Najdi forum

Ali ima kdo kakšne izkušnje z odvetnikom Milanom Vajda? Ali je zadosti oster na obravnavah? Ali vas zadosti brani? Skratka kakšen se vam zdi?

Od kod bi bil ta odvetnik?
Tudi jaz ga rabim? A kdo ve, kateri je fullllll strogi??????
Hvala
lp,

Merilo dobrega odvetnika ni ostrina, ampak vse kaj drugega. Dobra odvetnica je Aleksandra Jurak, Komenskega 14, Ljubljana.

L.p. Jana

nova
Uredništvo priporoča

Milan Vajda ima svoje prostore v Ljubljani na Dalmatinovi ulici.

Ima še kdo kakšne izkušnje glede razveze, skrbništva, preživnine, stikov? Kakšen je omenjeni odvetnik na obravnavah? Katerega odvetnika/co priporočate iz lastnih izkušenj?
Ima kdo izkušnje z menjavo odvetnika med obravnavo? Kako to obravnavajo na sodišču?

G. Milan Vajda je zelo sposoben in izkušen odvetnik, je zelo realen in pove, kaj misli o primeru.

Moje izkušnje z omenjenim odvetnikom so porazne. Moj problem je reševal 4 leta, v tem času pa je uspel napisati en dopis (in to kljub mojemu stalnemu komuniciranju u njegovo pisarno – (telefosnki klici, e.mail itd)

Moje izkušnje z omenjenim odvetnikom so prav tako porazne.
Naj omenim, da mi je kot moj odvetnik “pozabil” dati ali vsaj sporočiti, da moram plačati sodno takso (po enem letu mi jo je celo pokazal in rekel, da je mislil, da sem jo že plačal….-mislim, kako pa, če jaz nisem prejel nobene odločbe ampak jo je on kot moj zagovornik?! …. )
Vedno, ko sem osebno prišel v pisarno, mi je v 5 min povedal, da se zadeva rešuje in da sodišče počasi dela…. Potem pa po enem letu izvem, da je imel odločbo ves čas pri sebi !
Kaj sledi? Zadeva, ki bi morala biti že v izteku, je zdaj spet na začetku in tako bo spet kakšno leto naokrog….

gospod milan vajda moje mjejne e da si bolši tut od cifurina svaka ti casss res si pa pravi odvetnik lep pozdrav asmir

mene pa zanima katerega odvetnika mi priporočate? ali je ta dovolj dober?

Katastrofalen.

Andrej Rauter, Ljubljana. Toplo priporočam.

Priporočam Tomaža Avsenika.

Odvetnik Milan Vajda iz Ljubljane, Komenskega 38 je eden najboljših odvetnikov v Ljubljani, predvsem poštenih, ne dela samo za denar tako kot pri odvetniški pisarni Čeferin, ki hodijo za strankami z samimi denarnicami, naredijo pa nič.

Meni je mnogo stvari naredil zastonj, v pravdnem primeru na Del. sodišču pa mi je pomagal življenjsko, tako da sem se rešila neznosnih delodajalcev zaradi zdravstvenih težav – pa nisem ostala brez vsega, dobila sva tožbo in sedaj sem presrečna !!! Če imate dokumente, ki bi zadevo potrjevali in dokazali, ni potrebno da si na sodišču oster, rabiš samo dokaze, in zakonsko podlago.

Če tega nimate, potem je v konkretni zadevi težko doseči tisto, za kar tožite ! Borite se do konca in vztrajajte, ta odvetnik vam bo sigurno pomagal tako kot mnogim ljudem, ker je človeški, ni pa grabežljiv !!!

Super odvetnica je Petruša Jager – http://odvetnika.jager-jager.si/
Večkrat bila uspešnejša kot kolegi “zlatarji”. Ne rabim omenjati njih, a ne…

Odv. Milan Vajda je zelo inteligenten in pa pošten človek. Kot je že nekdo omenil ni materialist in grabežljivec, in vsako tzadevo računa v primeru uspeha, tako da vedno realno pove kaj je za pričakovat. Tistemu, ki je napisal da se mu zadeva pri njem vleče pa lahko samo rečem, da je bil očitno tudi sam neažuren in ni spremljal zadeve. Vsak, ki za svoj primer najame odvetnika in takoj za tem dvigne roke od tega in računa (po možnosti še pro bono) da zdaj lahko sedi križem rok, je v zmoti… Skratka g. Vajda je SUPER.

S tem odvetnikom nimam izkušenj, me je pa zastopala odvetnica Petra Regvart in sem bil zadovoljen z njenim delom in doseženim rezultatom.

opažam, da so negativna mnenja o tem odvetniku izbrisana. zanima me zakaj.

Spoštovani/a laureatum,

ne vem vam odgovoriti, ker me takrat na forumu še ni bilo. Morda zaradi žaljivih izrazov, brez katerih bi bilo prav tako mogoče podati negativno mnenje.

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

Zame je zelo dobro uredil.

New Report

Close