Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Fantje – menstruacija

Fantje – menstruacija

Zanima me kako fantje, moški gledajo na menstruacijo? Kako jim poveste da imate menstruacijo, kako to sprejmejo?
Lahko odgovarjate tudi fanti (priporocljivo)

Dober mornar tudi po rdečem morju pluje.Brisačka pa kondom pa gasa. Je malo bolj podmazano.Če si previden ni take panike.

Sledim…..

nova
Uredništvo priporoča

Moj fant nima nobenih tezav s tem. Na zacetku sva se veliko pogovarjala o tem ker ga je zanimalo USEE:$ in se mu zdi zanimivo. Pa ful me mirka prvi dan k ce ne vzamem 2x po 550mg tablet (nalgesin) me tko zvije d bi se kr ubila (enkrt sm v soli dobila in sm na wcju na tleh lezala eno uro d so tableti prjel:$). Pac skrbi ga zlo. Pa par vlozku sem mu dala da je mal pofirbcal kaki so notr hehe. Nima nic proti temu. V spolnosti je vse isto ker ga kri ne moti, u bistvu mi je bol dogaja ko mam menstro:$$ sam oralno ne gre pc kri ane haha:$ ne skrbi ker fantom je zanimivo sam nc ne vejo o tem 🙂

Neucakana.. mene pa zanima kako mu poves da imaš menstro… hvala za odg

……. si izkusnje…. hvala

Imam punco kateram mi vsak mesec rece da ima menstruacijo. Pravi da jo boli trebuh prsi… Zanima me vec o menstruaciji in kako naj ji pomagam

O menstruaciji in problemih povezanih z njo (npr. PMS) je na spletu ogromno zapisanega npr. http://www.tosemjaz.net/tag/38 Povprašaj strička Googla.

pač rdeč je … pa če vrže ena to v moj skret jo upizdim ker se loh zabaše

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close