Najdi forum

žena zaljubljena v drugega 2

Pozdravljeni!

V bistvu ze zlajnana tema, ampak kot verjetno vsi do zdaj tudi jaz upamm, da je pri meni drugace….

Porocena sva 14 let, imava dva otroka in do nedavno je bilo vse vec ali manj ok.

Ne vem zakaj, ampak nek notranji glas mi je nekako namignil, da sem pogledal v njen telefon. Zal se je intucija izkazala za resnicno….

Seveda se o tem ni zelela pogovarjati in stalno trdila, da vse skupaj ni nic. Kasneje mi je priznala, da je mocno zaljubljena vendar, da je to le virualni pobeg in da z njim nima fizicnih stikov. Ne zeli se lociti, ima me zelo rada in da sem se vedno nr. 1!

Vse ok, vendar zadeva se vlece ze skoraj dve leti.

Zmeden sem, da je joj! Odlocen sem, da jaz druzine ne bom zapustil, saj nimam s tem nobenih tezav. Mater svojih otrok pa tudi ne morem kar tako napoditi….

Naj povem le se to, da se drugace na vseh podrocjih razumeva vrhunsko. Sva najboljsa prijatelja, imava popolnoma enak pogled na svet, iste hobije,…..

Ze nekaj let pa opazam njen odpor do sexa. Kljub temu da se vedno drziva za roko. Poljubljanje veckrat na dan. Spiva objeta. WTF?

Ce se vam ljubi, napisite kaj prosim….

Hvala!

Hm, … verjetno tudi pri tebi ni drugače.

Pri ženskah, ki varajo s krivdo ali so intenzivno čustveno povezane z drugo osebo, se pojavi izmikanje v domači postelji. Ne trdim, da te je fizično prevarala, vendar ji sama, glede na njeno intenzivno zaljubljenost ne bi verjela. Že leta…

Potrebujeta povsem odkrit pogovor, ki pa ne bo mogoč ob tvoji pretirani toleranci.

Toda to je samo moje mnenje.

@Teater.

Zapomni si, kar ti bom napisal. Tvoja žena ima kontakte s tem tipom. Še kako ima kontakte. Si zelo naiven tip moškega.

Ko boš ugotovil, kar sem ti napisal vsaj toliko požri svoj ego in tukaj napiši, kaj se je zgodilo.

nova
Uredništvo priporoča

Praviš, da gre za virtualni pobeg. Pred čim beži? Zakaj potrebuje bežati?

Na koncu boš mogoče še ti kriv ker si ugotovil kar nebi smel.. Mi pa ni nekako jasno da praviš da je priznala da je močno zaljubljena, a ti si ji še vedno št 1… Če bi to bilo res mislim da drugega niti pogledala nebi. Tako da…

Ne vem, kaj bi pravzaprav rad slišal.
Ti si se torej odločil, da boš ostal z družino ne glede na vse. V čem je torej tvoja dilema?

Mogoče te bo pa odrešila ona. Mogoče bo pa ona šla in ti sploh ne boš mogel odločati, ali ostaneš z njo ali ne. Si o tem premišljeval? Vsi si domišljamo, da smo gospodar položaja, pa v bistvu nismo. Vedno odločata dva in odločitev se lahko vedno spremeni.

Ni zime za Eskime.

Sam sem v isti situaciji.Po 25.letih zakona je ugotovila,da se mora znoret ker se v mladosti ni.Jaz pa delam oz. garam in obnavljam kot bi preživel ali še dočakal še enega abrahama.V kraju kjer živim,se je odselilo veliko “tamladih”,nadomeščajo jih Romunke in Ukrajinke.To pomeni,da ženske niso dorasle današnji situaciji – tempu žiivljenja,ki je na žalost krut.

jure zx
ali bi mi zaupal,kje so te Romunke in Ukrajinke,resno me zanima,ker sem pred locitvijo in Ukrajinke so enkratne zenske,verjemi mi,ce je mozno mi odgovori

Za g.Lazarja!
Kolikor sem slišal,obstajajo agencije,ki se s tem ukvarjajo in lahko izbiraš.V našem kraju jih je kar nekaj(spodnji del Štajerske) in so fantje zelo zadovoljni.Pa tudi marsikatera kmetija je dobila pozitivno energijo.-Je pa tudi dober poduk slovenskim histeričnim,zamaščenim,…..ženskam (nekaj je tudi dobrih)
Pa ne mislim koga žaliti,pač na žalost (razen politike) tudi s tem problemom se čedalje bolj srečujemo.

Fantje, fantje.

