Najdi forum

Nacrtna zanositev in locitev

Pozdravljeni…….imam en grozen problem…..kaj se da storit ce te punca itkoristi za to da s tabo zanosi….ko pa izve da je noseca s tabo prekine in ti rece da je to vse kar je hotela.Zanima me ce lahko zahteva prezivnino?Sam sem jo prosil da gre naredit splav ampak ni hotela slisat za to…hvala za odgovore

Lej, vedno, ko skočiš v neznano, moraš vzeti 100% na znanje, da se je v tistem trenutku tvoje obdobje pred skokom (nedolžnost) končalo, in da obstaja MOŽNOST sprememb, za katere boš SOODGOVOREN.

Ne moreš neki narest in potem bebavo pričakovat, da garant nikol ne bo nič drugače.

Verjetno lahko zahteva. Preživnino.

V bodoče pa, z ljudmi, ki jim ne zaupaš (to pomeni, da jih osebno ne poznaš zelo zelo dobro, še bolje, sploh ne živiš z njimi), dej si tisto ubogo gumico kupi in jo nosi s seboj in po potrebi natakni gor preden špricneš nekam, kjer ni zaupanja vredno!

Fora je v tem da sem jaz to punco poznal od prej…ze 20 let…..in da do trenutka ko je zanosla je blo vse tip top……in zanositev je bila nacrtna…z obeh strani…….problem je da imam jaz otroka od prej…za katerega naredim vse da mu nic ne manjka…tudi s prejsnjo partnerko sva v prijatelhskih odnosih

Plačeval boš, za naprej pa gumica pa naj babše še tako hoče seme.

Saj te bo nucala prej kot slej.
Sam bi se trudil ostati v stiku in z lepim načinom prikazat da v družini mora biti oče otroku.

Lej, vedno, ko skočiš v neznano, moraš vzeti 100% na znanje, da se je v tistem trenutku tvoje obdobje pred skokom (nedolžnost) končalo, in da obstaja MOŽNOST sprememb, za katere boš SOODGOVOREN.

Ne moreš neki narest in potem bebavo pričakovat, da garant nikol ne bo nič drugače.

Verjetno lahko zahteva. Preživnino.

V bodoče pa, z ljudmi, ki jim ne zaupaš (to pomeni, da jih osebno ne poznaš zelo zelo dobro, še bolje, sploh ne živiš z njimi), dej si tisto ubogo gumico kupi in jo nosi s seboj in po potrebi natakni gor preden špricneš nekam, kjer ni zaupanja vredno!
[/quote]

Hehe. Ljudem lahko, na podlagi izkušenj, 100% zaupaš pa se lahko kljub temu premislijo in naredijo kaj takega, kar ti lahko naredi precejšnjo škodo. Če nekdo pride živet k tebi in te nato okrade, obstaja velika verjetnost, da bo za to ustrezno kaznovan in da dobiš povrnjeno večino ukradenega. Ko pa gre za življenjske odločitve povezane z družino in otroki pa je reč precej drugačna. Pravno formalno sta mož in žena v zakonu izenačena, a ko pridejo na vrsto odgovornosti za ravnanja in odgovornosti do otrok pa so zakoni precej pristranski, še bolj pa sodna praksa. Pristranskost je seveda v korist žensk. …in začne se z mantro o “pravici do njenega odločanja o svojem telesu”, v kar je zavzet tudi plod – skupni otrok. Če torej ona želi otroka, on pa ne, on v resnici nima pri tej odločitvi prav nobene besede. Vse ostalo pa so posledice te odločitve, njene odločitve.

Problem je tudi v tem da vem da ce bom moral placevat….da denar ne bo sel tam kot bi moral…..in najprej se moram sploh orepricat ce je otrok 100% moj…..ker ko sva sla vsak po svoje sem izvedel taksne in drugacne informacije!Na zacetku sem probal vse da bi bilo ok…….ampak ni hotela slisat nic….cez noc se je premislila….ko je zvrdela da je noseca je ze v prvem mesecu nakupla stvari(vozicek….posteljco itd)…..naskrivaj

