Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost 21 pa še brez fanta

21 pa še brez fanta

Hej 🙂

Zanima me kaj si mislite o tem, da pri 21-ih punca še nikoli ni imela fanta?

Imam probleme z navezovanjem stikov, trpela sem tudi za anksioznostjo. Ne vem, a je tolk težko spoznat normalnega fanta? Vsi ki jih spoznam in navežejo stik z mano, hodijo skoz na žurke, pijejo, kadijo,.. okej to zadnje bi še prenesla, ampak da se ga pa do mrtvega napije, pa ne 🙂 A se res ne da zabavat brez alkohola? Jaz sem raje zunaj v naravi z mojim psom itd. Kje so taki tipi? Da jim ni samo skoz hodit na žurke? Sploh ne vem, obupala sem že nad vsem 🙁 pomoje bom samska do 30-ih. Pa prosim brez komentarjev v stilu več hodi ven itd itd. ker smo si ljudje drugačni. A je še kakšna/kakšen tak tukaj gor?

Lep pozdravček!

Hey. Lahko me kontaktiraš če želiš, sem ok fant se ga ne napijem do mrtvega ne hodim skoz na žurke in ne kadim 🙂

A maš kakšen mail/kontakt mogoče?

nova
Uredništvo priporoča


Če imaš psihične težave, potem bo težka, to je (nam vse) jasno.


Vedo, da nimajo prihodnosti (službe, pa to), zato hočejo sedaj to izkoristiti (& they live like its no tomorrow). Drugo je pa deregulacija vrednot. Tretje, pojav tudi MGTOW filozofije pri mladih.


Da se, samo ni nujno, da jih boš našla “v naturi”.


Efektivno imaš čas do 25-ega leta, ker vse ostalo, ne glede na devičnost/razuzdanost je “post-wall material”. Sicer je pa beta tipov dost in bodo pobral tudi ostanke.

Klikn zs

Tisti, ki nismo ravno super ekstravertirani imamo navadno probleme nase pritegniti ljudi. Danes se vsem mudi in si večina ljudi ne vzame časa, da bi spoznala človeka. Problem je tudi v tem, ker so vrednote šle po gobe, ne vsepovsod ampak v mnogih primerih. Lažje je hodit na žurke in se ubadat s priložnostnimi ljubicami kot se ukvarjat z resno punco. Sam sem star 30 let in sem samski, pa ne zato ker bi se zato odločil. Enostavno je tako, da v vsakdanjem življenju na vsake nekaj mesecev pride priložnost, ko spoznam kako punco, ki me res pritegne, potem pa ali se izgubijo stiki ali se izkaže da ona nima interesa ali pa izvem, da je že oddana. Hja in potem mimogrede mine eno leto in tako naprej.


Sam sem realno introvert, vendar znam zaigrat ekstroverta, vendar se mi ne da na daljši rok igrati nekega burkeža, ker mi energijo pobere.
Ne samo to, tudi ta zasvojenost s pametnimi telefoni (preganjanje PokeMon-ov) dela ljudi asocialne in butaste.


Še nekatere VE države, kjer si mislil, da se bo dalo kaj najti, se hitro kvarijo zaradi IKT-uvoženega feminizma, SJW in PC kulture iz Zahoda.


Danes so se precej tudi punce spremenile in so marsikaterih pogledih še hujše od tipov.


Situacijska/Neprostovoljna samskost – I get it.
Mislim lahko si samski, če imaš le isti socialni krog ljudi okoli sebe oz. da “nadomeščaš izpadle iz igre” z novimi kontakti. Pa tudi če realno nimaš nobenega je pomembno, da imaš neke cilje, hobije. Precej je tudi takšnih, ki sebe ne poznajo oz. ne vedo kam bi se dali in bi zadovoljevali tuje potrebe (na škodo svojih).

Sam trenutno berem recimo od Aarona Clarey-a knjigo Enjoy The Decline in Bachelor Pad Economics. Potem bo pa na vrsti Esther Vilar – The Manipulated Man.

Situacijska/Neprostovoljna samskost – I get it.
Mislim lahko si samski, če imaš le isti socialni krog ljudi okoli sebe oz. da “nadomeščaš izpadle iz igre” z novimi kontakti. Pa tudi če realno nimaš nobenega je pomembno, da imaš neke cilje, hobije. Precej je tudi takšnih, ki sebe ne poznajo oz. ne vedo kam bi se dali in bi zadovoljevali tuje potrebe (na škodo svojih).

Sam trenutno berem recimo od Aarona Clarey-a knjigo Enjoy The Decline in Bachelor Pad Economics. Potem bo pa na vrsti Esther Vilar – The Manipulated Man.[/quote]

Neprostovoljna samskost vsekakor, kar pa ne pomeni, da nimam določenih svojih kriterijev. Če bi jih nižal, bi verjetno že našel katero, vprašanje pa je če bi bil srečen. Verjetno bi živel slabše kot sedaj.
Nimam zgolj enega socialnega kroga ljudi, imam mnogo različnih socialnih krogov, ki med sabo nimajo nič skupnega. In tudi nasploh vzpostavljam nove kontakte in brišem tiste ljudi, ki nič ne obetajo. Pa je situacija še vseeno ista. Hobije in cilje seveda imam, brez teh ne moreš biti srečen.

