Najdi forum

Skratka dobil sem jo na laži, ugotovil sem da se drugim še naprej predstavlja kot samska. Njej se še sanja ne, da vem za njene laži. Kaj naj naredim?

Dokler odločitve za svoje lastno življenje prelagate na druge, bo vaše življenje ves čas isto! Spraševali boste druge: Kaj naj naredim?

De omnibus disputandum..

Premisli zdaj kako si predstavljaš prihodnost s tako žensko.
Ji boš sploh lahko še zaupal? Boš miren, ko bo šla na kak babji žur ali na firmin piknik?
Si odvisen od nje?

nova
Uredništvo priporoča

Bodi pošten in se še ti predstavljaj drugim da si samski, dokler ne srečaš druge ki te je vredna.

Bil sem paf ko sem ugotovil da laže. Sploh nisem tega pričakoval od eminentne osebe. Povedala mi je da tam, kjer se hkrati izobražuje in je že zaposlena, drug drugega varajo. Žal ona ni izjema.

Kaj sedaj? Naj jo seznanim s tem?

Zaupanja ni več. Lahko ti je stokrat hudo in te boli, ampak nikoli več ji ne boš zaupal tako, kot si prej. Če bi ti bilo vseeno, ne bi kle spraševal, kaj naredit. Ti govorim iz lastnih izkušenj – če imata otroke, rešujta (oba, ne samo ti); če nimata otrok, pejta svojo pot.

Dokler veš nekaj, kar druga stran ne ve, da veš, si v boljši pogajalski poziciji. Glede na to, da nisi navedel ali sta poročena, imata otroke, deljeno premoženje in itd, bi bil moj nasvet da nadaljuj z opazovanjem ter zbiraj dokaze. To zna biti pomembno v primeru ločitve in delitve premoženja.

Dodatno, lahko ji pripraviš “lepo” presenečenje, ko ga bo čim manj pričakovala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Ti dokazi so v primeru razveze in delitve premoženja povsem neuporabni in v ničemur ne bodo vplivali na odločitev sodišča v primeru tožbe.
Ti dokazi so le za avtorja, ki bi v primeru ločitve morda prepustil partnerki kaj do česar ni upravičena, tako pa bo ozaveščen in ji premoženja, ki ji ne pripada, ne bo prepustil.

Nisva v zakonski zvezi, nimava skupnega premoženja. Ne živiva skupaj, par (če sploh z njene strani?) sva komaj dva meseca.

Torej naj ji povem, da vem za njene laži in naj mi pojasni vse to?

Jaz je ne bi nič spraševal. Preprosto bi se ji zahvalil za sodelovanje.
Zaupanje je osnova odnosa in ona je poteptala osnovo.

Zanima me vaše mnenje oz. vaše ravnanje.
S punco sva skupaj dobre pol leta…v tem času ostaja konstantno v stiku z bivšim, ali preko sporočil, kavice itd…ima kdo podobno izkušnjo? Spračujej jo zakaj kaj ima od tega…odgovor je nič in da jo to ne moti, da se sedaj ko nista več skupaj super razumeta in da v tem ne vidi težave…mene pa to moti in sem ji to tudi že povedal pa ni spremembe.

Kaj točno te moti? Boš tudi ti, če bo njo kaj motilo, takoj, nemudoma spremenil svoje vedenje? Recimo, da jo bo motilo, če boš hodil na fitnes ali se dobil s prijatelji. Njo bo to motilo. Boš nehal telovaditi in se družiti s prijatelji?
Tole je izključno tvoj problem. Povedala ti je, da se s to osebo razume in zato se z njo občasno dobi ali sliši. Imaš morda razlog za nezaupanje, ti je že kdaj naredila kaj za hrbtom, se ti laže? Ne? Torej.

Normalno ni, najdi si drugo ki bo s tabo ne z obema.


Zgleda, da jo ne briga, kaj si ti o tem misliš. Zdaj pa naredi s tem kar želiš 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Kaj je varanje in kaj ni? Žena in najboljši prijatelj sta si pisala sporočila. Zaupam ji 100% tako kot njemu in vem, da do fizičnega odnosa ne bi prišlo, sta si pa po ovinkih povedala, da sta naklonjena en drugemu in, da sta si všeč. Povedala sta si tudi to, da med njima ne bo nikoli nič, ker me ona res ljubi in je on res prijatelj ( dobil sem na vpogled vse kar sta si pisala ). Najbolj pa me zmotilo to, ker mi žena ni upala povedati kaj se dogaja čeprav sem jo vprašal, zaradi strahu, da bi jo zapustil, tako, da mi je po parih dneh pisanja vse povedal ravno prijatelj. Vem, da ima vsak nekaj masla na glavi in, da tudi jaz nisem bil vedno ok do nje vendar a si človek zasluži to in vem tudi, da sem ji posvečal premalo pozornosti? Kako naj ji človek zopet zaupa?

Hvala vsem za odgovore, Mare

Kar ne veš ne boli, verjetno čaka da bo samski in bo takoj vletela nazaj…
Flegma si išči drugo…

Si pač tretje kolo in s tem se v resnici ne moreš sprijaznit. Pa je čas, da bi se. Ker te v resnici ne spoštuje, ima te za nadomestek nekoga potencialno boljšega, predvsem pa za mašilo med sanjsko osebo A in sanjsko osebo B. In ti nisi ne A in nikoli ne boš B.

Zbudi se in začni živet v samospoštovanju. Boš videl kako osvobajujoče je. Je pa zgolj od tebe odvisno, koliko časa boš še igral vlogo “loleka” in igral igrice ženske, ki je v resnici nezrela manipulatorka.

Verjemi, da sije sonce tudi zate in da obstajajo dekleta, ki so privlačna, zabavna, resnicoljubna in poštena … skratka tebi v resnici pisano na kožo.

In privarčuj si čas. Vsakega dne zlaganega življenja je škoda.

Mare

To sta si dopisovala da ti pokaže, da mi med njima nič.
In ti ji zaupaš?Sedaj sprobava koloko ji boš verjel in pustil.

Najdi še ti kakšno in si dopisuj, …

Vglavnem ne bit naiven, sam bi ji pokazal da ji verjamem ampak bi spokal, posrbej če nimata otrok ali skupnega premoženja.

Pametni manipulatorji puščajo le uporabno sled, ostalo pa sproti brišejo. 😉

Kako poje Dubioza … “Sve dok je ovaca neće falit’ vune” …
😉

New Report

Close