Najdi forum

Patološka Lažnivka – Varam – Obsedenka s seksom

Pozdravljeni!
Na tem forumu sem že dlje časa. Sem v fantom v zvezi že več kot 9 let (stara sem 28 let). Imam ga rada, ne živiva skupaj, prespiva pa večkrat drug pri drugem, za vikende sva ponavadi celo nedeljo skupaj. Že odkadar pomnim, se lažem, že od najmanjših stvari. Tukaj si sploh ne morme več pomagati.
Fant moj je super, sicer je copata, ampak sem res navezana nanj. Pred fantom sem ta pridna delovna punčka, pridna administratorka v službi, doma pridna punca, ekstremna tekačica ob prostem času. Ubisvu sem pa zelo dvija, pokvarjena punca. Doma me niso tako vzgajali, ampak taka sem postala. Vedno sem imela poleg fanta še enega ali dva občasna lubimca.
Sem bol vitke športne postave, večje oprsje, tipi me obletavajo non stop.
Zadnje dve leti se mi je pa totalno odpililo. Imam nekaj mlajših kolegic, za katerimi hodimo ven, petek sobotoa zvečer. Čim spijem nekaj pijač, postamem divja. Najdem si najbolj luštkanega tipa ki ga lahko dobim, in ga zvabim da me poseksa nekje na samem. Zadevo speljem diskretno, brez pravih imen, brez telefonskih. Za ven se spenedam, tako da tudi čimbolj drugače izgkledam kot vsakdanje. Takrat mi ni mar za nič, samo da me nek neznanec dobro poseksa, potem pa najraje vidim da ga nikoli ne vidim več. Hodim pa ven čisto daleč stran ven od domačega kraja.
Zadeva je pripeljala tako daleč že da tudi če prijateljice ne morejo tisti vikend se kar sama spenedam in grem sama ven. Gre se tudi za to da sem spremenila kriterije, zdej mi je samo še važno da je tip velik močan, z velikim premoženjem in da me poseksa brez kondoma in se izprazni vame večkrat zaporedoma. V roku zadnjih dveh let sem imela že preko 60 tipov samo za “uporabit”.

To me zadovoljuje, to me osrečuje, čeprav lažem varam, zavajam fanta sem srečna z njim. Glede na to da to na dolgi rok ne bo šlo tako na prej, mi lahko da kdo kak normalen nasvet kako ven iz te obsesije.

Pozdravljeni BArbBarria,

če želimo nekaj rešiti, je najprej treba določiti težavo. V vaših besedah pa nisem zasledila nobenega neprijetnega čustva, vsaj izrazili ga niste. Če ni neprijetnosti in celotno zadevo oz. način preživljanja prostega čas ne doživlajte kot težavo, potem nimate kaj reševati, saj težave (za vas) sploh ni. Je le način življenja. Ko vam bo situacija postala neznosna in ne boste želeli živeti na takšen način, boste lahko začeli iskati rešitev. Glede na vaše izjavo, se mi dozdeva, da niste pripravljeni na spremembe in vam godi tako kot je: “To me zadovoljuje, to me osrečuje, čeprav lažem varam, zavajam fanta sem srečna z njim.”

Mogoče se motim in želite pomoč. V primeru da je tako, napišite kaj je tisto kar želite spremeniti, kaj želite doseči, kakšno naj bo vaše življenje, vaše vrednote, vaši cilji. Šele ko postavimo sebi določen cilj, lahko nekaj spremenimo.

Lepo vas pozdravljam,

Elena Kecman transakcijska analitičarka - svetovalka E-pošta: [email protected]

