Najdi forum

Ali tudi vi ko greste službeno/kolegi na izlet, dopust samo gledate kje boste pili, kako se boste zadrogirali, ….

Zadnjič gremo k šefu čez vikend na morje pridemo dol in takoj pir, trava, takratni, …

Zvečer gremo “kavsat” in nisem mogel verjeti. Vsi smo od 30-40 let dobiš takoj eno za …. Mal pijani … Zgovorni babe pa tud .. ma nima veze od 20-50 vse bi …. Meni je to bolano, ma jes jo res nebi mogu … Pride drug dan striptizeta Pia vsi navdušeni meni se nebi tud dvignil…

Pa nismo direktorji oz nekaj več. Babe pa tud …. Ma Neven. Ena jo je enemu prilepili, prav njena kolegica jes sem za. Jes sem sam gledal. Dva dni isto. Obup nikoli več. A res sam še “iščejo” “iščete” okol al … Meni se je pa sodelavka ponudila pa nočem. Res sem “kmet” ampak neko moralo pa mam. Upam da žena tud.

Pa nisem zadrgnjen bi šel trojčka (obe varianti) dva para, ….. 15 let nazaj smo bili z njeno kolegico in njenim tipom takrat v nudel Kempu vsi potrebni in smo sexal v skupnem šotoru ko se ti je zazdel. Sam to smo bili TM 17-19let. Matr sedaj bi pa morali biti mal Bol “družinski”. Čeprav tud vem da ne je žena 1x prevarala. 🙁 Pa vsi mamo zene, otroke, …

Kam gre ta svet.
Ta kolegica nama razlaga kako je met dan profil na avantu…net jes sem res za v hribe

“Družinskost” je iluzija, kot vse druge. Hedonizem tudi.

Vprašanje je zgolj nabora različnih nizov naše osebnosti, zgodovine, družine in okolja.. da se nam bo zdelo nekaj več vredno kot drugo.

Ena osnovnih ločnikov je ali si ekstrovert ali introvert. Oboji imajo radi so-ljudi, samo ekstrovertni v večjih količinah in posledično malce bolj površno.
Ker je življenje omejeno, dan tudi.. obstaja končno število ljudi, ki jim lahko rečemo prijatelji. T.i. Dunbarjevo število pravi, da imamo lahko od 100 do nekje 250 prijateljev. Več jih fizično, zaradi omejitev časa, ne moreš imeti.
Če v svoj teden stlačiš 250 ljudi ali pa 2.. je razlika občutna. Podobno bo tudi veljalo za intimo, če jo gledamo zgolj seksualno.
Star španski pregovor tako pravi: “Če imaš vse ženske tega sveta, nimaš nobene. Če imaš eno samo, imaš vse.”

To je pregovor, ki nagovarja družinskost, monogamijo in seveda introvertiranost.. kjer ne gre toliko za kvantiteto, temveč čim večjo kvaliteto. Išče se globino in pomen.

Vendar tudi v bolj ekstrovertnem življenju so pomeni in resnice. Ekstroverten človek, bo zaradi širše podpore ljudi, bolj stabilen, srečnejši..

Zato orgija in družinskost.. nobena ni “boljša” ali slabša. Je le povod, da lahko drugim pustimo njihovo različnost in pač zase jemljemo svojo svobodo. Smo del razuzdanosti ali del zadržanosti.
Smo poglobljeni ali plitvo razpuščeni.

Oboje ima smisel. Zato ne čudi, da je najbolje biti AMBIVERTEN. Malce od obeh svetov.. in ja najbolj kreativne ljudi najdemo prav v tej “skupini” ljudi.

Zato ker nekomu drugemu zabava in seksualnost pomenita nekaj čisto drugega, kot tebi trenutno.. ne moreš pripisovati nekih predznakov.

V spolnosti velja eno samo preprosto pravilo: “Prav je tisto, kar je vsem (oz. obema, če sta zgolj dva, torej par), prav.”

De omnibus disputandum..

To je bilo nekdaj na sindikalcih…
Meni osebno tudi mem da imaš doma družino okol se pa kurbaš z vsemi.

nova
Uredništvo priporoča

Kako plehka je današnja družba.Na eni strani pridni možje in žene na drugi alkohol in razvrat.

New Report

Close