Najdi forum

zakaj nezvesteži ne zapustijo svojih žena?

spet naša priljubljena tema…
no, zakaj ne zapustijo svojih partneric in začnejo z ljubicami novih poglavij? baje jih preko 80% vara, a le 4% zapusti partnerico, pa še to tisti, ki jih te brcnejo v ta zadnjo. če je ta nova taaaakaaa ljubezen, zakaj potem? pa ne mi rečt, da zaradi otrok, pa denarja, pa takih blablabla..

kje je pa tvoj zdajle?

Ker so slabiči in se jim zdijo stare razmere varnejše od sprememb….sebe in okolja.

nova
Uredništvo priporoča

Zato ker se jim gre z ljubico samo za f*k, ostalo pa doma, nafutran, opran, speglan, spočit…V glavnem so prasci taki jebasti desci.

Zato, ker pravzaprav niso nezvesteži. Samo drugje poiščejo, kar jim žena ne nudi…..Nobody is perfect!

Nikoli dokončana zgodba, isto se mi zdi čudno, zakaj žene ne brcnejo čez prag nezvestih mož. Ampak, to je življenje, ko padeš v tako situacijo, ni nujno, da boš ravnala enako kot si menila pred tem.

Saj jih brcnejo..seveda ne vse..ampak morajo najprej zvedeti oz. ozavestiti to, da je njihov prevarant in jih ne ljubi. Ob lažeh…sebi in njegovih…to ponavadi traja. Sploh, ker ti bo vsaka tu rekla, da brez zaupanja ni ljubezni in da svojih ne preverjajo niti, če najdejo kondom v avtu…če človeku zaupaš, potem zaupaš tudi v to, da te ne vara in je moral prinesti kondom na čevlju v avto…jbg…pravljice imajo dologotrajen učinek.:-)

doma dobi kosilo, oprane in zlikane obleke, porihtane otroke, urejeno okolico hiše, stanovanja, žena prispeva k skupnim stroškom,…..žena je utrujena, vedno jo boli glava, nikoli ni za spremebe…

Pri ljubici dobijo avanturo, vroči in hiter seks, vedno je spočita, in urejena in naštimana po zadnji modi…., ne težimo kje hodi, zakaj toliko dela, kdaj bo z otroki, kdaj bo popravil kolo, hladilnik, avto….

win win situacija ne?:-)

izgubljajo samo ženske: žene in ljubice

Od kje ti pa ta procent? :))) Se mi zdi vseeno mal napihnjen. 😉

Drugače pa … kot so ti že prej napisale. Ljubico imajo za sprostitev, sex, zabavo … Takoj ko bi le-ta postala resna partnerka z obveznostmi (pranje, likanje, kuhanje, otroci, … ) bi postala tečna, ne bi hotela več sexat, skos bi težila … se pravi bi si nakopali na grbo bivšo ženo. :))) Torej … ostanejo lepo poročeni z ženo, ki jih lepo popedena sam pač teži doma … za relax pa grejo k ljubici, ki vedno za in nič ne teži. :)) A ni fejst?

Prenapihnjen procent? Kvečjemu jih še več vara ali vsaj skuša varati, pa ne dobijo.:-)

A si že srečala tukaj moškega, ki bi imel kaj proti varanju? Marko je izjema, ki potrjuje pravilo. Smo torej na 99%.

Aja … ker moški po forumih so merilo? :))) No … sej sam da vem. ;))

ne, ne tako. to že vem. ve dajete bolj odgovor na to, zakaj varajo in s tem ne prenehajo. mogoče sem premal napisala: ko se afera konča ali razkrije ali obstaja nevarnost, da se razkrije, potem raje zaključijo z ljubico, kot z ženo. zakaj torej izberejo ženo?

Kakšni odstotki!!!!
Če se v tej temi javi deset različnih žensk z moškim partnerjem, osmim le ti skačejo čez plot.

Ne, ne vara jih toliko.

Zakaj ne grejo k ljubici………ker se bojijo sprememb, ker so slabiči, ker bi materialno nasankali, ker niso prepričani, da bo vsakdan za njih boljši, aja, pa ker naenkrat odkrijejo, da to ne bi bilo dobro za otroke

Saj odgovor je isti … ker ljubico so imeli samo za zabavo, niso imeli nikoli resnih načrtov z njo.

Zakaj izberejo ženo nazaj, ker jih le ta ne vrže čez vrata! Pač z mrkim pogledom sprejme gospoda nazaj in kdo drug kot moški si reče joj kako se mam luštno varam pa me sprejme nazaj tako pohlevno. Zakaj pa bi bil sam če mi ni treba.

Moj vir je mag. veronika seleš – forum varanje

men so razložili, da seksa z ljubico ne smeš gledat z ženskimi očmi kot varanje, ampak to je za moške sam seks za šport:) In zakaj bi zarad športa in rekreacije zapuščali ženo in njen servis, saj niso nori, to naredijo, kvečjemu, če so primorani.

Ženo izberejo zato – ker vsaka normalna ljubica – da moškemu vedet, da za njega nebo prala, kuhala, čistila, kaj šeke z njim delila stroške …
Torej mu ostane žena – ki ga tako ali tako vzame nazaj ali pač da gre na svoje…

New Report

Close