Najdi forum

A je katera probala s sledilno naprav?

Če napišem vse znake, zaradi katerih sem skoraj sigurna, da me partner vara, boste rekli, spakiraj in idi, pa vseeno hočem vedet s kom in kje, saj pravi da sem bolana oz. bolano ljubosumna, v resnici pa vem, da je vse to posledica njegove nezvstobe, ki mu je nikakor ne morem dokazat. Daleč od tega, da bi ga karkoli gnjavla, mogoče ga 1x na 2 meseca vprašam kje je bil in s kom, tako da ne gre za neko zalezovanje z moje strani, da bi lahko rekel, da sem sploh ljubosumna.
Tisti ki boste moralizirali, vam rečem samo to, da imam pravico vedet in če on ni toliko “dedca”, da bi priznal in da greva vsak svojo pot, bom pa probala jaz to izvrtat, ker ne bom pustila, da se nekdo na tak način dela norca iz mene. Nekaj dni nazaj je celo v pogovoru predlagal, da dava stvari na nulo in začneva znova in to po čisto normalnem pogovoru, saj sem mesec nazaj rodila drugega otroka in me je začel nekaj kritizirati glede teže in da bi lahko začela telovadit da shujšam…da ne omenjam, da me je v nosečnosti tudi nonstop gnjavil za vsak grižljaj in da sem daleč od tega, da bi bila nek debeluh. V glavnem to moje sumljenje se je začelo v nosečnosti in resnično bi rada dokazala kaj dela in da ni problem v meni, ampak v njem
Razmišljala sem, da bi zahtevala izpisek telefona za 3 mesce nazaj, po eni strani, pa me zanima kako j kaj s temi GPS napravami oz.sledilci, ki imajo montiran tudi mikrofon za prisluškovanje.

In kaj ti bo dokaz?

Kaj mi bo dokaz? Lažje ga bom zapustila. Lažje zaključila vse. Naj se dela norca s katere druge, naj živi z njo. Če je slabič, naj bo slabič, samo ne z mano.

nova
Uredništvo priporoča

to s sledilci ni tako enostavno, rabiš vsaj nekaj računalniško-tehničnega znanja, pa tudi dovoljeno ni. Boš rabil pomoč, obrni ne na kakšne tehničen frike,še najbolje pa na detektiva

Ja, točno to, kar sprašuje Yo, kaj ti bo dokaz? Če je zveza slaba, ni nujno, da je zaradi tretje osebe. In če dobiš dokaz, da te NE vara? Potem bo pa njegovo obnašanje kar na lepem sprejemljivo? (Mimogrede, je drugače pod vsako kritiko, nesramno in poniževalno do tebe. Če ima kaj za povedat, naj ti to pove kot človeku, ne kot inventarju v stanovanju, ki ni več moderen in ga bode v oči).

Naroči izpisek, poštoraj mu po telefonu, če boš potem mirnejša, a za božjo voljo, ne ponižaj se tako daleč, da bi vohunila za njim in to celo z mikrofonom. Oziroma pred tem se vprašaj, koliko resnice pravzaprav preneseš.

Daga miroslava1705,

vsekakor morate pri sebi razčisti in si priti na jasno glede partnerjeve zvestobe ali nezvestobe. Glede na to, da ste mesec dni nazaj rodili drugega otroka, je razumljivo, da se je partner v zadnjem obdobju počutil odrinjenega in zapostavljenega. Vse to lahko sedaj popravite in preokrenete tok dogodkov. Partnerja vklopite v nego in varstvo otroka, namesto da ga zasledujete v njegovem domnevnem početju. Od tega bo veliko več koristi, kot od dokazovanja, da ima vaše ljubosumje trdne vzroke. Zavedati se morate, da moški, ki ima ob sebi ljubečo partnerko, ki mu nudi vse, kar potrebuje, začenši zaupanje, nadalje pogovor, nežnosti in zadovoljujočo spolnost, ne bo pomislil na nezvestobo. Če pa je to storil, je storil zaradi pomanjkanja vsega tega. Tu bi morala biti usmerjena vaša želja po spremembi. Nezaupanje rodi nezaupanje in vodi stran od srečne zveze.

Če že hočete pomiriti svoj nemir, pridobite telefonske izpiske in pokličite par najpogosteje klicanih številk v zadnjih mesecih, ki so na tem izpisku ali pa naj jih potem pokliče vaš partner pred vami in videli boste, ali je kaj resnice na vaših domnevah. Če boste ugotovili nezvestobo, vam svetujem, da začneta obadva delati na poglobitvi medsebojnih odnosov in krepitvi zaupanja, iskrenosti in ljubezni. To je v vašem primeru boljša rešitev, predvsem zaradi majhnega otroka in enega nekoliko večjega, kot pa izguba časa s sledenjem in prisluškovanjem svojemu partnerju z GPS napravicami, detektivi ali osebno.

Resnično se boš spustila tako nizko? In kaj boš imela od tega? Saj praviš, da že zdaj veš, da te vara..

Verjetno to, da bo začela zaupati svojim občutkom. Da bo sebe rešila s tem, da si lahko verjame kar obučti. Vsaj jaz tako preberem njen post.
Ker ji mož tupi da je ljubosumna in izgleda, da mu bo kmalu začela verjeti.

