Najdi forum

Vzorec Predloga za sporazumno ločitev

Mi lahko kdo prosim posreduje vzorec Predloga za sporazumno razvezo zakonske zveze. Zelo bi bila hvaležna in stvar bi mi bila precej olajšana. Hvala vnaprej!

Pozdravljena!

Imajo ga na vsakem Okrožnem sodišču na oddelku za brezplačno pravno pomoč, naroči se, je brezplačno!

Pozdrav

Rusty

Pusti svoj mail, lahko ti pošljem vzorec
LP

nova
Uredništvo priporoča

Lahko prosim še meni?

[email protected]

Hvala.

Lahko prosim še meni kdo pošlje vzorec predloga?
Hvala

lahko prosim še meni pošlješ na mail
[email protected]

se zahvaljujem če dobim že vnaprej

Lahko prosim še meni pošlješ vzorec
hvala lepa

e-mail: [email protected]

http://www.informiran.si/survey.aspx?docID=848

ma kaj komplicirate, greš v ljubljano na tavčarjevo 9, sodišče, in ti da že vratar vzorec na papirju, vse zastonj

Prosim vaše mnenje, kaj storiti. V tem letu sem se preselil k dekletu, pri katerem sem uredil in v celoti financiral stanovanje in opremo v hiši njenih staršev. Sedaj ugotavljam, da ni vse tako kot bi moralo biti in razmišljam o odselitvi (težava so njeni starši).Uradno nimam nobenega dokumenta, razen računov in priče (brat, mama). Otrok nimava. Računam na težave v primeru odselitve z njene strani in s strani staršev. Kaj storiti.

Koc

po zelo domače povedano….si v kurcu!

Na tem naslovu imaš marsikaj, tudi brezplačne priročnike

http://www.informiran.si

Raje neumno vprašam, kot pa naredim neumnost.

Koc, če imaš račune lahko od nje zahtevaš, da ti vrne, vendar bodo verjetno nastopile težave, ker ti ziher ne bo hotela vrniti, če ne bo hotela, jo boš moral tožiti, pozanimaj se pri kakem odvetniku.

čao

Prosim za vzorec na [email protected]
Hvala vnaprej

Prosila bi vas,da mi pošljete obrazec za sporazumno ločitev. Živim v manjšem kraju,od prvega sodišča me loči dobro uro vožnje.Prosila bi tudi za številko brezplačne pravne pomoči.Rada bi izvedela,kaj vse se morava z možem dogovoriti,kam potem ta izpolnjen obrazec daš,je lahko to notar,ali pa mora bit odvetnik.Zanima me tudi,koliko stane notarska storitev v takih primerih.Za odvetnike vem,da so dragi,zato se ga ne bi mogla privoščit,bi se pa želela čim prej ločit.V zvezi s tem bi še vprašala,koliko časa sam postopek traja,rada bi čim prej zaključila.
Upam na čimprejšne odgovore in obrazec.Že vnaprej se vam zahvaljujem.

Lep pozdrav Tatjana Kovač

Tukaj pod lepljivo ga imaš zgoraj.

Moja izkušnja!
Žal je tožba cenejša od sporazumne razveze.
Sestaviš tožbo, plačaš sodno takso neka manj kot 40 EUR in urediš.
Za sporazumno razvezo plačaš notarju + sodno takso. Razlika med tožbo in sporazumno razvezo pa je ta, da moraš v sporazumu definirati prav vse…
Od skrbništva za otroke, višine preživnine, delitve premoženja do zadnje žlice in vilice…..
Če takega 100% sporazuma ni pa tožba…
V primeru tožbe brez sporazuma pa odloči sodišče.
Odvisno kaj se komu splača.
Če ne nameravaš izsiljevati partnrtja….Itd.
Za podrobnosti mi lahko postavite vprašanja na moj mail.

Raje neumno vprašam, kot pa naredim neumnost.

Pozdravljeni,rada bi da mi pošljete obrazec za sporazumno ločitev.Živim v manjšem kraju,v eč kot uro oddaljena od sodišča.Zania me tudi,koliko časa poteka sam postopek,kakšni so stroški,in kaj vse mora biti dogovorjeno v sporazumu.Hvala lepa že vnaprej,prosim za hiter odgovor.

Lep pozdrav Tatjana kOVAČ

Klikni tukaj http://med.over.net/forum5/read.php?168,4924629 in imaš noter link do uploada vzorca za sporazumno ličitev, če ne znaš, pa le povej.

Živjo

Bojda se da preko interneta naredit vlogo za ločitev. A kdo ve kje…?

New Report

Close