Prav zoprni ste mi s temi ukrajinkami. Kvaliteten moški si lahko dobi kvalitetno žensko doma. Ne rabi skakat v ukrajino po nekakšne spolne sužnje, ki odidejo v svet samo zato, ker se s tem rešujejo revščine. Ne rečem, da se tudi na tak način ne najde morda kvalitetna partnerka, ampak podlage za kaj takega so zelo slabe.

Podpis pod tole!
Ženske iz vzhoda imajo eno veliko skupno točko z moškimi iz juga (mišljeni Tunizijci, Egipčani,……) in to je, da na vsak način želijo priti na boljše (finančno). In tako kot so moški, ki sem jih omenila, namazani z vsemi žavbami, da očarajo Evropejko (najraje Nemke, Švicarke, Avstrijke, Švedinje,… kakor tudi Slovenke), tako so tudi Ukrajinke ter njim podobne, zelo dobre igralke, da očarajo moške.
Ampak to govorim o res vrhunskih igralcih, ki znajo zelo prepričljivo igrati s čustvi človeka. Seveda pa vsi ti izigrani moški in ženske v svoji slepi zaljubljenosti sploh ne opazijo več, kako jih nekdo vrti okoli prsta. Sem srečala tam na jugu kar dosti takšnih igralcev, ampak jaz sem se, preden sem odšla dol, zelo dobro informirala o tem, kakšni ljudje to so in kaj je njihov cilj. Če bi šla samo naivno tja, bi mogoče tudi jaz padla na njihove komplimente, ki jih res lahko slišim od 1 tunizijskega moškega več kot sem jih kdaj od vseh Slovenskih moških skupaj. Ampak jaz vem, da imajo ti ljudje figo v žepu, zato jim ne nasedem.

In tako je tudi s temi Ukrajinkami. Seveda ti takšna ženska ne bo rekla: “joj, kako si star, majhen in smrdljiv”, saj si bo s takšno iskreno izjavo takoj zaprla potencialno možnost za lepše življenje tu pri nas. Amapk očitno dosti ljudi raje živi v zlaganosti in pretvarjanju ter manipulativnih igricah takšnih žensk in moških.

Je pa res kot pravi Matej, da si kvaliteten moški lahko najde kvalitetno žensko tukaj. Sem gledala oddajo, kjer je šlo nekaj moških Nemcev v Rusijo na ogled potencialne ženske, ki so jih spoznali prek agencije. Moram priznati, tiste ženske so bile res luštne, ampak moški so bili pa res zanikrni. Ženske pa “vesele” njihovega prihoda, saj so že videla €€€€€€€€ 🙂

Kaj misliš, da med Ukrajinkami in Romunkami pa ni nobenih zamaščenih, histeričnih in zoprnih? Nekateri res niste bili dalj od Trojan 🙂

Poduk, kakšen poduk? Moralistični? 🙂 Takšni izrazi pašejo bolj kakšnemu župniku…. Kdo pa sploh si, da boš slovenskim ženam diktiral, koga naj si vzamejo za vzor? Mar misliš, da med tujkami, ki jih omenjaš, ni zoprnih in zamaščenih? Za neuspehe na tvojem ljubezenskem področju se ti ni treba spravljati na sodržaljanke in Mateja.

Sicer pa podpis pod “tako je to, ja”

Pozdravljen..
Že dolgo sem v isti situaciji ….naključno sem izvedel da ni tako kot mi je govorila …. rekla je da gre tja in tja ….na koncu ugotovim da temu ni tako … sestajala se je z enim…nato z drugim…pa sms-i..pa klepeti po cele ure zvečer ,ponoči ..da ne govorim o prevoženih kilometrih…in ko sem ji povedal da vse vem in imama dokaze ,pa sem bil jaz najslabši in kriv za vse da je to počne… …
Po moje jo imaš rad in ji vse dovoliš in mogoče tudi kupiš vse kar si poželi… zato pa je to tako … želi si avanture …ve pa da je v tvojem objemu varna in srečna …samo s tem ne bo nikoli nehala …ko si enkrat v tem ni več rešitve … si zasvojen …enako kot pri drogah…

Lep pozdrav

Morala gor ali dol, če to zanemarimo, ljubezen gor ali dol, če tudi to zanemarimo, ker nima s ponavljajočim se varanjem z enim, pa z drugim, pa s tretjim… nobene povezave, potem nevarnost prenosa okužb in rizična spolnost, če tudi to zanemarimo, zanemarjanje odnosov v družini, zanemarjanje partnerja, svojih otrok zaradi pomanjkanj časa, ki ga namenijo svojim avanturam, če tudi to zanemarimo, če zanemarimo tudi izgubo časa, ure in ure klepeta po telefonu, v živo, mesece visenja na netu, stotine prevoženih kilometrov, stroške za telefonijo, bencin, hotele in motele, darila, izguba časa za iskanje novega vira drogiranja, potem, ko se izpoje prejšnji, skrivanje, prikrivanje, laganje, večni strah, da se razkrije ali razve…, če vse to skupaj zanemarimo, kaj ostane?

