Najdi forum

Spoznala sem moškega, rekel mi je, da je samski. Sva se ujela in družila več, kot mesec dni. Je tujec. Odločila sva se za vezo, jaz sem se začela zaljubljati v njega, on mi je zaupal tudi svoja čustva. Nato sva si izmenjavala zabavne slike, kar sem na eni sliki opazila nenavaden prstan, ki bi lahko bil poročni. Ko sem ga vprašala, ali je poročen je zanikal.
Ker mi notranji slut ni dal mira, sem potem nekaj časa brskala po teh socialnih straneh in ugotovila, da je tip poročen. On hoče biti z menoj in se ločiti. Ampak meni ne da to miru. Ponavadi osebe, ki varajo, ponovno znajo varati. Ali to drži??Enako osebe, ki zapustijo partnerja, zaradi druge osebe se zna ponovno zgoditi. Je to res?? Ko sem vse to izvedela in za njegovo laž, sem se umaknila. Se ne dobivam več z njim. On mi pa piše, da me ljubi, da hoče biti z menoj.
Kaj naj?? Ste imeli kdaj takšen primer? Je res kdor vara, vedno vara?
Pa brez napadanja, ker nisem vedela, da je poročen.

Počakaj, da se najprej loči, uredi vse uradne in zasebne zadeve z ženo in potem v miru začnita zvezo.

Ne samo da vara, ampak tudi laže. Lagal je tebi in ti si se morala iti detektivko, da si ugotovila resnico. To te pa ne skrbi?

Kaka poroka, samo kar mu doma manjka pokrivaš, bodi z njim še leto dve da ti naredi otroka bo še lepš.

nova
Uredništvo priporoča

Sem dobro premislila. S takim moškim ne bom. Lagal je pa še vara. Malo mi bo hudo, ampak življenje gre naprej. Sem igrala detektivko, ker mi mi moj čut to govoril. In dobro, da sem se jo igrala, če ne bi se še bolj zapletla. Hvala za nasvete.


Navedli ste nekaj vprašanj/trditev, ki sicer morda obstajajo znotraj statistične verjetnosti, vendar pa ne povedo ničesar o posamezniku. Dovolj dolgo se že ukvarjam z ljudmi, da vem, da preteklost ne definira prihodnosti, vsaj ne vedno in ne za vse. Od vas je odvisno, ali boste živeli znotraj statističnih verjetnosti, ali boste skušali v večji meri zaupati vašemu srcu.

Glede na vaš prispevek, bi rekel, da vam srce govori, da temu moškemu ni dobro zaupati. Nihče na tem forumu ne rezonira z resnico v takšni meri, kot vi in vaše srce. Zaupajte mu.

Ničesar niste naredili narobe.
Vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Lagal je, da ni poročen, pa še ženo je varal (če bo prišel ven s pravljico, da sta z ženo samo prijatelja in da živita v odprti zvezi lahko vedno predlagaš da boš preverila pri ženi, ali je to res, pa boš videla, kako bo reagiral).

Nekdo v tej temi je rekel, da preteklost ne determinira prihodnosti. Hmm morda res, ampak poglej kako se je pri tebi začelo – najprej te je zavajal, potem je lagal. Moj predlog je: beži dokler z njim še nisi preveč zapletena. Če ti bo težil, lahko vedno zagroziš naj te pusti pri miru sicer boš povedala ženi. Pomojem bo zaleglo.

Kamorkoli se boš odločila, vso srečo ti želim. Če se boš odločila da boš še naprej z njim, upam da so vse moje domneve napačne, da ti ne bo več lagal, da te ne bo več zavajal, da ne bo več varal, da se bo res ločil od žene in se poročil s teboj.

Aja, v primeru da se boš res odločila za to da ostaneš z njim in čakaš da se bo ločil, predlagam da sama pri sebi vnaprej določiš mejo koliko časa si pripravljena poslušati zgodbo, da se bo res ločil naslednji mesec, pa da so papirji pri odvetniku že pol leta, pa da je zamenjal odvetnika in tanovi bo res vložil zahtevo za ločitev naslednji mesec, pa da se je zapletlo ker žena hoče obe njegovi ledvici in tričetrt jeter in sedaj čaka medicinskega izvedenca z Japonske, ki bo potrdil da on ne more živeti brez ledvic in samo s četrtino jeter etcetc. Vnaprej določi mejo, ali si to pripravljena poslušati pol leta, eno leto, dve leti ali deset let.).

Upam da nisem bil preveč sarkastičen, želim ti najbolje.

New Report

Close