Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost nesamozavesten (dolžina penisa)

nesamozavesten (dolžina penisa)

Pozdravljeni!

Imam en problem, ki me mori že dobri 2 leti. Star sem 21 let in sem zelo nesamozavesten glede dolžine penisa. Dolžina mojega penisa je približno 14,7cm in me zelo skrbi, da nebom mogel zadovoljiti punce.
Kaj naj storim, da si dvignem samozavest glede tega?

Za odgovore se zahvaljujem
Žaljivih komentarjev ne sprejemam

Prvič, tvoja dolžina je v čistem povprečju in je čisto ok. Povprečje je nekje 14-16cm.
Imaš popolnoma enako dolžino kot jaz, pa punco pripeljem do 4ih kričečih orgazmov zaporedoma, brez da bi uporabil penis.
Tehnika, tehnika, tehnika 😉

Dolžino imaš z moje pojme čisto OK in povprečno, tukaj imaš dober članek glede velikosti penisa[/url]

nova
Uredništvo priporoča

Po nepotrebnem se obremanjuješ. Ker imaš čist OK dolžino.
Punco vedno dobro dobro zrajcej. Potem se loti z penisom. Boš videl neboš se je mogel rešit.
Jaz naprimer imam veliko majšega od tebe
in čist lepo brez problemou zadovoljim ženo.
L P.

Sorry ampak se mi zdi to nenormalno
Kako ste lahko zadovoljni s tako dolzino
Jaz sem star 16 pa imam 17 cm dolgega (sm se junfr) pa se še meni vcasih zdi premajhen
To je pac stvar posameznika ce je narava dala tok pac jbg sam vseeno se mi zdi to premalo

Ah dejte mu lagat da je to kao dost velk ker ni!

Dober se zacne pri 17cm, zenske ratamo mokre ze ko samo primemo batino v roke.
Kar je pod 15 pa ze izgleda revscina na moskem, zenske nas stisne pri srcu ko na takega naletimo. Ok pustis mu da poskusi, ampak vedno je bedn sex. Tehnika nic ne pomaga. Zenske hocemo da nas desc pofuka kot je treba s pravo batino, ne pa da razmisljamo v kak polozaj se dat da ga sploh cutimo.

Zal mi je fantje ampak tako pac je. Povem po resnici. Druge vam ne bodo povedale resnice ker se bojijo da boste sli zato rezat zile.

Jst mam 20 cm, tako da če želiš biti mokra se javi😉

Jst mam 20 cm, tako da če želiš biti mokra se javi😉
[/quote]

Jaz ga imam 18cm, samo ker je zavit ga ona še bolj čuti, je pa ravno prav zavit, tako da lahko vse pozicije grem in ga bolj čuti, ker je ta zvitost podobno, kakor da bi imel večji obseg. 😉

Jst mam 20 cm, tako da če želiš biti mokra se javi😉
[/quote]

Jaz ga imam 18cm, samo ker je zavit ga ona še bolj čuti, je pa ravno prav zavit, tako da lahko vse pozicije grem in ga bolj čuti, ker je ta zvitost podobno, kakor da bi imel večji obseg. 😉
[/quote]

Tut jaz imam malo zavitega.😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close