Najdi forum

obrezan penis

Oj.
V šoli pred športno v garderobi ga je zadnič moj sošolec pokazu pol si ga je pa drku pred nami poli ga je pa šeedn dau vn pa si ga drku pa smo jih usi gledal. Mene pa mika da bi ga še js pokazu, sam me skrbi ker mam js obrezanga ostali majo pa še usi kožico gor. Tak da ga neupam pokazat da me nebi pol zajebaval. Kaj mislte?

Pokaži jim ga.. bodo ljubosumni in si ga bodo tud oni želeli takega, boš vidu… js si ga tudi ful želim met obrezanega, mogoče si ga bom po 18tem letu

Glej stari ne brigi se za to men so dal kožco dol k sm biu star okol 7/8 let pa me ni nč sram zj sm pa 14 pa mi nč ne fali pa še bolš je za drkat pa laži je na nek način

js si ful želim, baje je dosti boljš fukati kot s obrezanim 😀

A ko je v trdem stanju mora kožica jit čez

Ja, ko je v trdem stanju, mora kožica it dol,. če ne gre, je nekaj narobe, ampak nič hudega. Naredi se majhna operacija in to je to.

Iz vidika higijene pa je to veliko boljše.

Če ne boš pokazal nobenega sramu, bodo vsi ostali ljubosumni. samo razloži kakšna je korist. In da ima to zelo veliko ljudi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

A pa bi se dalo to narediti tudi z vajami? Ker jest nebi šel na operacijo

Seveda se da to tudi z vajami, ampak ali to lahko narediš ponavadi določi zdravnik. In preveri ali se to da narediti z vajami ali je potreben poseg.

Ni pa nič posebnega, zato le pojdi k zdravniku.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Zdravnik mi je na sistematskem pregledu rekel da je vse vredu

meni je tudi, me je pa tud malo sram it h zdravniku zaradi tega

ko je moj v trdnem stanju lih kožca ne gre dol, ko je pa v normalnem stanju pa gre lahko dol a je to kei narobe ???

probaj potegniti prav počasi in z občutkom, mogoče še malo oslini, da bo lažje

Zdravniki so tam ravno zato da pomagajo. Drugače pa pojdi na kakšen forum in vprašaj zdravnika, pa ti bo razložil.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

a tkrt k je v trdem stanju ?

Hej

čakaj kar začel si ga je drkat pred vsemi vami? v garderobi v šoli pri športni zanimivo?

Drugače jaz nimam obrezanega penisa in se mi zdi vse eno kdo ma kakšnega…drugače bi ga jst pokazal in tut začel drkat.

Yo glej sej ni nč tazga nej te nebo sram eni majo majnga drugi velkega eni obrezanga drugi pa ne obrezanga…. Vsi ga mamo vsi si ga fliknemo na roko in seksamo ne? zato nevm zkj bi mogl bit koga sram lol.
Drgač pa mene zanima kaki so občutki pač če maš neobrazan penis…
Lp

lol zkj pa bi si kdor kol želeu met obrezanga???

Sam majo pa eni jajca pred vsemi si ga drkajo haha sej js bi tud sam k pol vsi povejo vse po celi šoli… 😉

Jaz mam obrezanega pa se po treningih normalno tuširam pa saj veš da si ga tudi po treningu včasih na roko vržemo pa še nihče mi ni niti omenil da je kaj drugačen kot njegov, pa še bol paše baje.

Pa še bolj paše
Kaj??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close