Najdi forum

Ne razberem, ali res misli to, kar mi prodaja …

Na kratko pojasnim zgodbo … poznava se priblizno 10 let, takrat sem bila noro zaljubljena vanj, on je imel dekle. Sem se porocila z drugim, vendar ostala z njim stalno v stiku. Doma je zaskripalo in seveda sem toalzbo poiskala v njegovem objemu. Zacela sva z afero in jo kmalu prekinila zaradi slabe vesti pri obeh. Pa sva se spet zblizala, pa spet prekinila … Vse skupaj se dogaja priblozno dve leti. On se je vmes razsel z dekletom (tem istim, s katerim je bil v zvezi ze pred desetimi leti), vendar se se vedno vsakodnevno videvata na kosilu, jaz sem v locitvenem postopku, vendar se vedno zivim z mozem. Ker sva super odkrita drug do drugega, sva si zaupala, da se on ne more vec povsem sprostiti, ker ima stalno v glavi, da je on kriv za mojo locitev in da si ne predstavlja resnega odnosa z mano, ker imam otroke in se ni pripravljen prilagajati, jaz pa njemu, da v resnici do njega cutim le telesno pozelenje in se pocutim super v njegovi druzbi, ker sem lahko to, kar sem, nisem pa vanj zaljubljena. Sva se nekako dogovorila, da furava seks prijateljstvo se naprej.
Kje je problem? Odkar sem mu zaupala, da nisem zaljubljena vanj, ga vedno klicem samo jaz, pisem jaz, dam pobudo za srecanje, velikokat se dogovoriva, da se dobiva, pa on pozabi,ne odpise … skratka po telefonu se vedno zdi hladen in nezainteresiran, ko se vidiva, pa cisto druga pesem. Je ljubezniv, romanticen, pripravi mi vecerjo, vedno poskrbi, da ima na zalogi pijaco in hrano, ki jo imam rada, se hoce crkljati (pa jaz to odklanjam), v javnosti me drzi za roko in me kar tako med sprehodom poljubi … v oceh mu nekaj sije. Hkrati pa mi zeli prodati idejo o tem, da je totalno custveno otopel in da tudi on ne cuti nic do mene.

Rada bi slisala moska mnenja, kaj se po vasem mnenju plete v njegovi glavi??

Ko človek prebere tak post si lahko kvečjemu zaželi samskega življenja brez drame. Saj v lajfu je tudi še kaj drugega kot je ukvarjanje s partnerstvi, varanjem seksom in čustveno brozgo. A te variante Dr. Roman pa to se se prodajajo?

Zmeda in drama na kubik in zakuhala sta jo vidva sama.
Očitno te ljubi, ti se ob njem počutiš odlično, a vprašanje je kako bo, ko bosta skupaj 24/7.
Zanimivo mi je to, da tako zlahka poveš, da vanj nisi zaljubljena. Če bi bil sam na njegovem mestu, bi se ob tem počutil tako, kot da sem doživel zavrnitev.
Sicer se mi zdi vajina zgodba kot zgodba o dveh nedoraslih najstnikih, ki si življenje predstavljata na nerealno romantičen način.
Manjka vama tudi moralnih vrednot.
Pri dveh otrokih, varanju in propadli zvezi morda ne bi bilo slabo, da narediš podrobno analizo in rekapitulacijo svojega dosedanjega življenja ter temeljito premisliš kako naprej.
Namig: Ne počni drugim, kar ne želiš, da bi drugi počeli tebi.

nova
Uredništvo priporoča

Tole bi lahko bolj smiselno naslovila kar “Mineštra”.

Malo si mu po egu udarila pa ti hoče pokazati, da tudi njemu ni kaj dosti do tebe.

Lahko poskusiš obrniti, pa boš videla kako bo. Ne kliči ga en mesec, dvakrat ali trikrat pozabi odgovoriti na njegove smse, pa boš videla kaj bo.

Ne razumem čisto kaj pišeš. On je rekel, da si težko predstavlja resno vezo s teboj… ali sta se o tem pogovarjala? K zgleda kakor , da bi se on hotel mal več, ti pa praviš, da nisi zaljubljena. Pol pa mal ego ven udari.

New Report

Close