najdi forum

Iščem punco

Živjo
Imam sledec problem.
Star sem 18 let in ne vem kje bi spoznaval punce.Ja vecina vas bo reklo da so punce povsod ali pa da se danes spoznava partnerje na internetu…ampak jaz sem po pravici povedano ze malo sit tega “osvajanja” prek fb in drugih socialnih omrežij.
Sedaj pa me zanima kje se punce res nahajate ali na kaksne aktivnosti hodite… in ali vam je bolj vsec spoznavanje v zivo ali prek interneta.
Vem da tale moja objava zveni cudno ampak me res zanima.

Pa prosil bi ,če se da brez napadanja.

Js jo tut iščem. Prek fb že en let pa nobene ne dobim.

Punce smo tu, cakamo na vas haha.. Spoznavanje je predvsem odvisno od situacije. Raje imam ce fanta spoznam v zivo, da vidim njegove reakcije in kretnje v živo, ampak tudi spoznavanje prek interneta me ne moti. Če že vprašaš za aktivnosti sem športnica, pač rada mam vse športe, sem tudi dosti stavri trenirala. rada imam tudi glasbo, pojem, igram klavir.. STara pa sem 17.
Če hočeš mi lahko napišeš zasebno sporočilo, pa se malo spoznamo :p

nova
Uredništvo priporoča

Živjo

Prosil bi te za kaksen kontakt pa se lahko potem res spoznava če imaš tudi ti željo.

Lahko ja, napisi mi zasebno sporočilo sem.

Obupana2000 sj ne da bi sitnaru sm ti hotel poslati zasebno sporočilo pa mi ga noče tebi poslati (ne vem zakaj)…tako da bi te prosil ce ga lahko ti prva posljes ,bil bi zelo vesel 🙂

Meni tudi ne gre, sem ze probala haha:/

Obupana kak pa ti je ime? 😉

Pravo punco boš srečal v trenutku, ki ne bo nikoli planiran. Js osebno rad spoznam v živo, fb mi je preveč neoseben, pa tud ne reagiraš enako. Uredi se, pojdi s prijatli na kakšen koncert, žur, malo spijte in pogovarjajte se…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close