Najdi forum

zveza na daljino

mogoce ta tema ne spada tukaj ampak vas prosim da si uzamete cas in mi napisete svoje mnenje ker ga potrebujem, hvala

s partnerjem sva skupaj pol leta pa edina tezava je le da sma dalec 1h voznje z autom. on ima sluzbo cez teden pa ima tako sluzbo da lahko dela tut od doma in ko pride domou tkoj spet zacne delat in si nemore oz noce si uzet cas zame. na zacetku zveze je bilo boljse, (mogoc je bilo use isto, le meni se zdej tko zdi ker sem zacela studirat in imam precej fraj casa pa mi pol manka) samo razlika je bila da sem tut js delala tko dvokratno dejansko po ceele dneve in sem mogla si menjat fraj dan v sluzbi da dobim kak vikend da se vsaj vidimo. pred kasnim tednom pa je dubu nov visji polozaj v sluzbi in s tem tut vec obveznosti tko da se zdej zelo malo slisimo ker on dela se vec (ali pa ima drugo in meni samo tako pravi). js studiram, in vsak drug vikend grem domou tko da tisti vikend ko sem fraj pride k meni in je vse kul. govori in mi hkrati pokaze z dejanji kok mu je do mene, hodiva na kosilo/vecerjo ali pa si organiziramo en dan in gremo malo izven mesta. pa ko smo skupaj imam obcutek da je res samo moj in da res tako veliko dela, med tednom pa je cisto drugace, zgodi se tut da mi napise le 1sms na dan in to le enkrat sredi dneva, pa jbt sej ne iscem da mi skos pise pa to ampak med pauzo pa se res lahko kaj vec pomenmo oz je lahko mal vec dostopen. pa tut doma me ni se pelo pa niti ne govori o tem. tko da niam poima kje zivi sploh. js sm pa v studentski sobi (privat) in ne more tko pogosto prespat pri meni ker nima smisla in sm mu omenla pa predlagala da bi js lahko sla do njega oz se dobimo nekje na obali pa uzivamo ceu dan in zvecer do njega ker je tam blizu pa reko da se bomo se zmenli. o mami ne govori ker se je namrec zlo hudo skregau z njo in nima nobenega stika. pa o ocetu tut nekaj malega znam, ker ni tak tip da govori od druzine. pravi da je sploh nima. je pa mau starejsi tko da je cist samostojen
zanima me kaj si vi mislite o tem, a ima kdo take podobne izkusnje? ka pa glede tega da skos dela mislite da ima res drugo ali govori resnico? se je pa zgodil enkrt da dobim sms od ene neznane stevilke, da naj ga pustim na miru saj ni moj, da je od te punce ki mi je to napisala. pa nisem nic odgovarjala nazaj pa mi potem ni nc pisala. pa sem takrat njega napadla ker me je bilo strah da se moja zgodovina ne bi ponovila ker se je moja prejsnja zveza koncala na podobn nacin. pa je uso krivdo prevalu name da mu ne zaupam. pa reku da ce bi biu on na mojem mestu bi ignoriru ker mi res zaupa pa verjame pa da bi panike delau samo ce vidi na lastne oci da imam drugega.
pa v teh 6 mesecih tut nobenega spolnega odnosa nisva imela pa si mislim ce bi me hoto izkosristit bi tole ze zdavni nardila. si le uzamemo cas za spoznavat. ne recem da nimamo nobenega odnosa, obadva sva zadovoljna s tem kar delava le standardnega sexa nisva se imela


Hey. 6 mesecev brez spolnega odnosa? Kako pa to zdrzis? Saj ne da sem jaz neki sex manijak samo 6 mesecev se mi res zdi veliko.;-) 🙂

eh sej sma razmislala bol o tem da bi mela tabletke samo jih mam premal casa da bi mela kaj.. pa to sploh ni problem, no vsaj zdi se mi, mene ne moti sam kolkr vem tut njemu ni tok slabo, baje da mu je boljs ce grema pocasi pa to

nova
Uredništvo priporoča


Moja punca ma tabletke pa ji je cisto oki. Kolko sta pa stara?

js sm 20 on pa 26.. Sicer pa, kot sem že omenla zgoraj, spolnost ni problem.

Sam 1 sms na dan to pa se mi zdi res butast sorry jaz sem si z vsako punco ki sem jo mel ogromno sms-ov napisal.

1h vožnje je tebi veza na daljavo? Pa poglej pare, ki jih maš čez Ameriko, pa tiste ki gredo služit vojsko v Afganistan, Pakistan itd.
A se hecaš ali ste ljudje res postali tako razvajeni, da je normalna veza še samo tip iz naslednje vasi, vse ostalo vam je pa nepredstavljivo težko zorganizirat?

Jaz sem bila s tipom, ki je bil v Angliji 7 let, najboljša leta mojega življenja in najlepši spomini, dajte se malo potrudit no, kot pa samo jamrat…
Se imata rada ali ne? Če ja, potem ni izgovorov pa če je iz fakin Kambodže

zasluzis si Fanta, ki ti bo na vojo, si vzel cas zate, te poklical in pisal, te predstavil mami, se pogovarjal o prihodnosti s tabo… itd. tudi ce je doma 1 uro voznje. vem da ti je hudo ampak verjemi da ni vredno tvojega casa, skrbi in slabe volje.

tukaj nekaj smridi. ali ima doma punco, ali pa mu pac ni dovolj do tebe. kar pa niti ni vazno, vazno je da se TI zavedas da si zasluzis NAJBOLJSE

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close