Najdi forum

Ne najdem punce

Živjo vsem, sem star 23 let in imam velik problem, še nism imel nobene punce v življenju, pa ne zarad ne poskušanja, ampak pač v živo sm bolj zaprt in se nikakor ne morem odpret in ker sm povsem brez izkušenj nevem kako naj bo sploh kšno ogovoril kjerkoli, kako bi začel ali o čem bi govoru potem naprej. Prav tako je to posledica tudi da so me do sedaj vse zavračale in se obračale stran od mene, nekatere pa celo zajebavale in da nobeni nism po videzu neki všeč, čeprau sm kr uredu, pa nobena ubistvu niti noče it vsaj na kak zmenek al karkoli z mano. Sem prijazen fant, ki se rad tudi kdaj zabava, imam rad živali in avte, ne kadim in sm počasi že brez volje do česarkoli no. Tudi prijateljev lih nimam veliko ker me vsi samo izkoriščajo takrat ko oni kaj rabijo, ko pa js kaj rabim pa ni nikjer nobenega in na ta način postajam samo še bolj zaprt. Veliko punc in fantov sm že vprašal za nasvet, al pa če mi predstavijo kšno k je samska, pa od nobenga nič .. nobene pomoči nikjer in res nevem več kaj nardit.

Pojdi na kakšno veselico tam se ogladuj dekleta ki so same .
Če ti je katera všeč pristo do nje ter jo povabi na ples .

Hja vem kako ti je, tudi z mano je bilo tako. Poskusi speed dating, pri vas v Lj nekje to izvajajo… Upam da bo to v pomoč

nova
Uredništvo priporoča

Probaj naslednje pozabi na punce za 1 Leto loti se kakega športa, ker ze v principu majo punce raj sportnike. Jaz ko sem treniral MMA pa kasneje Gimnastiko sem Mel pick okol kokr sm hotu od povprecnih do full cute sexy lepotic. Tko D k bos meu izklesano telo pa da bos Športnik bos vidu lajf ti bo cist drugačen in bos zelo srečen, naredil bos nekaj zase in puncam bos ušeč.

23osamljen, kakšna je situacija danes?

Se strinjam z nekom ki ti je je svetoval da za nekaj casa punce pustis na miru. Zdi se mi da se mocno obremenjujes s tem, kar ti se dodatno zbija moralo. Daj casu cas, in pa sebi, da se malo dozoris, pa bos na vse akupaj drugace gledal. Tudi sama sem bila dolga leta siva miska, ki je ni noben opazil. Vem dobro kako je to. . Zacni delat na sebi, sebi se posveti, poskrbi za svoj videz in za svojo notranjost.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close