Najdi forum

najboljši odvetnik za ločitve

Zanimam se za mamo, morda je končno prišla k pameti za ločitev ( nasilje v družini itd….leta in leta). ko ji dam navodila kako to gre in koga naj najame….se bo malo bol opogumila in upam odločila…..

čokoladka, naj prej moraš napisati iz katerega konca Slovenije si. Npr. če si ti iz Štajerske, ne morem ti svetovati kakšnega odvetnika recimo iz Ljubljane. Štekaš?
lp,

Okolica Dolenjske.

Sama nisem imela komplikacij in mi je bilo vseeno kak odvetnik je. Ker ni bilo otrok, vse sva se sporazumno dogovorila čigavo bo kaj. Tu s starši bi pa znalo bit ful napeto, delitev hiše, premoženje. Jaz sem ok, polnoletna;-).
Nasilje itd… Grožnje…zato tudi matka odlaša z ločitvijo…sto let…
Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena čokolada!

Mene pa zanima dober odvetnik za ločitve iz Celja?

Hvala.

Lp,

Razočarana.

Jaz bi rekel takole: obrnil bi se na odvetnika, ki je odvetnik mojega delodajalca in tudi “kolega” iz alpinističnega odseka, tako, da ga poznam samo posredno, ampak bi zaigral na te dve struni. Drugače pa po priporočilu znancev in kolegov. Ker je eno, da opravi svojo uradno dolžnost in ti zaračuna po tarifi, drugo pa, da se dejansko potrudi in te pošteno zastopa na sodišču, dobro preuči primer, ti jasno razloži pravne posledice različnih okoliščin, ipd … Podobno, kot bi jaz nekomu naložil windows na računalnik, a ne bi poskrbel za protivirusno zaščito, nastavitev omrežja, gonilnik za grafično kartico in bi moj klient dobil računalnik v razsulu, praktično neuporabneg, ampak: “Hej, windowse sem ti naložil, zdaj pa plačaj!”. Žal pa ni iz Dolenjske.

Pozdravljeni!

A kdo pozna kakega dobrega odvetnika za ločitve iz Ajdovščine ali pa Nove Gorice?

Hvala.

Mene pa zanima dober odvetnik iz Gorenjske.
Gre se za razdelitev skupnega premoženja.
Hvala za vsakršen dober nasvet.

Kot najboljšega odvetnika med drugim tudi za ločitve bi izpostavil ime Daniel Planinšec (odvetniška pisarna Planinšec) . Sicer je iz mbja ampak se splača prevozit kilometrino :). upam da sem kej pomagal, lp

Pozdravljeni,

Imam vprašanje oziroma prosim za kakršen nasvet za odvetnika v Mariboru za ločitvene postopke.
Zanimajo me splošne stvari pri ločitvi.

hvala vam za odgovor ….

Ej, cokolada, tudi jaz bom verjetno potrebovala odvetnika(co) z Dolenjske ali pa ne, mogoče mi bo uspelo s sporazumno ločitvijo! Ker pa delam na sodišču, vem, da je ena zlo “huda” odvetnica za te stvari odvetnica Gozdana Petrič iz Novega mesta.

Boštjan Podgoršek iz Brežic

Dober odvetnik za ločitve na Goriškem? Problem je delitev premoženja.
Hvala.

http://med.over.net/forum5/list.php?286

tukaj povprašaj

Katastrofa od razmišljanja!!! Kolikor vem iz lastnih izkušenj, kadar se vozim po Štajerskem koncu je do Ljubljane lahko le ura ali tudi manj ali tudi več… (Štajerska je le večja od Ljubljane, mar ne?). In vsa ta krama od interneta in telefonov…??? Ti živiš v Potočka zijalka nn?

Glede goriških odvetnikov ni zgubljat besed, se je bolje do prestolnce zapelat. Jaz sm imel dobre izkušnje z odvetnico Petro Regvat, takrat je bla pri Čeferinih, zdaj pa mislim, da ima pisarno v Ljubljani.

Aja, jaz sm mel samo delitev premoženja, ker sta bla otroka že polnoletna.


Z malo pravniškega znanja ugotovimo, da delitev premoženja ne spada v razvezni postopek(čeprav bi po mojem mnenju še kako moralo in to hudo prednostno). Resno se sprašujem, če v slo sploh obstaja dober odvetnik za ločitve

Najboljša odvetnica za družinsko pravo (ločitve) na področju Celja je ga. Nuša Maček. V moj primer se je osebno zelo poglobila, pripravila kalkulacije, primerjave… Sicer je zelo zasedena, ampak če sam pripraviš izhodišča, ve kaj dela in presenetljivo dobro zna taktizirati.
Cena je po tarifi (beri poceni napram drugim), skupaj pa je bila za moje pojme dosežena zmaga.

PS: Čim dlje od odvetnice Cimperšek Majoranc. Draga, neizkušena, nezavzeta…

Za Mačkovo sem zasledil, da je dobra, ko sem iskal odvetnika, na koncu sem se sam odločil za odvetnico Petro Regvat, ker sem imela postopek v Ljubljani in moram reči, da sem bil zelo zadovoljen. Korenktna, povedala kaj lahko dosežem, v zadevi se je angažirala in na koncu sva dosegla poravnavo tako, da sem bil zadovoljen, pa tudi brez nekih hudih stroškov, ki bi nastali če bi se vleklo.

Janja Potocnik iz odvetniske pisarne Bostjana Podgorska iz Brezic, pisarno pa imajo tudi pri bolnisnici v Celju. Dobra in oštra odvetnica, meni je zadevo uredila super in za normalni denar.

Tudi sama odsvetujem odvetnico Cimperšek iz Celja. Na začetku je obljubljala veliko in kazala zagretost za primer, nato pa ni storila praktično ničesar v mojo prid. O datumih procesnih dejanj me je obveščala tik pred zdajci, čeprav je zanje vedela vsaj dva ali tri mesece, preden mi jih je dejansko sporočila. Njen odnos je bil skrajno neprofesionalen in sprašujem se, koliko znanja sploh ima na tem področju.

New Report

Close