Najdi forum

Pozdravljeni,
sem žena in mamica v zgodnjih štiridesetih. Z možem sva bila, preden sva postala par, najboljša prijatelja, bil je že vseskozi zaljubljen vame, jaz pa ne vanj..prijatelja pa v pravem pomenu besede! V enem trenutku mi je preskočila iskrica in postala sva par, sledila je poroka čez leta in otrok za katerega sva zaradi njegove neplodnosti morala na umetno oploditev. Privlačil me nikoli ni. Rada se ga imela in ga imam kot prijatelja, tudi še sedaj kot zakonca imava bolj prijateljski odnos. V dobrem in slabem! Se boste spraševali zakaj sem se poročila z njim..ne vem, rada sem ga imela, tičala sva cele dneve in noči skupaj, tista iskrica, ki je trajala čisto malo časa, je bila zgleda dovolj za to odločitev. Jaz pa s premehkim srcem…on ima tudi precej zdravstvenih težav, od tega tudi izhaja, da nima erekcije oz. zelo slabo erekcijo pa še spreten ni, po domače ne zna in fizično težko sexa. Jaz pa kontra. Sploh po porodu se mi je libido dvignil, da skrajšam…nepotešena sem. A vseh 15 let nisem nikoli pomislila na prevaro, kontra, zmeraj sem to obsojala..dokler se mi ni zgodil…ko nam je stanovanje preurejal delavec iz bosne…tršš privlačnost taka, nikoli nisem doživela kaj takega..stopila sva v kontakt in se začela dobivat..ne rabim omenjat glede sexa, fantastičen itak, obojestranska privlačnost, energija, vzdržljivost, po 3, 4 ure zmeraj…spoznavam sama sebe kaj zmorem vse.. že takoj na prvem zmenku sva si pa povedala, da noben ne bo pustil družine. To traja že leto pa pol, prve mesece sva se dobivala tudi po 4x na teden, skratka, čisto preveč sva se navezala en na drugega, rada se imava, čustva so obojestranska, še zmeraj prepričana, da ne bova pustila družine. In že dolgo ne gre samo za sex..parkrat sem bila že na tem, da končam, ker pač vem, da to ni življenje, a dejansko nisem močna, ne morem ne morem, ne vem kako iz tega dreka ven..tudi sam je nazadnje rekel, ker je njegova nekam začela sumiti, da končava, a ne gre…sva kot magnet. Spolno se potešiva, razumeva se, pomagava si, ne teživa si, res imava lep odnos…z njim sem spoznala kako se dejansko sexa, imam impotentnega moža, mene pa razganja. najraje bi se ločila, da mu ne počnem tega, a ga imam rada, ker ima cel kup težav v življenju…z možem sem se pa tudi že pogovorila in se sam zaveda tega ampak on kar misli da je meni to dovolj..a mi ni..to sem zdaj s tem ljubimcem spoznala. A naj živim s tem (tudi če brez ljubimca) celo življenje? Nepotešena? Enkrat se pa živi pravijo..

Pozdravljena…..upam da nisi iz NM ker poznam eno tako oziroma podobno..haha bom zaćel pri koncu….življenje se živi le enkrat je ponavadi izgovor ljudi, ki nimajo moralnih vrednot….zdaj kar je je, možu si že storila kar si mu in ni več poti nazaj….je pa tako da če boš zapustila moža boš hotela bit stalno s tem bosancem in on bo to začutil kot grožnjo za njegovo družino in te bo zapustil….zavedaj se da si njemu le ljubica tako imenovana fukfrendica in nič več…..pa če še govori karkoli……lahko se je tudi zaljubil kot ti sam zaljubljenost mine, za ljubezen pa ni podlage….glede na to kolk si sexala imaš dovolj za celo življenje ha ha tvoje dejanje vsekakor ni lepo in to sama veš in je brezveze iskati izgovore……mislim da boš motala zaključit z bosancem, sicer bo on s tabo, sploh če se boš ločila…najbolj pametno bi bilo da bi bila nekaj časa sama potem pa našla ljubezen z nekom ki ni nobeden od omenjenih dveh ki jih imaš zdaj.

