Najdi forum

Pozdravljeni. S partnerjem sva se razsla, zdaj pa me zanima sledece. Partner je rekel, da ne bom dobila otroka in bo pri njem. Priznam, je dober oce. Ima zaposlitev, izpit za avto, hiso. Je pa zadeva, da vsak dan kadi travo in zna globoko pogledati v kozarec. Pri meni je situacija sledeca. Trenutno sem brez zaposlitve, nimam izpita za avto in 3 leta nazaj sem bila hospitalizirana v polju za par mesecev. Zavedam se, da moram cimprej dobiti zaposlitev in svoje stanovanje, saj sem se izselila iz najine skupne hise in zdaj zivim pri sorodnikih. Ali mi lahko partner vzame otroka ali je kakrsnakoli moznost, da imam skrbnistvo kot mama otroka jaz. Je pa tako, da mi denarno trenutno pomagajo sorodniki dokler ne dobim zaposlitve. Kdaj dobi skrbnistvo oce. Ali igra veliko vlogo, da sem bila hospitalizirana? Koliko igra vloge, da partner kadi? Hvala za odgovore.

se bo slišalo grdo, ampak…ali menite, da sta oče alkoholik in mati z diagnozo in brez službe- dobra izbira ?mislim- ali menite, da je pametno, da imata taka osebka dete?

New Report

Close