Najdi forum

Pozdravljeni.
Na kratko… sva proti 40… obema je to drugo partnerstvo, z otroki iz prejšnjega zakona… skupaj sva tri leta, predvsem ob vikendih, saj ziviva vsak na svojem koncu Slovenije… gradiva hišo, v blizini mojega kraja… letos poleti sva se nameravala poročiti… potem pa v Nebesa po najinega princa ali princesko…vse krasno, sem mislila, da je on Moški mojega življenja….
Pred dvema mesecema pa šok… dobim sms, ki ni bil namenjen meni… očitno… nedvoumen, obsceni sms… je priznal… baje je šlo za nepoznano žensko na komercialni številki s katero si je 6 mesecev dopisoval v stilu, ki ga tu ne bi navajala, šibale so tudi slike intimnih delov… sorry, ampak fuj… to bi si morala “dajati” samo midva…
Stanje sedaj… je zamenjal telefonsko številko… kao da pospravi vse sence za nazaj…prosi odpuščanja in nove priložnosti… lepo govoriti je vedno znal…
Jaz pa… totalno zmedena, podrl se mi je svet… zamajale so se moje najvišje vrednote… zvestoba, zaupanje, iskrenost, poštenje… boli me, da mi je lagal… bila sem tako neumna, da ko je dobil sms, sem mu sama naivno odnašala telefon… srce, sporočilo si dobil… aha, aja, iz službe je… za bruhat…
Sama sebi ne morem oprostit, da sem bila tako naivna in zaupljiva…
Povejte mi prosim… svoja mnenja, prebliske… ne vem kaj mi je storiti… naj ostanem ali grem?
Hvala… lahko noč.

to pa nisem vedela,da obstajajo tud sms hot linije,sem mislila da so samo pogovorne hot linije

iskreno-jaz bi ga poslala nekam in zivela naprej,brez njega se razume

Jaz bi takole rekla – “kar znaš znaš” – če je to storil enkrat bo drugič tudi.

Zakaj pa je propadel njegov prvi zakon ali veza? Mogoče je to v njegovi naravi, nekateri ne morejo živeti življenje brez porblemov in potrebujejo vsakodnevno dozo “adrenalina” in “spogledovanja”.
Vem pa, da ni enostavno…Sama sem dobro leto sama z 2 otrokoma, ker se je mož dobil drugo in sama imam pravilo “da varanja ne odpuščam”. V tvojem primeru si ti tista, ki določaš meje in poveš, kaj je zate sprejemljivo in kaj ni…mislim pa, da če ostaneta skupaj si ne boš mogla kaj, da v prihodnosti ne bi “čekirala njegovih meilov, sms sporočil…

Pojdi!

Zalostno in kruto. A izbire nimas. Ce ostanes bo lagal dalje, si bo ze kaj izmislil in zate se je zacel pekel brez konca. Ce gres bo na zacetku bolelo – vse sanje iznicit, predelat, postavit na novo, a enkrat je tudi zmede konec. Tezje je odit, a edina pametna resitev.

Ne vem… kaj pa, če mu dam še eno in edino priložnost?
Lahko nekdo, ki naredi nekaj narobe, pride do spoznanj in tega več nikoli ne ponovi?
Sem neumna? Lp.

če verjameš v smrkce ……………že v štartu to dela?

Nikoli ne pozabim besed moje sodelavke ;” če že trpim v življenju (spet) bi mar trpela očeta mojega otroka in ne tega bebca”. To mi je ostalo v glavi za celo življenje.

Seveda ga nabrcaj- nikoli ne bo drugačen tudi, če bo živel popolnoma brez telefona in ne samo z novo cifro.

Pred dvema mesecema si to ugotovila, koliko časa pa je po tvoji oceni trajalo?

Varanje je tudi laganje, spletkarjenje, spretno načrtovanje, zanemarjanje partnerja in še kaj (če gre za varanje v zakonu, ko so tu še otroci, je tudi zanemarjanje otrok).
ZAKAJ je rabil dodatno spodbudo in to še tako bedno, da bednejše ne more biti – rajcanje prek sms in pošiljanje spolovil, lepo te prosim! Neka ženska ga je narajcala in nato je vse zrajcan od nje šel nate – stavim, da je bilo velikokrat tako. Uh.