Ne vidim problema. Ljubimec te spolno zadovolji, doma dobiš ostalo. Takih, kot si ti, je ogromno. Uživaj, dokler lahko.

nova
Uredništvo priporoča

Mislis nasexala za nazaj😉Mislim da bo bolj to drzalo..kar bo pa za naprej pa ja..bom videla..vsekakor sem s tem bosancem spoznala, da si zasluzim nekaj vec (glede na to,da skrbim za 3 vogale hise plus zahtevna sluzba)…ce bom kdaj zmogla ta korak,da se locim od moza, bom nekaj casa sama,to je dejstvo. z bosancem sva si oba tako na jasnem in spostujeva odlocitev obeh, tako da tle nimava nobenih tezav da bi kdo komu v zelje hodil in delal tezave. Res imava lep odnos,ce se temu lahko tako rece. Sva si priznala,da ce bi se prej spoznala, da bi bla skupaj ceprav sva oba doma iz razlicnih kultur in ver, jaz visoko izobrazena, on navaden delavec, a mi ni pomembo..vazen je clovek!Dejastvo je, da ne gre samo za sex..poklice me tudi,ko je v bosni, velikrat greva samo na kavo ali hitro kosilo,skratka,vedno izkoristiva priliko,ko jo imava. Seveda ljudje nismo roboti in razum zamrzne, srce gre po svoje. Tezko bo takole na dveh stolih sedet,to se zavedam, samo ne najdem moci in poguma, da recem konec..nikol se nisem bla v taki sitiaciji in upam, da nikoli vec ne bom. Pogresam ga vedno bolj,logicno. A noceva en drugmu pokvarit druzine. On je ze trikrat zafrknil,njegova zacela sumit in tudi zvedela za naju pa jo je nekok spreobrnil, da mu je verjela (pac ona je zivljenjsko odvisna od njega, ne dela nic, doma je,sred bosanskega sela,on pa gara da prezivi druzino..sej ji ne preostane drugega v bistvu kot da mu verjame).
Kamot bi mi lahko dal konec, ze locitev je mel na pragu,pa se kr vame rine..ne razumem ga..na kocki mu zakon visi..se ena napaka pa bo locen..a me ima tako rad?

Da se ti da. Loči se od ” invalidnega” moža in boš lahko neomejeno seksala s celo četo nepotešenih moških, vseh možnih narodnosti. Varanje ti bo nakopalo stres, dodatne stroške in poceni karto za v pekel – ne mislim v onostranstvu ampak v tem lajfu. Samo naj omenim, da se baje v Bosni kakšna proda tudi za čike in SPB so prej pravilo kot izjema.

ŽIVJO….. poglej sem te spraševalče si iz Novega mesta ker sem imel podobno zgodbo kot je tvoja z isto staro žensko, katere mož je bil neploden in je imela umetno oploditev in šest letno hčerko….zelo podobno tvoji zgodbi….upam da nisi to ti…ha ha

Drugače ti pa povem, ker sem že kar izkušen…..tebi še vedno letijo metuljčki po trebuhu in si zaljubljena ali vsaj sexsualno zaslepljena, ker si doživela sexs svojega življenja…..ko smo zaljubljeni in zaslepljeni, partnerja ne gledamo z realnimi očmi, ampak ga idealiziramo, tudi za majhne hapake in neujemanja smo slepi ker nas to v tej fazi zaslepljenosti enostavno ne moti….če bi vidva živela skupaj bi se družila več, tudi ko so obveznosti delo, neprijetne stvari…….ker prepovedanega sadu ne bi bilo več bi zaljubljenost veliko hitreje minila in bi videla to KAR ZDAJ NE VIDIŠ….začele bi te motiti malenkosti, mogoče njegova nerazgledanost, ne prefinjeno obnašanje, smrčanje nered, pač malenkosti in kulturne razlike….če je slučajno musliman še bolj….v glavnem mislim da dolgo kot družina ne bi funkcionirala z njim…..kaj on misli…..nič dobro se mu zdi ker si ti bogata, fina in izobražena dama, ter mogoče celo razmišlja o finančnih koristih…..seveda ti to ne bo povedal……ampak verjetno se boji razdret družino, je pa jasno da na ženo ni preveč navezan….saj veš, daleč od oči, daleč od srca……KAJ bi ti sedaj storila je vprašanje…..ker smo ugotovili da za nazaj in malo za vnaprej si se nasexala, ha ha bi ga bilo najbolje pustiti, dokler so še obe družini celi in predvsem dokler te on ne pusti….vedno je težje prebolet, če te kdo drug zapusti……prav zanimiva si ha ha ha….še kaj napiši ali vprašaj pa ti odgovorim…….pa lepo se imej

