Najdi forum

Pozdravljeni … sem v vezi z moškim, ki me je popolnoma očaral … v vseh smislih, s katerim načrtujem prihodnost – poroko, otroke … vse je bilo zelo super – preveč super … dokler nisem sama izvedela nekaj stvari iz njegove preteklosti … 8 let je bil v zvezi s poročeno žensko – bil je torej ljubimec … povedal mi ni sam, ker dobro ve, da sem jaz zelo proti temu in da obsojam ljudi, ki to delajo … izvedela sem čisto slučajno in ga prosila za pojasnilo. Rekel je, da obžaluje kar je delal, da je to pač bila napaka in to je to … bil je ljubimec svoje sodelavke – torej nekoga, s katerim je vsak dan v stiku. Po mojem večkratnem “vrtanju” v to zadevo, ker se mi je zdelo prav da to razčistiva, mi je priznal, da je ta ženska bila njegova “velika” ljubezen … najpomembnejša … mene ima zelo rada, pravi, da me ljubi, da sem jaz tista vrsta ženske, ki jo je vedno iskal – torej – ki bi imela družino, skrbela za dom … ker sem vse, kar tista druga ni bila, kar mu ni dala … To me je pošteno prizadelo … in zato vas sprašujem, ste imele/i kako podobno izkušnjo? Kako še naprej zaupati? Ne znam mimo tega … kaj menite?

Ja težka bo ta, vse je odvisno od tebe, kako boš vse skupaj prenesla, če ne boš mogla sprejeti, potem ne boš nikoli mirna in partnerstvo ne bo to, kar bi moralo biti. Nimaš pa razlogov, da mu ne bi verjela, kajti če mu že sedaj ne zaupaš, potem je brez veze, da sta skupaj.

preteklosti ni, je samo v tvoji glavi in bolj kot jo hraniš, večja postaja in bolj pomembna.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Itak da mu ni dala, če je pa bila že poročena… po mojem ni zaključeno med njima, po mojem nikoli ne bo. (služba, navada, velika ljubezen,…)
Tip bi se poročil, mel otroke, tolk da si zazihra normalen lajf, zraven pa sodelavko, ki če je bila velila ljubezen, se ji ne bo mogel upirati… bodi pazljiva!

Jaz bi bla zelo!

nova
Uredništvo priporoča

res ne vem kaj to vpliva na vajino vezo. mogoče pa sama nisi dozorela. si predstavljaš kakšna si?! ga zaslišuješ, dvomiš, itd, vse to zaradi preteklosti, ki nima nobene zveze s tabo. Jaz sem ženska, pa ne bi nikoli tako morila sebe in drugih. To zna biti zelo moreče.

Tko je : otroke bi imel s tabo, ti bi skrbela za dom…

Ona to ni dala, ker je bila poročena in ni mogla z njim imeti te stvari, ampak je to imela z možem.

Tip ga še naprej serje z sodelavko! Ne mi rečt, da po tolkih letih in taki veliki ljubezni je kr vse končano- če pa verjameš da je , si pa smešna.

samo eden ali ena je prvi. Verjetno si tudi ti vstopila v vezo z njim po kakšni perdhodni izkušnji. Ne vrtaj, ne tečnari, če si se pogovorila vzemi to tako kot je. Bila sta v zvezi in nista več.

če tega ne zmoreš zagotovo nisi pava zanj

Mislim, da ima veliko ljudi za sabo kakšno podobno ljubezensko izkušnjo – veliko neizživeto ljubezen, zaradi katere se še po letih sprašuje, kaj bi bilo, če bi bilo.
Kar pa ne pomeni, da nismo sposobni narediti koraka naprej, ker ljubezen ni samo srce, ampak je v še veliko večji meri glava. Čustva se spreminjajo in to, kar do partnerja čutimo na začetku, ni stalnica. Če je zveza dobra, se ta čustva krepijo, množijo, so vse trdnejša in zameglijo te “velike ljubezni”. Če je pa vse skupaj bolj medlo, pa vedno udarja na dan staro hrepenenje.

Sama oceni, kje sta vidva. In ja, premisli, ali nimaš tudi ti za seboj kakega takega “greha” oziroma “ljubezni” – upam, da jo imaš 🙂
Meni se še vedno sanja o moji prvi simpatiji iz OŠ.

