Najdi forum

Sem poročena, moj prijatelj tudi je poročen in oba imava otroke. Se poznava že nekaj časa, potem pa je pri meni nekaj preskočilo in sem z njim začela flirtati in ga nagovarjati, da bi se posexala…..samo sex brez obveznosti. Nekako mi je podlegel ne pa čisto. Šel je tako daleč, da mi pošilja intimne slike in jaz njemu, kaj več pa noče. Kako naj ga dobim med rjuhe? Načeloma to kar počneva sedaj, je že itak neke vrste varanja….če sva prišla že tako daleč, zakaj ne bi šla še korak naprej?

“samo sex brez obveznosti” ?? Ha !?
Jaz po navadi za sex brez obveznosti plačam …
There’s always a catch …. “plačam”.
Tudi ti boš. Prej ali slej.
Ubogi tvoji otroci in mož ….

Če te eden noče … najd drugega.

nova
Uredništvo priporoča


Pošljite boljše slike.. poslane očitno niso dovolj spodbudne. Moški so vizuelni tipi ljudi.

V primeru, da pa je zgolj eksibicionist.. pa vaše pošiljanje ne bo imelo nikakršnega vpliva. Tisto, kar si on želi, je že dobil: razkazovanje.

Seveda so tudi drugačni scenariji možni, kjer je njegova žena mini-domina, ki ga je prisilila, da se vam razgali. Tudi v tem primeru količina in kvaliteta vaših posnetkov ne bo na nič vplivala.

Lahko je tudi voayer in samo zbira slike intimnih delov sodelavk.. v svojem imenu pa pošilja generične s spleta (splet je itak poln kurčičev).
To lahko počneta skupaj z ženo in se ob tem iskreno zabavata, kako sodelavke vse padejo in se razgaljujejo že zgolj ob eni sliki penisa..

De omnibus disputandum..

Kar sprašuješ tukaj, vprašaj svojega moža.

+1

Jep… Daleč si prišla… Še vidiš moža in otroke v daljavi? Je slika otrok in moža bolj meglena kot slika “prijatelja”?

Nekak se mi zdi da jo briga za družino.Sedaj je na vrsti ona.

I like !

New Report

Close