Najdi forum

Vaše izkušnje BDSM seksa? Ste že probal? Če niste, mnenje o tem? S čim vse vsre se “mučil8” s partnerjem?
Dodajte se spol in starost
BDSM= seks kjer je eden podrejen

Jaz sem biv star 26 let ko je to v meni prebudila takrat 33let stara biseksualka. Sedaj imam 28let. Bila je zlo agresivna v pojstli in je hotela da ji krivim roke jo trdo držim in fukam kot psico in kar se je tudi zgodilo… s časoma sem jo začev daviti klofutati po obrazu zmerjati s psico,prasico kar tudi je, 🙂 da je moja kurba pljuvati v usta vlečti za lase vse med seksom seveda 🙂 po orgazmu sem se poscal na njo ko se je dala v banjo. Ženska me je čisto pokvarila sedaj ko se samo ližem z žensko začnem globoko dihati in bi jo najraje razstrgal še preden jo nabrišem 🙂 najboljše pri vsem tem je to, da večini ženskam to paše, ko jih fukam kot pes in jih podrejam sebi kot sluge sploh ko jim vidim v očeh pravi strah ko se igra začne 🙂

BDSM definitivno ni enako seks kjer je eden podrejen.
Za božjo voljo, le od kje ti ta ideja?

BDSM je akronim za
bondage – discipline
domination – submission
sadism – masochism

BDSM je “malo morje” različnih spolnih praks,
Ni nujno, da sploh pride de seksa (klasišne penetracije)
in ni nujno da je eden od pratnerjev podrejen (mazohisti recimo se v veliki večini ne podrejajo)

zloraba, kakršnakoli, za BDSM-jem nima veze.

Mantra BDSM je Safe Sane & Consesual.

če sporazuma ni, ni BDSM, pač pa zloraba, to si je treba zapomniti.

Toliko za “uvajalni seminiar”

skupinski chat na temo bdsm na gmailu: https://hangouts.google.com/group/ra7uB2YahH1VVYdn2

brez žaljivk stila “pederčina” prosim, kdor ni toleranten do drugačnih spolnih praks, chat ni zanj!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close