Lahko me kontaktirašm sem v podobni situaciji kot ti s tem da občasno žuriram:D ampak ne kadim in ne napijem se ga do mrtvega .lp 🙂


Koliko pa si stara?

Mišljeno je bilo za avtorico teme, 19 let sem star drugače. 🙂

Punca, ne sekiraj se. Važno je samo, da NE DAŠ NOG NARAZEN, samo zato, da boš končno v zvezi. To te NIKAKOR ne bo osrečilo, poleg tega bi bilo nepošteno do tebe.

Ti si želiš biti ljubljena, kajne? Ne pa da te nekdo malo sproba in te že v naprej podreja, kot na primer Zlat, ki se mu ne da tipkarit. Ja, ima pa mišice, ane? Ne, padat na to. GLEJ srce.

TFM, Zlat – punce niso živali ali potencialni ostanki!!!!. Iz vajinih komentarjev se vidi, da sta precej nezrela in precej polna testosterona.

Ne sekiraj se glede anksioznosti. NI RES, da imaš zato manj šans. Tudi NI RES, da boš po določeni starosti (po 25. letu) za v smeti. Ti moraš vedet kaj si želiš, kdor pa te bo imel rad, te bo sprejel Z VSEM kar si.

Bolje, da si do 30. samska in nedolžna, kot pa da te čustveno ali celo fizično zlorabijo neki bedaki, ki pojma nimajo KAJ JE LJUBEZEN.

Sama sem mogla dat čez številne zlorabe, spolno nasilje. Imam tudi težjo dosmrtno psihiatrično diagnozo, vendar sem poročena in VEM, da me moj mož LJUBI. In morda ne bom nikoli imela otrok, ki si jih moj mož zelo želi, pa vendar vem, da bo moj mož ostal z menoj. In še in še. Včasih je težko bit z mano, A ON OSTAJA 🙂

Če misliš, da ti lahko kaj svetujem, mi piši
Nena


Aja jaz pa sem mislo da si punca. 😉


Sigurno.
Res.
Res.
Ja ti se moraš pa potem pri sebi vprašati ali ima smisel gojiti neka pričakovanja, ko pa na “trgu” ni takšne ponudbe. Tako si v bistvu sam sebi povzročaš neko čustveno škodo.
Pač najdi uteho v hobijih in obstoječem socialnem krogu. Zakaj bi trpel zaradi nečesa kar (trenutno) ne moreš imeti ?


Dejstva so dejstva, Vaš čas je omejen. Politična korektnost gor ali dol. Objektivna realnost je pa itak španska vas za “entitled-type” ženske.

Trumpa so tudi po zobeh vačili zaradi tistega “locker room banter”, vendar je samo razkril hipergamistično naravo žensk.


You can have it all. Prva laž feminizma.[/url]

Sama sem mogla dat čez številne zlorabe, spolno nasilje. Imam tudi težjo dosmrtno psihiatrično diagnozo, vendar sem poročena in VEM, da me moj mož LJUBI. In morda ne bom nikoli imela otrok, ki si jih moj mož zelo želi, pa vendar vem, da bo moj mož ostal z menoj. In še in še. Včasih je težko bit z mano, A ON OSTAJA 🙂
Lahko je s tabo samo iz obupa, ker je znižal kriterije in realno ni srečen. Če je preveč v službi, v svojih hobijih ali s prijatelji zunaj je to eden izmed pokazateljev. Beta providerjev/Cuckov je več.

Te popolnoma razumem. Sem fant tvojih let, sicer sem bil že v nekaj resnejših razmerjih ampak mi nikoli ni bilo preveč do žuranja. Seveda sem sprva z veseljem žural, ker sem videl da je to npr njej všeč, se občasno tudi zabaval ampak me ta stil nikoli ni preveč pritegnil. Raje imam da se lahko doma ali na kakšnem sprehodu popolnoma posvetiš le ljubljeni osebi. In me malo tudi skrbi, ker še nisem našel osebe ki bi mislila podobno.

Živjo,v primeru če še iščeš…Sem ti zelo podoben,če ne isti,sem 21 letnik,rad imam živali in naravo,žurov pa ne 🙂
Z jasno zastavljenimi cilji v živlenju,če želiš zvedeti kaj več mi piši v ZS.

...every day may not be good,but there is something good in every day...


Pozdravljena. Ali se isces fanta? Tukaj en samski. 🙂

Matej_27 a imaš kakšen kontakt? Prek ZSja te ne morem kontaktirat, ker nisi prijavljen 🙂


Hey Hanna. Meni pa tu sporocila konstantno brisejo. Od kod si koliko stara? 🙂

Opomba moderatorja: ta forum ni namenjen iskanju (spolnih) partnerjev. Podrobnosti si izmenjajta prek zasebnih sporočil (potrebna je registracija).

Hej okolica Kranja, stara sem 21 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close