Za BArbBarria

Iz tvojega posta lahko razberem, da si relativno mlada z lepo postavo, velikimi joški (kar so sanje velike večine moških, če bi želeli opisovati svojo punco, ženo ali ljubico). Poleg tega imaš dolgoletnega fanta, ki ga opisuješ, da je “super, sicer je copata” ampak, da si navezana nanj. Ta tvoja navezanost nanj pa mi je nekam čudna, saj če nekoga imenuješ, da je “copata”, ti če nič drugega kronično primanjkuje spoštovanja do njega. Pustimo to, da ga varaš (tudi jaz sem varalica iz svojih razlogov, ampak ti moram reči, da napram tebi, nisem izdelal niti vrtca (kaj šele prvi razred OŠ varanja).
Ker s fantom še nimata otrok, ti bom svetoval, da se na tvojo pobudo čimprej razidita, saj bosta potem oba srečnejša (pri tem pa ne bodi do njega preveč kruta – resnico vsaj malo zavi v celofan (saj mu ni potrebno vedeti, da je le številka pri tebi, povej mu da si pač spoznala, da še nisi pripravljena na resno zvezo…). On se sicer ne bo svoje sreče takoj zavedal, ti bo pa kasneje, ko bo spoznal resnico (da nisi tako “gajsna” le z njim v postelji, ampak še s premnogimi moški, pri čemer jim daš prav vse, kar si želijo, pri tem pa neizmerno uživaš…), veliko lažje oprostil tvoje početje in ohranil vsaj malo spoštovanja do sebe in tudi do ženskih osebkov na sploh. Če pa boš ostala z njim, mu “spohala” otroka ali pa mu podtaknila ljubimčevega, kot da je njegov, pa ga boš uničila – garantiram.
Pa ga res tako sovražiš, da si to pripravljena storiti??? Bodi vendar človek – nekega dne, ko se boš ozrla nazaj boš lahko upravičeno ponosna na to, da si mu prizanesla…
Sedaj, pa še kratko nekaj misli v zvezi s teboj:
Da ti seks z različnimi tipi paše te sploh ne obsojam (to so tvoji občutki, želje, potrebe,…), pomisleke pa imam pri naslednjem:

– “Imam nekaj mlajših kolegic, z katerimi hodimo ven, petek soboto zvečer…Najdem si najbolj
luštkanega tipa ki ga lahko dobim, in ga zvabim da me poseksa nekje na samem” jaz si na tvojem
mestu nebi želel, da še kdo ve za tovrstne dogodivščine, saj se prijateljstvo (žensko pa še posebno)
zelo rado sprevrže v sovraštvo, takrat bodo ravno te prijateljice po domačem kraju najbolj veselo
širile vesti o tvojih vsakotedenskih seksualnih ulovih…in za vse boš največja prasica, kurba,…, to pa
bo potegnilo dolgotrajne, zelo boleče posledice v tvoje življenje…

– “Čim spijem nekaj pijač, postanem divja” to sploh ne drži, je le izgovor zate, da poskušaš neuspešno
opravičiti svoje ravnanje pred seboj in pred drugimi in ti to dobro veš. Strinjati se morem z
moderatorko, da pravzaprav uživaš trenutno v takšnem načinu življenja, saj ti nič ne manjka, toda to
se lahko nepričakovano spremeni, kaj pa takrat???

-” Gre se tudi za to da sem spremenila kriterije, zdej mi je samo še važno da je tip velik močan, z
velikim premoženjem in da me poseksa brez kondoma in se izprazni vame večkrat zaporedoma.” kaj
pa morebitne spolne bolezni, prav tako pa obstaja tudi majhna možnost, da z kakšnim ljubimcem za
eno noč zanosiš (abortus, podtikanje jajca v kukavičje gnezdo,…) Ne uničuj življenja sebi in drugim,
pa imej s seboj kondome, da bo bolj varno, ko te bo tip poseksal “od spredaj”, ostalo (usta, rita,…)
pa prakticiraj izlive kot ti paše, če ne gre drugače.

Dovolil se ti bom zapisati še zadnji nasvet: Tvoja obsesija, kot ji praviš je način tvojega življenja (vse dokler se ne boš spremenila po lastni želji). Sam načeloma spoštujem vse ljudi ( tu tudi nimfomanke, prostitutke niso izjema), toda ali nebi uporabila malo pameti, si npr. v “velikem mestu”, (kjer te, kot praviš ne poznajo), najela sobo in uživala vse to brez česar trenutno ne gre, pri tem pa še kaj zaslužila za kasnejše čase, ko boš starejša, ko tvoje telo ne bo več tako privlačno, da bi se moški obešali po tebi… Vse to kar “enonočnim srečnežem” ponujaš zastonj, je pa menda vredno kaj (pa čeprav pri tem tudi ti neizmerno uživaš), a ne?! Pa te ne napeljujem na prostitucijo, le želim povedati, da če si se odločila za način življenja, kot ga opisuješ bi jaz prav gotovo na tvojem mestu pomislil na rek “prijetno (za občutke) in koristno (za denarnico). To je realno življenje pa LP!