Še ena priložnost? Hm, ne vem. Po mojem si še eno priložnost zasluži samo nekdo, ki položi vse karte na mizo, se gre secirat do zadnjega vlakna, zakaj se je spustil tako daleč, dela na sebi noč in dan, da bi dognal, kaj se dogaja, da mu je kristalno jasno, kaj pomeni partnerstvo … Zamenjal je telefonsko – a dej dej. To je samo fasada. To je kot bi morilec vrgel v smeti vse nože, da ga ne bi spet zamikalo moriti.

Vsekakor ustavi gradnjo, prestavi poroko in naročilo princa ali princeske. Vsaj to. Ampak po mojem bi bilo najbolje, da ga skenslaš.

Jaz pa mislim, da je treba karte na mizo in se pogovorit. Poudari, da je to zadnja možna priložnost, ki jo bo zapravil ob tvojem najmanjšem dvomu.
Če si zmožna to nekako pozabiti in iti dalje, brez da bi mislila vedno na to in živela v dvomih potem si dajta še eno možnost…drugače pa nima smisla čepeti v dvomih in nezaupanju.

Si samo šokirana in zmedena z vsemi močnimi čustvi. Ni vreden nove priložnosti… nikoli ne bo drugačen.

Bila sem v vezi z moškim kar nekaj let. Nisva bila več malada, načrtovala sva družino.
Kot strela z jasnega je priletelo. Ugotovim, da si z ženskami dopisuje, pošilja slike in filmčke. Se ve, kakšne. Bila sem šokirana…. on pa, da kaj pa je to takega…. halo????
Veliko sva se kregala zaradi tega, potem je trdil, da tega ne poćne več, pa je lagal….
No, pa sem le vprašala strokovnjaka, ki se ukvarja z družinsko terapijo in mi je povedal: S tem početjem ne bo nikoli prenehal! Take so izkušnje. To je že patološka “okvara”.
In sva šla narazen.
Sedaj ima drugo tepko, ki za ta njegov hobi zaenkrat še ne ve.
To je moja izkušnja.

Rutka , preberi si pismo MALEGA ZVONČKA v forumu družinska posvetovalnica(nekaj takega).

Mali zvonček… sem prebrala… kako pa se je tvoja oziroma vajina pot nadaljevala? Sta ostala skupaj? Lp.

Rutka,

najina pot se je razšla. To je bilo neizbežno. Zanj je bil to način življenja, zabava, zame bolečina.
Premisli in se odloči. Kakorkoli, želim ti vse dobro!

Če nisi še šla, pojdi…čimprej, nikoli ne bo prenehal. Jaz čakala 5 let, da se bo kaj spremenilo. Pa se je, jaz sem se spremenila in odšla….on nadaljuje…

Jaz bi šla takrat, ko bi ga lahko pustila brez joka in stoka…Tok dolgo bi še bila z njim,da si zacelim rane,ki mi jih je naredil,pol pa čao bejbi.Ne na silo,mal še ostan

6 mesecev vročih sms-iranj? Torej ne gre za napako, ampak za vzorec. Na žalost.

Žal mi je, ko berem vaše zgodbe, ni lahko, ko nekdo izrabi zaupanje na tako podel način, in dav s epotem še spreneveda!

AMPAK bolje pozno kot nikoli, ane?

Blizu 40 bi od tebe pričakovala, da si nehala verjeti v sanjskega moškega, ki te bo popeljal na sanjske oblake, da si nehala slepo zaupati kot petletna punčka, ki ne zna razmišljati in da si spoznala, da se goban ne spremen v marelo.

Resnica

Ne obstaja sanjski moški, samo obsedena si z njim, če že kaj…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Imej se vsaj ti rada in se spoštuj, če te že on ne in nikoli te ne bo.

New Report

Close