Najdi forum

Ali vas je kdaj prijelo, da bi šle do žene in ji vse povedale?Zakaj ja in zakaj ne?

A si ugotovila, da te ljubček vleče za nos? Da ne bo nikoli tvoj, zdaj pa želiš ženi vse povedat, v upanju, da ga vrže čez prag in tako desc pride k tebi? Težka bo. Menim, da če bi te res imel rad in se videl s teboj,. bi bil s teboj, ne glede na otroke, ženo hišo…. to se vse da rešiti, so ljudje to delali in lahko povedo.

mene ni, ker se mi zene smilijo.saj vem, da boste sedaj vsi planili kako sem uboga, ker sem tretja violina, kako me nima zares rad…blablabla..mene to ne zanima, da ima zeno.mene zanima samo seks in uzitek, ki ga znjim imam.nikoli ga ne sprasujem o zeni, nikoli mu ne razlagam o sebi.imam doloceno mejo, ki je znjim ne mislim prestopiti, saj ni moj moz.vendar so se stvari zacele zapletati, saj cutim, da je pri njemu drugace.zacel se je pritozevati cez zeno, zacel je kazati custva do mene.poklice me kadar lahko, posilja zaljubljene smse, mi govori lepe besede in prinasa draga darila.zato sem se odlocila, da zadevo koncam, ker za resno zvezo, ki vpleta custva ne rabim cloveka, ki ima zeno.zase si zelim postenega moskega, ne pa takega kot je moj j….seksa dobro, ampak laze..taki so samo za posteljne uzitke in ne poroko.danes zvecer se dobiva in mu mislim na lep nacin povedati, da najino druzenje ni vec zame.po tem pogovoru bo sel nazaj k zeni, kar naenkrat bo imel zanjo vec casa…zakaj?ker ga je ljubica pustila, zato pa se mi smilijo zene.ni vedno tako, da so ljubice uboge reve, ki se zadovoljijo z drobtinicami in ki so zeljne ljubezni.vcasih smo ljubice, samo mlade punce, ki medtem, ko cakamo tistega pravega, vseeno uzivamo v seksu…ce pa je to v seksu s porocenim, pa ni moja krivda, da ma zeno.moja krivda je samo, da sem seksualno bitje, ki rado uziva…:) lp

nova
Uredništvo priporoča

Saj ne vleče za nos samo nje, vleče tudi ženo. In zakaj ne bi smela tega zvedeti?
Dedc pa tako ne ljubi nobene od njiju, on ljubi le svojo rit !
Problem je ženskah ker tega ne dojamete in se med sabo rausate za enega pokvarjenca.
Predvsem prevarane se na vse kriplje prizadevajo takega dedca obdržati in zlivajo ves bes na ljubice, ki pa so samo produkt njihove propadajoče veze.

Njegova žena ni moj problem. Ima točno takšnega moža kot si ga je izbrala in obdržala

Sprenevedanje. Si tretja oseba v zvezi prvega in drugega. Torej ste trije na kupu. Ti pa se prepričuješ, da obstajata samo drugi in tretji, prvi pa … kaj? Ti z njim nimaš nič? Me zanima, če tudi žena misli, da ti z njo nimaš nič.

Se strinjam s poročeno ljubico :)) Ko sem jaz varal svojo ženo, sem bil mnenja, da je moja žena moj problem, ne problem moje ljubice. Jaz sem bil vezan, ne ona. In se mi zdi prav butasto, ko prevarani za prevaro obtoži ljubico/ljubimca. moje skromno mnenje.

Ti tudi!
Enako tvoj mož, ane?

Tudi jaz sem tam…on vezan, jaz ponovno samska. Pustimio sedaj, zakaj tako, dejstvo je, da nisva skupaj samo zaradi sexa, saj se vidiva mogoče enkrat na teden, se pa zato vsak dan slišiva po telefonu. In nikoli ne bi šla povedat njegovi partnerki, čeprav ga imam v bistvu rada. Zdi se mi, da je to njegov problem. Naj se sam sooči s tem, če mu kaj pomenim, če mu ne, je tako tudi meni trenutno v redu, kasneje pa… Kaj veš kaj ti je namenjeno?!

Ko sem izvedela, da je poročen, sem jo poklicala, ker sem želela da ve, koga ima doma.

No, pa so mi v službi povedali, da je na porodniški. In ker je bila stara skoraj 50 let in noseča, nisem več vedela kdo od niju je bolj…. Tako sem idejo opustila. Sem mu pa povedala, da če ne bo miru, da jo bom pa našla. In zdaj je mir in upam da bo tudi vnaprej.

Tudi jaz sem se nevede znašla v vlogi tretje osebe … In sem kasneje po spletu naključij spoznala to žensko. O ja, njegova žena je tudi tvoj problem. Če jo boš kdaj spoznala v živo, ji boš lahko pogledala v oči?
S tem nočem rečt, da si ti odgovorna za njegovo početje, niti slučajno. Dokler je žena neki abstraktni pojem, se ti zlahka zdi, da nimaš nič z njo. Ko pa jo spoznaš, ji sežeš v roko, se pogovoriš, pa vidiš, da imajo tvoja dejanja posledice za več ljudi, kot je neposredno vpletenih. Pri vama jih je cel kup, ker sta oba poročena, in vajina dejanja lahko zamajejo svet desetih ljudi.

njegova žena res ni tvoj problem in nisi ti kriva, da jo on vara. kriv je on, ti pa “samo” vrečo držiš. občudovanja vredne take ženske, da se lahko pogledate v ogledalo. po čem si ti boljša od njega, če si vedela, da je poročen oz. da ima družino? pa ne mislim v očeh prevarane žene…
sicer pa, če se v zakon vmeša tretja oseba, pomeni, da se vmeša, ne pa da ni nič kriva.
a res prav nobenih moralnih vrednot ni več?

