Najdi forum

Okej pac vprasal bom tukaj ker sem videl da znate pomagati😊 prosim da me ne obsojate vglavnem pred kratim me je zapustila partnerka vse je bilo vredu dokler naenkrat ni rekla da ne cuti vec do mene ko sem vprasal za razloge jih prvo ni vedela .
Pol cez en tedn da se nisma dovolj pogovarjala ipd pa da nisem imel dovolj casa za njo kar nebom zanikal je res vendar ko je povedala za te tezave sem se ze prej zacel truditi da bi bil cimvec z njo …
Vendar potem jo je zmotilo ker sem se prevec obrnil vbistvu je pa to zelela ….vsaj jaz tako mislim?
Vglavnem zadeve nebi bile zame bolj bolece kot so da mi je to storila med nosecnostjo Zacel sem sumit ce otrok ni moj ipd pa je rekla da je moj in da bo to dnk test dokazal samo se bolj bolece je bilo pa to da si je se 14 dni kasneje nasla drugega kar sm zvedel in ji vprasal in je potrdila nevem vec kaj naj mislim da bi bil nazaj z njo jih po tem nimam vendar me je strah da bi si ona morda zelela biti nazaj z mano pa jaz nebi mogel vec bit z njo po tem ko ma drugega tipa zaj pa me je strah da bom pol jaz najvecji krivec ker pac po vsem tem nimam zaupanja do nje da sem jaz razdrl druzino me ubija
Pac jaz se imam custva do nje mozgani pa pravijo da nikol nebi bilo vredu
Hvala za odgovore in lp

1. ona te je varala že dolgo preden “si je našla novega v 14 dneh”.
2. zato je tudi odšla, ker ima novega (novo zavetje), drugače ne bi šla
3. izkoristila te je da si jo napumpal in bo od tebe vlekla mastne denarce za preživnino

4. dnk test obvezen in upaj da ni tvoj.

Med nosecnostjo ona sicer pravi da ni bilo prej nic kar sam ne verjamem na zalost
In tudi sumim vendar ni to zmesan clovek ko vzame nosecnico zame osebno je

Zakaj bi te obsojali?
Tvoja nesojena izbranka nima vse urejeno v glavi.Šla je.Mogoče je tako še najbolj prav in tudi tvoji možgani in razum ti to pripovedujeta.
Noseča je , pa si je našla drugega? Pusti to žensko, naj gre svojo pot.Itak je ne bi zadržal.
Če je otrok res tvoj, bo pokazal po rojstvu test DNK.
Takrat boš urejal očetovstvo.
Do takrat pa – ti tudi jaz povem – z njo nikoli ne bi bilo u redu.Prav si ugotovil.

Naslednjič pa bodi malce bolj previden, da ne boš spet začenjal s kakšno tako podobno….Imam občutek , da si še precej mlad in neizkušen.Uporabljaj vendar kondom in pazi fant, kam gre tvoja sperma! Ne dovoli, da boš delal otroke kar tako, spotoma!

Res je nisem prevec star 27 otrok . Ni bil planiran … vendar to da bi bil prvic ata pa en drugi obcuduje vse to kar bi moral jaz me na zalost ubija … njo imam se vedno rad nevem ce zaradi otroka ali nje
Rad bi ji pomagal kr ce je otrok moj hocem bit zraven vendar to da nekdo drug obcuduje brce od otroka v trebuhu magari vam delujem cuden vendar si nisem predstavljal da bo se to vse meni naredlo

New Report

Close