Živi tukaj in zdaj in se nehaj ukvarjati s preteklostjo in ne riši si prihodnosti, ampak samo sprejmi in zaupaj v tukaj in zdaj, če to zmoreš. Če pa boš preveč analizirala, razglabljala in pobirala skupaj raznorazne informacije, te bo črv dvoma vedno bolj najedal dokler ne bo vsega lepega zagrenila sebi in njemu. Navsezadnje pa ljudje, tako moški kot ženske potrebujemo izkušnje, da lahko na koncu izberemo. Saj verjetno tudi on ni zate prvi in edini do zdaj, ali pač?

Osem let …. meni to deluje kot prilično zvest moški. Ali bo zmogel biti tudi tebi, pa vprašanje. Najbolj bode v oči, da sta še zmeraj v isti službi. Povsod bereš, kako da po takšnih zvezah iščejo nove službe, ko je konec razmerja. Tole moje mnenje seveda ni voda na tvoj mlin in če misliš, da s to informacijo ne boš mogla normalno živet, mu to povej. Najmanj kar lahko naredi, je služba daleč vstran od nje. Pa tudi, pomisli malo na kak način si zvedela čisto slučajno. Takšne stvari se komu včasih čisto namerno zarečejo in morda si tudi ti dobila dobronamerno opozorilo. Vprašaj pri viru, če lahko

Če te že zdaj skrbi ( za kar imaš pod določenimi pogoji seveda tudi prav), kako bo šele bilo.. Ko boš njemu postala malo tečna, ko boš razmišljala o tej sodelavki in podobno..
Pa še nekaj je.. Veš le zgodbo ki ti jo je on na koncu povedal, kakšna pa je njena pa ne veš..
V vsakem primeru le en nasvet.. Ne hiti z otroci da ne bo potem kaj kmalu vse narobe.. Vzemi si čas..

Pri nas je podobno, tudi on je bil ljubček poročeni ženski, in to ne eni, kr dvema…
No to je bila njegova preteklost. rekel mi je, da ga najstnice al pa smrklje nedozorele niso privlačile… pač, tako je naneslo…in on kot moški je to izkoristil.

veliko sva se pogovarjala o tem, meni tudi ni dalo mira….

Zdaj sva poročena, otroka imava…in vse je ok…tudi seks je super, tako da vse štima.

Sej tudi jaz imam kak greh za sabo….

Vsekakor, pa ne hitet z otroci…pojdita živet skupaj, malo časa si vzami, pol pa boš videla…

srečno

Pri meni se ni obneslo. Tudi sam sem izvedel za takšne zveze, ki naj bi jih moja nekdanja žena imela pred poroko. Moja nekdanja žena je tudi (na njeno zagotovilo – samo pred najino zvezo) “prijateljevala” s sošolkinim očetom (on je bil in je še vedno poročen) in nekaterimi drugimi. Takrat je seveda rekla, da je to bila napaka. Povedala je tudi, da sem jaz moški njenega življenja, da si z menoj želi otroke itd. Zadevo (moj dvom glede ženine zgodovine) sem takrat omenil moji sestri, ki me je prav pošteno nadrla in mi svetovala, da naj pustim preteklost in naj živim sedanjost. Rekla mi je, da je celo opazovala mojo nekdanjo ženo (takrat sva bila še fant in dekle), in da takooooo zaljubljeno gleda vame.

No, po poroki se je izkazalo drugače. Po 10 mesecih zakona je odšla od mene. Drugi so mi rekli, da je pač iskala ustreznega očeta za svojega bodočega otroka, ker verjetno ne bi šlo, če bi imela s sošolkinim očetom otroka. Seveda, mene je ob odhodu pošteno oblatila in jaz sem bil kriv najinega razhoda. O svoji nezvestobi pa ni nikjer spregovorila.