Hehe. Ljudem lahko, na podlagi izkušenj, 100% zaupaš pa se lahko kljub temu premislijo in naredijo kaj takega, kar ti lahko naredi precejšnjo škodo. Če nekdo pride živet k tebi in te nato okrade, obstaja velika verjetnost, da bo za to ustrezno kaznovan in da dobiš povrnjeno večino ukradenega. Ko pa gre za življenjske odločitve povezane z družino in otroki pa je reč precej drugačna. Pravno formalno sta mož in žena v zakonu izenačena, a ko pridejo na vrsto odgovornosti za ravnanja in odgovornosti do otrok pa so zakoni precej pristranski, še bolj pa sodna praksa. Pristranskost je seveda v korist žensk. …in začne se z mantro o “pravici do njenega odločanja o svojem telesu”, v kar je zavzet tudi plod – skupni otrok. Če torej ona želi otroka, on pa ne, on v resnici nima pri tej odločitvi prav nobene besede. Vse ostalo pa so posledice te odločitve, njene odločitve.
[/quote]

Mah brezveze, itak spet en trol, ki mu je dolgčas v življenju..
Punco pozna že 20let, nosečnost je bila načrtna, z OBEH STRANI (!), in zdaj sploh ni to problem, ampak njegov otrok iz prejšnje veze..

Ne vem, zakaj taka trolanja moderatorji, sploh na moderiranem forumu, pustijo objavljat, in kvečjemu, če že ne smejo obsodit, da je tema izmišljena, preusmerijo te ljudi na forum psihiatrija?

Fant, zapomni si en stari pregovor ki ti bo mogoče tudi v bodočnosti prišel prav :
“Posle jebanja nema kajanja”
Boš pač tatica …. get used to it.


Vidim, da trolanje v sosednjem forumu pod psevdonimom “razocaran33” (glej: psihične tezave punce-samopoškodovanje) ni dovolj in ste si spet našli novo temo in “težavo”. Cel pok kontradiktornosti, namenjena lovljenju ljudi na čustva..
Spet isto izrasosolovje: “punca”.. za žensko, ki jo poznate že 20 let?!

Očitno trolanje. Poglejmo zakaj: Imate otroka od prej, a hkrati sprašujete osnovne stvari, kot je preživnina ipd.?

20 let poznate žensko.. vse je OK.. načrtujete otroka.. in potem ona “kar gre”.. in vi ji ne zaupate denarja za preživnino?
ERGO: Načrtno ste torej šli delati otroka s človekom, ki mu ne zaupate?

Z obeh strani ste načrtovali otroka, hkrati jo prosite za splav?
itd.

Načrtno provociranje, trolanje.

O tem, zakaj to počnete, sem že.. naj ponovim bistveno:
Sodoben svet je staro “Mislim, torej sem” že zdavnaj prelevil: OPAŽEN sem, torej sem. Na kakšen način si opažen.. koliko sledilcev, koliko bralcev, koliko všečkov, koliko odgovorov imaš.. je postalo pomembnejše od vsebine. Vsi triki so dovoljeni.
Glej: Why are people pretending to be dead on Instagram?[/url]

De omnibus disputandum..

Meni se zdi, da se bosta o tem lahko pogovarjala le preko sodišča in kasneje preko CSD.
Torej, pripravi evrčke za odvetnika.

Spoštovani,
iz istega razloga, kot odobrimo ljudem pisati kar si želijo pustimo ljudem tudi odgovarjati. Vsak se lahko sam zase odloči v čem želi ali ne želi sodelovati.
Ponavadi se trolanja zmanjšajo, če ni odziva…Sovražnega govora, groženj ali žalitev ne toleriram, resno motene pa preusmerim.

Pozdrav Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Mah brezveze, itak spet en trol, ki mu je dolgčas v življenju..
Punco pozna že 20let, nosečnost je bila načrtna, z OBEH STRANI (!), in zdaj sploh ni to problem, ampak njegov otrok iz prejšnje veze..

Ne vem, zakaj taka trolanja moderatorji, sploh na moderiranem forumu, pustijo objavljat, in kvečjemu, če že ne smejo obsodit, da je tema izmišljena, preusmerijo te ljudi na forum psihiatrija?
[/quote]

Jep… Čudne razmere in neodgovornost…
Troll? Morda…

Spoštovani!

Hvala za odgovor.
Se strinjam, sta dve vrsti trolov pravzaprav; troli, ki žalijo, grozijo, uporabljajo sovražni govor, kot ste omenili že sami in troli, ki žalijo posredno, kot je primer avtorja, pri katerem je neverjetna podobnost z avtorjem v forumu g.Topovška.

Me pa zanima, kaj pomeni “resno moten”, in kako to določite?

Hvala za odgovor.

Spoštovani,

iz napisanega ocenim kolikor se da. Zato prviloma odobrim vse, kar ni škodljivo, žaljivo, nevarno, grozeče, …ipd.
lep dan vam želim
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close