Najdi forum

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če je pred sporazumno ločitvijo obisk CSD obvezen? Otrok ni, skupnega premoženja tudi ne. Odvetnik bo sestavil sporazum, kako naprej? Ga sam pošljem podpisanega na sodišče ali ga odvetnik odnese … Čez koliko časa lahko pričakujem vabilo (sem iz Lj.), kje se postopek odvija, je to na Tavčarjevi ali kje drugje? In kako izgleda – prideš v dvorano ali pisarno, koliko je uslužbencev noter, kaj te vprašajo, koliko časa traja … bo čustveno precej hudo, pa bi se rad čimbolje pripravil.

Hvala vsem.

Oj,

lani sem kolegu pisala predlog za sporazumno razvezo zakonske zveze, s takratno partnerko ni imel otrok ne premoženja, imela sta le vsak svoj avto, glede tega sta šla k notarju, da jima je napisal sporazum o razdelitvi premoženja (čeprav je bilo samo premično), potem sta ta sporazum in predlog za sporazumno razvezo vložila na sodišče (plačaš sodno takso za vložen predlog in za sodbo) in čakala na vabilo za ustno obravnavo, ki sta ga dobila že čez 35 dni. Obravnava je trajala 15 minut. V dvorani sedi sodni senat treh sodnikov, najprej te vprašajo za osebne podatke in pol glede razdelitve premoženja, če je to res, kar tam piše, pol pa pač se oba podpišeta in to je to. Sosišče pošlje vsakemu sodbo o razvezi. Obisk CSD ni potreben, nima nič s tem. Čustevo ne bo hudo, če ste na to pripravljeni in si s parterko ne bosta tam nagajala. Škoda denarja, da ga bi zapravljali za odvetnika, če rabite vzorec predloga za sporazumno razvezo mi pustite mail in vam ga pošljem.

Zarja 5, najlepša hvala za odgovor.
Moj naslov je [email protected], res vas lepo prosim, pošljite mi vzorec predloga.

nova
Uredništvo priporoča

zdravo zarja 5,če bi bla tako prijazna pa še meni poslala vzorec predloga prosim,moj naslov je [email protected],hvala

zarja 5,tudi jaz bi lepo prosila za vzorec spor. ločitve, če mi prosim pošlješ.Hvala

na e mail: [email protected]

Zarja 5, prosim, tudi meni vzorec na email [email protected]

hvala in lep pozdrav,
Karly

Lahko prosim tudi meni na [email protected] Hvala!!

lepo prosim,za vzorec sporazumne lčočitve.lep pozdrav,hvala

Zarja a slučajno veš koliko je trajalo da sta dobila sodbo??

Aisha

Zarja5 ali lahko še meni pošlješ vzorec za sporazumno ločitev? Hvala!

Kubančiča e-mail imaš skrit, ne morem ti poslati vzorca.

Kubančica e-mail imaš skrit.

Zarja5 moj mail;
[email protected]
in hvala!

Lisha, 14 dni je trajalo, da sta dobila sodbo.

Lepo bi tudi jaz prosila za vzorec.Mail je v nicku.
Hvala.

suzi 30

tudi meni prosim

[email protected]

Hvala!

Tudi jaz bi prosila za vzorec. Hvala v naprej. Moj mail [email protected]

Tudi jaz prosim za vzorec

zarja5 Prosim, če lahko tudi jaz dobim vzorec na naslov [email protected]
Hvala

Še ena, ki si želi vzorec.

[email protected]
Hvala

New Report

Close