hehe ne, ne ustrezam lokalnemu kriteriju,žal, tako da zgleda nisem tista haha. 🙂
Jaz se vsega zavedam, ne slepim se, vem da to ni moški mojega življenja in ga tudi ne gledam tako, ker če bi, bi mi verjetno že zdavnaj zmešalo,že tako je težko, res je kot pravi sogovornica, z vsem se strinjam. Zdaj razumem te stvari..in da dejansko zgodbe iz telenovel obstajajo haha.
Če smem dodat, da je njegova vmes zanosila in splavila :-(( In zdaj spet zanosila, pa kaj si jaz delam res. Ne vem če bom to zmogla..greh mam itak nad sabo tak, da mi ga noben bog ne more zbrisat. Problem je privlačnost, ki naju kr lima skupi in ujemanje v postli..in ja, tudi on doživlja sex svojega življenja..obe strani sta zmeraj. in ne skrbi me za SPB, tudi on bi jo lahk od mene dobil konc koncev, sem se dala trestirat že zarad drugih razlogov in je vse ok. Pa da ne bo pomote, nisem dala cel avtobus moških čez, daleč od tega. Sem pa imela v kratkem v slučaju tri ponudbe od moških za avanture pa niti na misel mi ne pride..imela bi občutek, da bi ljubimca prevarala in ne moža, mislim žalostno res. Zmeraj je tako, da sem nekaj pametna pa mi začne pamet in razum delat, a mi v momentu se vse podere ali pač z njegovim klicem ali sporočilom..prav zna me vezat nase, ve da mi pozornost velik pomeni..js pa z mehkim srcem, točno ve. Valda mu paše se pohvalit..sej se ima s čim…pa nočem se zdaj hvalit ampak tako je..pri meni pa kontra..bi me lahko bilo sram..ampak me ni, rada ga imam, nisem zaljubljena vanj več, že zdavnaj. On je že tudi preveč ljudem povedal zame, ker to pove s ponosom..zato je pa imel probleme..jaz sem se zaupala samo prijateljici (ki je v podobnem zosu). Se vidi, da ne zna..sej sem jaz tudi prvič v tem sam pri tej stvari je res treba z glavo..če ne bi bila jaz tok spretna s telefoni in izgovori tudi ne bi bilo vse skupaj nič. Jao jao norka res

Jaz mislim da je prav da se ti vrne slabo nazaj. Se igras z partnerjem celo zivljenje. Slabo bos dobila nazaj tuki ni nic carobnega….

Ti pa si posebna. Ti se kr slepi, da te ima ljubomec rad, samo rad se hvali okoli, kako je eno babo nategnil in to je to. Drugace bi pa clovek pricakoval, da bo imela zenska, visoko izobrazena, mama, ka j pameti v glavi.

Moz ti je dal sebe, dal ti je otroka, je tvoj prijatelj, zivljenski sopotnik, ti pa mu vracas tako podlost nazaj. Samo to ti bom rekla, vsaka budala lahko prevara! Samo tisti, ki so zreli, pametni in predani bodo probleme resili skupaj s partnerji, s pogovorom o problemih in iskali resitve.

Poznam primer, ko je moski ze cez 50 let star, ima tezave z erekcijo zaradi zdravja. Daje si neke inekcije zato da dozivi erekcijo in z zeno se vedno uziva v spolnosti. Tudi vajin problem bi se najbez dal resiti, saj dedki 70,80 let stari tudi viagre jemljejo zato, da uzivajo v spolnosti kaj ne? Zakaj mislis, da tvoj moz ne bi mogel? Ce bi bila prava zena bi mu pomagala, ne pa joj jaz sele zdaj spoznavam spolnost!

In ni brez veze, ko se porocis ti povejo v dobrem in slabem… Imela si tisto dobro, ko je pa napocil cas za SLABO si pa stisnila rep in si rekla ah, jaz se pa tega ze ne bom sla, brez veze, ce on ne more bo pa drug hotel, jaz sem itak ful sexi, vsak me zeli. Dej lepo te prosim, imas otroka, MAMA si, bodi vzor vsaj otroku, ce ze mozu nisi bila dobra zena. Moz si rekla, da je bolan, on je bolan ti se pa gonis okoli, moz pa rabi pomoc. Take mi greste pa res na, da ne recem kaj.

Pravijo, da za vse karma poskrbi, bo pa tudi zate 🙂

Saj se bo poštimalo, busanc jo bo nogiral mož pa upam da je ne vzame .

New Report

Close