Najdi forum

Fafat ga sošolcu

Oi usi!!
Mam en problem….mam 12 let(8. Razred) in sem punca. Letos imamo neko proslavo v šoli in jaz not nastopam…na tej proslavi je tudi nek fant(ni neki zlo lep, je pa potrebn) ki me skos osvaja ampak ne na normal način ampak mi govori de nej mu ga povlečem pa da mi ga lahko pokaže pa da naj mu ga zdrkam….no meni je blo še en cajt snešno potem me je pa po pouku uprašav če mu bi ga dejansko zdrkala. Men je tk nasplošno drkat ga tipu zakon ampak me skrbi de bo komu povedal al pa da naju kdo zasači. Jst mu ga lih ne bi zdrkala , bi ga pa tko seksualno osvajala(npr navidezno fafanje,ležanje v oprijeti majci pred njim…) a mi lahko da še kakšen nasvet al pa idejo za vse to skupaj?
Hvala

Oj,


Pri tebi se že vidi, da ne ceniš moških. Pri HJ ti je všeč, da imaš ti oblast in nadzor, pa tudi ostalo kar bi rada kaže na to. A ti si pa lepotica ali kaj ? Saj mogoče on tudi tebe ne vidi kot lepo, si pa pač “primerna”, da ga obdelaš.
Itak, da bo drugim povedal ali pa na telefonu vklopil kamero (snemal), ga skril nekam v prostor, potem pa na vseh socialnih omrežjih objavil (tvoje “ročne spretnosti”), to bo objavljeno v rubriki POP IN na 33kur.com, ti boš zaradi sramu naredila samomor, potem se bo o tem govorilo cel teden, potem pa spet begunska kriza jovo na novo… 😀

Pri tvojih letih se ti raje zanimaj za šolo ne pa za take orgije…

nova
Uredništvo priporoča

Oj
Da vaju nebi videli izberite bolj samoten kraj: gozd ,soba, WC,….
Osvajaš ga lahko na več načinov recimo: ležiš pred njem in se božaš po prsih, ližeš prste (kot da fafaš), se pred nji sklanjaš da se vidi rit …
Lp

Se pravi, ti bi ga se dodatno provocirala. Kaj pa, ce se ne mo mogel kontrolirat in te posili ali pa morda pretepe potem, ko ni videl, da se na nek nacin norcujes iz njega? Na tvojem mestu bi se takim izogibal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

pa tij samo fajn njeme ka po fafaj te ga pa v krizne tak rejdno za hasek ce trbej
L.P

FAJN SE MEJ

Takoj Nodija gledat! Potem pa spat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close