SI PAČ TIPIČNA SLOVENKA

Obsesija? Mislim, da samo živiš tako kot ti pač trenutno paše, Upam, da je to vse.

ok,…nice…
a mi poveš v ktere diskače hodiš,.. pa mogoče tvoj mobi…

bi ti prišel kak nasvet dat,.. pa tebi malo veselja 🙂

se spomniš morda če si bila zakaj prikrajšanja v otroštvu – ti je oče izkazoval ljubezen? Po čem si hrepenela, kar so drugi otroci imeli, ti pa ne? Pri vseh teh seksih s tujci uživaš vedno, ali gre tudi za malo mazohizma, bolečine, ki te sprošča, sploh s takimi z velikim premoženjem, saj ti verjetno zelo pridejo do živega, do bolečine?
Če lahko na to odgovoriš, bi morda razumeli ozadje, glede na to, da se ne jebeš za denar, nisi glih k.

Ti si obična K…A! Upam, da tvoj partner to izve in te odere živo! P…..A, p……A!

Vsekakor NISI TIPIČNA SLOVENKA!

Zal jaz tudi poznam taksno p…..o,samo da je ta porocena stara 43 let in ima tri otroke(stari med 7in 13 let).ta zenska je kelnerca in v to gostilno hodijo sami umazanci ,penzionisti ta pa jih menjava ko vlozke.zenske so ogorcene nad njo in njenimi dejanji .za take zenske je prav lep zakon v pakistanu KAMENJANJeE.v tem primeru mi je zal otrok .e to se dogsja pri nas v velenju. Ta zenska je ze 25 let najvecja prasica v velenju.ti opisujes da si lepa ampak ta je pra una zjahana ostarela kokla.kaj pa spolna bolezen si na to pomislila .verjetno imas kaksne probleme iz otrostva da se ne cenis.verjemi da smo prevarane zenske zelo strupene in sovrazne do taksnih zensk,ki nas ponizujete s svojim pocetjem.in rada bi sporicila tej velenski p…..i,da mi je unicla zakon,samo zato ker si se dovolila nazgat v ta zadnjo in ker obiskovalcem meces v pijaco neke tablete.jaz sem se z mozem in on je cisto na tleh ,zelo ga je sram in je ponizan.vse se enkrat vrne zapomni si tovin prenehaj s taksnim pocetjem.

SUPER si nič ne skrbet preveč ko bo čas bo to šlo mimo
in boš odličen družinski človek.
DO TEDAJ PA UŽIVAJ

DA SI PATOLOŠKA LAŽNIVKA ALI LAŽNIVEC (ŠE BOLJ VERJETNO) SE STRINJAM, KAJTI POSREDOVA ZGODBICA JE TUDI ENA SAMA PATOLOŠKA LAŽ..

Če zgodba ni provokacija in je resnična, potem ti lahko samo svetujem: rabiš strokovno pomoč, terapevta. Profesionalni terepevt ali terapevtka ti lahko pomaga (če se v bistvu hočeš spremeniti).

to so njene želje, v realnosti je siva miš, ki si ne upa na plano

zgodbica za male otroke :))

Na tem forumu sem že dlje časa.

Od včeraj.

Sem v fantom v zvezi že več kot 9 let (stara sem 28 let).

Deset let gor ali dol, spol pa je vprašljiv.

Imam ga rada, ne živiva skupaj, prespiva pa večkrat drug pri drugem, za vikende sva ponavadi celo nedeljo skupaj. Že odkadar pomnim, se lažem, že od najmanjših stvari. Tukaj si sploh ne morme več pomagati.

Od tega sta za permej res zadnja dva stavka.

Fant moj je super, sicer je copata, ampak sem res navezana nanj. Pred fantom sem ta pridna delovna punčka, pridna administratorka v službi, doma pridna punca, ekstremna tekačica ob prostem času. Ubisvu sem pa zelo dvija, pokvarjena punca. Doma me niso tako vzgajali, ampak taka sem postala.

Čudna čorba, na meji ZF.

Vedno sem imela poleg fanta še enega ali dva občasna lubimca.
Sem bol vitke športne postave, večje oprsje, tipi me obletavajo non stop.

ZF ali kot pravi slovenski pregovor; sanja svinja (ali prašič) o koruzi.

Zadnje dve leti se mi je pa totalno odpililo.

To se vidi, se bere, ja, res je.