Nekateri so mnenja, da zgodovina ni pomembna. Sam opažam, da je. In to zelo pomembna. Ta pove veliko o človeku. O tej zadevi sem se pogovarjal s dr. Sanjo Rozman (predlagam ti, da še njo vprašaš za mnenje), saj je ona psihiatrinja. Seveda moramo dopustiti možnost, da se ljudje spremenijo. Spremenijo pa se iz več razlogov in sicer v primeru, če zelo težko zbolijo, če izgubijo ljubljeno osebo, pride v njihovo življenje fatalna oseba, ki jih prevzame… Si ti tista fatalna ženska za svojega fanta, ki ga je prevzela? To boš najbolje vedela sama. Sicer pa tako, človek se lahko spremeni, vendar mora trdo delati na sebi, kar pa ni lahko. To se ne zgodi v enem dnevu, tudi ne v enem mesecu ali letu. Ta sprememba poteka nekaj let (povprečno 5 let). Koliko časa je minilo od te fatalne ljubezni, ko je bil tvoj partner ljubimec sodelavki?

Pa še en nasvet, ki mi ga je dal pred leti uglajen švicarski podjetnik. Njegovo podjetje, ki so ga stoletja krojili on in predniki je vredno nekaj miljonov €. Rekel je takole: “Mi v našem poslu delimo poslovne partnerje na “rich” in “wealthy”. Rich so tisti ljudje, ki so obogateli na hitro in je njihovo poreklo denarja vprašljivo. Wealthy so tisti ljudje, ki so tradicionalno bogati in imajo “čisto zgodovino”. V življenju sodeluj s poslovnimi partnerji, ki so “wealthy”. Ti so zelo zanesljivi. “ Enkrat sva spregovorila tudi na to temo varanja v zakonu. Ta podjetnik mi je takrat rekel, da nerad sodeluje s takimi ljudmi, ki varajo ali pa so ljubimci poročenim (vezanim) osebam. Zakaj? To je razložil s tem, da so takšne osebe zelo egoistične in ti bodo lahko v poslu hitro obrnile hrbet, ko bodo hotele zaščititi svoje interese!!! Skratka take osebe se obračajo po vetru ali skladno s svojimi interesi. Ne briga jih, če trpi partner ali otroci od osebe s katero ljubimkajo, glavno je, da so njihove potrebe zadovoljene. In na koncu pač rečejo, da sami niso krivi in vso krivdo prenesejo na tisto osebo, ki ima doma partnerja in otroke.

Skratka, predlagam ti, da se o tej zadevi pogovoriš s strokovno osebo (psiholog, psihater itd). Mi smo laiki, ki ti lahko povemo le svoje izkušnje. Sam sem k strokovnajkom stopil šele potem, ko je žena odšla. Prepozno! Če bi prej našel čas in se posvetoval, danes verjetno ne bi bil ločen, ker tudi poročen ne bi bil s tako žensko!!!

LPE

bravo, evgen. poštenoin resnično povedano.
lep dan želim

Draga moja kolegica jast imam kontra problem .
Vendar pred 22 leti sem spoznal dekle ki meje ful ljubila .
Scasoma sem upazil da ima še enega fanta ki jo vara z drugo .
Čez nekaj casa je spoznala mojega prijatelja iz šolkih let ki je z njim bila objeta ter se poljubljala .
Kmalu mi je govorila da imam drugo lubico ki sploh ni bilo res .
Vendar k smo šli na morje je z prvim fantom seksala zato me izkoroščala .
Ni bilo leto dni gremo zopet na morje vendar mi je spodila do mene pride fulj sletno dekle ki me je prosila če bi z njo hodil .
Jast nisem vedel kaj naj naredim sem ji rekel da bom malo premislil .
Vendar je bila prvo dekle še bolj grozna do mene potem me dekle začenjala usvajati pasti lubosumnost do mene .

Čeprav je moški to napisal že pred šestimi leti bom dodala svoj nasvet. Ne samo, da se od take babnice ločiš, temveč je prav da jo tožiš, tako kot je ena italijanka moža, ker ni hotel seksat. Če nočeš izpolnjevat svojih dolžnosti in si tako nesramen, kot je tale babnica, potem nimaš kaj razmišljat, samo zapustit kokoš neumno.

Čeprav je moški to napisal že pred šestimi leti bom dodala svoj nasvet. Ne samo, da se od take babnice ločiš, temveč je prav da jo tožiš, tako kot je ena italijanka moža, ker ni hotel seksat. Če nočeš izpolnjevat svojih dolžnosti in si tako nesramen, kot je tale babnica, potem nimaš kaj razmišljat, samo zapustit kokoš neumno.

New Report

Close