Verjemi mi, da če že veš, je bolje, da samo veš in ne drezaš globje. Zna hudičevo zadet in bolet in je vso resnico še težje potem sprejet in nosit s sabo. Ti govorim iz lastne izkušnje. Sicer nisem vohunila, sem pa dobila “dokaze” drugače. In ja, mi je bilo prej še nekako znosno, ko sem samo slutila/vedela, kaj se dogaja, ko sem pa imela na dlani vse podrobnosti, sem pa mislila, da bom izbruhala želodec. Res.

vsi vi,ki imate normalne partnerje ne morete razumeti tega.Kako to mislite : pogovori se?? s kom že?? če ti tupi,da je zvest,da kaj se greš? da ne vara.Da si za zdravljenje na psihiatriji.Da kaj delaš otrokom? zakaj razdiraš družino po nepotrebnem?prisega na otroke,da ne vara….

Koliko vas je tu,ki vam je partner takoj povedal za drugo žensko-moškega?

Mislite,da bi on otroku povedal ,kaj je naredil?nikol.Še prepričuje ga kako si mama umišlja itd

Da te kdaj nebi pekla vest, se odločiš za tako poniževanje kakor avtorica.Nekako si opravičen pred otroki in narodom,prijatelji.

jaz sem ga dobila z njo pa še vedno ne prizna,se dela norca iz vseh nas-se ločujemo.Meni je zadostoval ta dokaz,lahko on zdaj govori ,kar mu srce zaželi.

Primer se od primera razlikuje.

Do takrat, ko zadnje upanje umre, je dolga pot in šele, ko so izčrpane vse možnosti, takrat ni kaj več reševati. Takrat je ločitev odrešitev trpljenja in priložnost za nov začetek za oba. To velja za primer osebe pod trenutnim nickom full žalostna.

V primeru miroslave1705 je še upanje, da se odnos popravi. Telefonski izpisek bi sicer dal vpogled v kontakte domnevno varajočega in klic na najpogosteje kontaktirano telefonsko številko ali dve in osebni obisk avtorice in partnerja skupaj pri lastnici te številke bi potrdil ali ovrgel sum. Tudi če ga bi potrdil, še vedno obstaja upanje, da se varajoči začne boriti za ohranitev zakona in popravi svoje napake. Avtorica pravi, da je partner pripravljen napake popraviti, začeti znova graditi, ne podirati. Če se bo za to odločil resno, mu bo uspelo. Na miroslavi1750 je, ali bo znala zadevo izpeljati tako modro, da zakon reši. To bi bila boljša možnost. Vprašanje je, če si to želi. Če pa se je vnaprej odločila, da se bo v primeru dokazanega varanja brezpogojno ločila, lahko to stori tudi brez vsakega posebnega dokaza, na podlagi občutka. Tedaj tudi v tem primeru ni kaj več reševati.

Reševati začneš že takrat ko ti partner pokaže sočutje. Ne da iz tebe naredi namišljenega bolnika, ker sam pač ne more oz noče priznati da si ne umišljaš ničesar.
In tisti ki reče da naj ne izve resnice.. Ali je bolje živeti v dvomu kot še s tako hudo resnico?
Odvisno pa seveda od osebe do osebe..
Se strinjam da je vredno popraviti odnos če je možno. Nikakor pa ne tako da se sprenevedaš in mežiš pred resnico.
Avtorica je povsem jasno povedala kaj čuti in da svojim občutkom tudi verjame.
Zakaj pa nebi sama sebi dokazala da nima blodnje in je razlog za odtujenost moža prevara…
Takrat se dajo karte na mizo. Ne pa v nevednosti..

Kaj pa, če razlog za njegovo obnašanje ni prevara? Kaj pa potem? A potem je pa njegovo nemogoče obnašanje samo blodnja?

Take vrste control freaki ponavadi ne verjamejo dokazom, ki ne potrdijo njihovih sumničenj in vtratjo ter glodajo še kar naprej in naprej. Posledično prihaja pri partnerju do še večje odtujenosti, bežanja iz odnosa, po spletu okoliščin pa tudi do prevare. In potem se trkajo po prsih kako prav so imeli.

Najami detektiva, povej točno kaj hočeš vedeti in boš zvedela. Reskiraj cca 700 e pa bo.

Pravilno si se odločila!Razkrinkaj ga!

jaz bi tut tako naredila. bi mela dober občutek potem, da nisem delala nobenem krivice. ampak jasno – potem bi nekoga spakirala (sebe ali pa njega).

Boom. Ne vem ce ravno drzi to.. A ni se huje da zanemarjas intuicijo. Je pa res da se odnos poslabsa.. Pa vprasanje kdo je tega kriv.. Prevarani? Ce drugi nima poguma povedati resnice. Samo ne si lagati v obraz.

Koliko kompliciranja glede ugotoviti, ali te vara…, imaš pa odgovor pri roki. Enostavno se vprašaj, ali ga zanemarjaš pri sexu, pa boš lahko že 85 % sigurna ali te.

In ja, varanje ni vzrok vsemu, kar bi sledilo, ampak le posledica pravega vzroka, ki pa je običajno v rokah žensk…, vendar pa je takšno razmišljanje za večino bogokletno, saj je vendar on in le samo on tisti pr…c

Prej se vprašajte, v kaj pehate svoje dece, ne pa da po tem, ko pride do dogodka, vijete roke.

Realnez.. Dam ti po svoje prav da je posledica ce doma ni seksa seveda lahko tudi tasna odtujitev. A to so vseeno trenutki ko bi moral razumeti zeno. Ne mores je le zaradi tega ker je rodila otroka tako zanemarjati.. Pa da ji gleda na vsak grizljaj.. Madona.. To je cas ko je partnerka zelo potrebna razumevanja, ko otrok joce in je lacen.. Ko so hormoni, depresije…Kaksno knjigo prebrati o pocutju zensk v tej dobi…
Ne pa spodnasati kaj toliko jes…
In potem gledati za drugimi…. Kaksna ljubezen je to?

New Report

Close