Ja seveda, jo bom povabla na kavico in ji razložila, da imam že tri leta razmerje z njenim možem……..haloooooooo. saj se znam cenit……….
Naj povem, da se ji je v tem času, ko jo mož vara temeljito spremenil zakon….na boljše…..je prepričana, da so idealna družina…….naj tako tudi ostane.
Če ne veš ne boli……

Tako je. Če bi moški zatrdno vedeli, da jih bodo ljubice zatožole in žene sunile v rit, bi bilo na svetu veliko manj varanja.
Tako pa se delajo ljubice grozno razumevajoče in nezahtevne, dedci pa to izkoriščajo in udobno sedijo na dveh stolih.
Ljubice, a vas ni nič sram, da pobirate drobtinice????

ja, res se znaš cenit!

Nč bat Tako, laž ima kratke noge,.vse se enkrat zve.
In ne, zagotovo se NE ceniš, saj si v življenju DRUGA, medtem, ko je ona PRVA in tako bo tudi ostalo. Če bi se cenila kot praviš, ne bi bila zadovoljna z rentanjem svojega spolovila (pa še zastonj…!). Tako da, trpi dalje, mrzi njegovo ženo in mu bodi na dosegu!
Ker se ceniš!

Moj mož je moj problem. Poročno zaobljubo trenutno dojemam ; skupaj v slabem. Na njegovo željo. Če bi me še vedno ljubil bi že pred desetimi leti opazil, da nama ljubezen polzi med prsti. Pa ni. Res sem se trudila vzgajati tisto tenko bilko, ki naju je še povezovala. Pred leti sem naključno naletela na ljubimca. Moje srce je od takrat njegovo. Mož vsa ta leta tega ne opazi, noče opaziti, noče sprejeti…Tako funkcionira najina zakonska zveza. Z nepopravljivo napako, ampak še dela. Kot recimo moj pralni stroj ( poročno darilo), ki mu že nekaj let ne dela ena jakost centrifuge. Imam tudi novega. Ta novi opere perilo slabše.

Ljubimčevo ženo poznam. Naše malo mesto je tako majhno, da v mojih letih vsi staroselci poznamo med seboj. Ona sodi v skupino tistih, ki si zaradi lastne ljubezni prilastijo partnerja. Uporabila je in še uporablja vse zvijače, ki jih v svoji desni polovici možganov najde, da priklaplja moža nase. Potrebuje njegov stas, status, občutek varnosti. Od kje to vem ? Lani mi je vso to njeno krvavo borbo za moža razložila. Ob kavi ! Tko me je mel,da ji rečem:” Dej ohlad se že. Jaz se z njim dajem dol že leta, tebe pa skrbi najina skupna znanka.” Ljubimcu sem povedala, da sva skupaj pili kavo, ne pa vsebine. Njegova žena ni moj problem

Življenje ni ne belo, ne črno. Po večini je sivo. Pa vseeno lepo

Mah, normalno, da me je v sedmih letih, kar sem v vezi s poročenim zagrablo, da bi povedala ženi. Bolj zato, da bi njemu zagrenila idilično družinsko srečo. Ker mi človek nikoli nič ne jamra čez ženo in se res ne vidi, da bi mu kaj falilo. Le ob neki priliki , ko sem ga vprašala, če se je kdaj (predvsem na začetku zveze) ustrašil, da bom kar pozvonila na vratih, je rekel da niti ne in zamomljal, da bi bilo mogoče to še v redu, bi se vsaj končala ta kalvarija od zakona.Tako, da mogoče pa vseeno ni vse tako idilično. Ampak, naj sam rešuje svoje težave. Kar se nje tiče pa nimam nobene slabe vesti. Jo že toliko poznam in tudi toliko, da vem, da bi mi še glavo razbila, če bi zvedela.

dragi rocco, daj preden pišeš traparije še enkrat preberi kaj sem napisala.kdo pobera drobtinice, jaz ali žena? Jaz dobim od njega noro dober seks, lepa darila in samo dobro voljo.Kaj pa žena dobi od njega? Kup umazanega perila, slabo voljo in slab seks…Kot sem napisala, jaz točno vem da je moj poročeni prijatelj velik lažnivec in nemoralnež.Osebno se ne bi nikoli poročila s takim, a zelo dobro seksa.In točno to je tisto kar jaz trenutno rabim.Nočem nobene resne zveze in vem da poročen moški tega nikoli ne bo pričakoval od mene.In ko pišete, da dajem svoje splovilo za posodit pa še to za free.Očitno poznate samo ženske ki jim ni do seksa in to delajo kot usluga moškemu…Jaz sem mlada, lepa in željna seksa. Zato “posojam” svoje splovilo zastojn 😉

Mene nikoli ni prijelo da bi njegovi ženi povedala.
Vedela sem da je poročen, da ima otroke… saj sem vedela v kaj se spuščam.
In nikakor se nebi strinjala z Roccco da pobiramo le drobtinice!
Imela sem partnerja in lahko povem da se veliko bolje počutim kot ljubica, kot tedaj v vlogi žene.

L.p

New Report

Close