Imam nekaj mlajših kolegic, za katerimi hodimo ven, petek sobotoa zvečer. Čim spijem nekaj pijač, postamem divja. Najdem si najbolj luštkanega tipa ki ga lahko dobim, in ga zvabim da me poseksa nekje na samem. Zadevo speljem diskretno, brez pravih imen, brez telefonskih. Za ven se spenedam, tako da tudi čimbolj drugače izgkledam kot vsakdanje. Takrat mi ni mar za nič, samo da me nek neznanec dobro poseksa, potem pa najraje vidim da ga nikoli ne vidim več. Hodim pa ven čisto daleč stran ven od domačega kraja.

ZF ali kot pravi slovenski pregovor; sanja svinja (ali verjetneje merjasec) o koruzi.

Zadeva je pripeljala tako daleč že da tudi če prijateljice ne morejo tisti vikend se kar sama spenedam in grem sama ven. Gre se tudi za to da sem spremenila kriterije, zdej mi je samo še važno da je tip velik močan, z velikim premoženjem in da me poseksa brez kondoma in se izprazni vame večkrat zaporedoma. V roku zadnjih dveh let sem imela že preko 60 tipov samo za “uporabit”.

ZF ali kot pravi slovenski pregovor; sanja svinja (ali še verjetneje – merjasec) o koruzi.

To me zadovoljuje, to me osrečuje, čeprav lažem varam, zavajam fanta sem srečna z njim. Glede na to da to na dolgi rok ne bo šlo tako na prej, mi lahko da kdo kak normalen nasvet kako ven iz te obsesije.

Poišči kakega dobrega psihiatra in po 30 letih intenzivne terapije te bo sestavil na novo in preprogramiral.

hahhahahahahaha,mislim da bi morala ti v nadaljevankah živet…kao podnevi pridna…ponoči pa…..ej,dej,dej,dej….pridi k sebi in ne obnašaj se kot k…..,še malo pa boš svoje potrebe računala,…k…. je pač k…… in vedno boš ostala,ker k….. se rodi kot k….. in umre kot k…..

Ne bom obsojal, bi pa rekel samo dve stvari:

Spostuj sebe in fanta toliko, da mu das nogo.

Pojdi se testirati za spolne bolezni in uporabljaj kondome, razen ce si zelis uniciti zivljenje z spolno boleznijo sebi in se veliko ostalim.

Jaz te prosim, da bodi fer do soljudi in se/ga oz. jih/NAS vsaj zaščiti pred spolno prenosljivimi boleznimi, na katere nemalokrat pozabimo zaradi “užitkov”!
Bolj kot v vse, verjamem v karmični zakon, ki ti bo vse razpadle zakone, ki jih povzročaš s takšnim početjem in za vse otroke, ki so zaradi nezvestobe “izgubili” svojega atija, vrnil v 100x večji meri, na drugačen način in to takrat, ko boš mislila, da si najbolj srečna na svetu. Takrat se boš spomnila svojih petkovih in sobotnih noči in takrat ne boš več mogla poklicati teh prijateljic, ki jih izkoriščaš, da gredo s tabo ven, da jo ti lahko nastavljaš.

Vi ne razumete takšen tip ženske. Njoj je dajanje dol z vsakim smradom ki pride mimo veselje in obenem varno početje. Zakaj bi menjala stil življenja če ne bo treba ? Ima fanta ki ga boli k* za njo, kje je ,kam hodi. Starše ki jih ne zanima kje je,kaj dela. ‘Prijateljice’ pa so ista pašta. Kje naj dobi kompas da se znajde v tem izkvarjenem svetu ? Zato je najbrž vprašala tukaj, če ji mogoče mi lahko damo kakšen nasvet. Če moraš dajat nasvet eni 28 letni ženski kaj je prav in kar ni v življenju, potem je nekaj hudo narobe. Tisti ki bi ji morali dati kompas pa so,kot zgleda, mrknuli po celi črti.
Pa ni ona edina, da ne bo pomote. Jih je več ki vodijo takšen stil življenja. Ene,tiste z poslovno žico, znajo zadevo tudi kasirati. Drugim pa rečejo nimfomanke. Na koncu koncev je vseeno.
No eno pa je sigurno. V globini duše veš da delaš narobe in ti vest ne da miru.
Zaradi tega te ne bom niti poskušal spremeniti ali ti dajati nasvete kaj naj bi počela z sabo v življenju, ker je več kot očitno da to že veš. Zato, ko te ‘prime’, spomni se samo da nekje v tebi obstaja tudi drugačen ‘jaz’. Samo mu moraš dati šanso da pride ven.

Resnično nisem videla na tem forumu boljšega odgovora kot je ta.

New Report

Close