Ostanejo le tisti ukradeni blaženi občutki na vsake kvatre. Gre torej za dobesedno obsedenost s spolnostjo, seksom, gre za odvisnost od iskanja vedno novega vznemirjenja, adrenalina, nato močnih občutkov povezanih z vso to skrito dejavnostjo in s seksom…, gre torej samo za močne občutke, ki nekaj v človeku za nekaj časa prekrijejo, zadušijo, nadomestijo, zapolnijo, ublažijo pomanjkanje nečesa globoko v človeku, morda kake hude rane v duši, ki se ne zaceli, ker jo človek ne pusti zaceliti?

Kaj je pot iz te odvisnosti? Morda poiskati tisti vzrok tega ravnanja v človeku, tisto rano in jo ozdraviti? Kaj pa, če je vzrok znan, rana poznana in ne zaleže ne natančno teoretično poznavanje vzroka in vse problematike odvisnosti, ne opozorila, ne preteča nevarnost popolnega uničenja svoje družine, ne strah pred posledično sramoto ob razkritju vlačenja iz avanture v avanturo? Kaj je za storiti človeku, če nič od tega ne zaleže, kot ne zaleže pri alkoholikih, drogeraših, hazarderjih, odvisnikih od adrenalinskih športov in enako pri teh, ki skačejo in avanture v avanturo, za zdravljenje rane pa ni interesa, ker so tisti občutki na kvatre postali že nuja, odvisnost, brez njih kot da ni mogoče več živeti, niti se temu ne želi človek upreti? Pustiti človeka za sabo, da počaka, da starost in smrt dokončno uredita njegovo težavo z odvisnostjo?

Vse enkrat mine. Tudi to bo minilo.

Lep pozdrav.

Histeričen izpad na moje pisanje.Kje so ostale redne dopisovalke na forumu,da odgovorijo na moje pisanje.Resnica boli.

Najbrž že mljavženkrat postavljeno vprašanje, pa ga bom še mljavžent + 1 krat….

Danes mi je žena pa 20 letih zakona priznala, da je zaljubljena v sodelavca, hkrati pa ne želi spremeniti načina življenja oz. zapustiti mene in družine, saj ne ve kaj jo je “treščilo”.
Ker sem skoraj 100% prepričan, da gre samo za “trenutno kemijo”, saj v 25 letih poznanstva oz. 20 letih zakona ni bilo drugih težav ne z moje in ne z njene strani me zanima kako bi reagirali na takšno situacijo drugi uporabniki foruma.
Moram reči, da je bil pogovor “globok in konstruktiven”, pa me kljub temu grize kako naprej?
Pravi, da je na meni ne moti prav ničesar, sodelavec je šef, prišel pred kratkim…… .

Sama pravi, da ne ve kako naprej,jaz pa tudi ne, prosim mnenja , ne nasvetov ….

Dragi šmorn-odpri svojo temo, saj v tem primeru ne boš prejel nobenega odgovora…

Spoštovani “Šmorn…”,

verjamem, da je med vama z ženo zaradi neprijetnega dejanje z njene strani res nastal en navaden “šmorn”, kot ste si dali tudi psevdonim.

Ker je takšne težave možno razrešiti, me le zanima ali sta prišla do rešitve oz. skupne odločitve ali pa še potrebujeta pomoč? Še posebej verjamem v vajino rešitev, ker ste omenili da sta imela “globok in konstruktiven pogovor”. Predvidevam, da sta oba osebnostno zrela in da se imata še vedno rada. To da vas “grize kako naprej” je pa popolnoma normalno, saj so neprijetna čustva prav posledica takšnega dejanja. Ta neprijetna čustva se lahko razrešijo, še posebej če oba delata na tem, se pogovarjata in rešujeta težavo, ki je obojestranska.

Če potrebujeta pomoč, mi ponovno pišite na to stran in vam bom odgovorila. Ali pa se oglasite na moj e-naslov.

Lepo vas pozdravljam,

Elena Kecman transakcijska analitičarka - svetovalka E-pošta: [email protected]

New Report

Close