Najdi forum

Živijo.
Pišem, ker ne vem natančno kaj naj si mislim….
Moški s katerim sem se dobivala je kratko malo čuden…
Star je 37 let, v vsaki službi je nekje pol leta, ker načeloma mislim, da so vsi okoli njega idioti, želi si hitro obogateti…
Do sedaj ni imel, resne veze oz. Veze, ki bi trajala dlje kot eno leto, ampak ok mogoče ni spoznal prave.
Odnos, ki sva ga imela je bil že od začetka čuden. Ker sem čutila, da nekaj ni ok sem mu pogledala v telefon; dopisuje si še z dvema ženskama, eno spoznala, ker me je njegov prijatelj povabil na rojstni dan. Ženska je čudna, ko me je zagledala jo je začela boleti glava in je sedela v kotu. Kar neki. Ta druga he ena izmed bivših, ki ni vedela, da ima punco in mu je pošiljala slike iz nekega izleta na katerega je šla
ponoči. Fant je rad jedel na moj račun, nikoli se ni znal odločiti za ničesar vse premleval in vse je bilo ok eno minuto drugo vse narobe in tako naprej. 5-krat v enem dnevu si je lahko premislil-ne izmišljujem si. Govoril je rad samo o sebi, poslušati ni znal nikoli, zapomnil si pa itak ni nič kar sem mu povedala. Niti to kdaj imam dopust.
Prepričeval me je, da sem preveč ljubosumna, ker mi ni normalno, da ne poveš, da imaš punco.
Tako, da glede na vse sem se odločila za prekinitev odnosa, nato pa smsi če bom kdaj kaj koli rabila…. pa lep dopust… čeprav sem ga prosila, da mi naj da mir. Če ne pa se pojavi na vratih in joka, stvari pa se ne spremenijo nikoli. Naj povem, da nimam problema, če ima ženske kolegice, ker jih poznam pa so super ženske. Za te dve pa mi ni povedal in jih predstavil. Vmes je šel na potovanje in podrl eno črnko, mene pa klicaril in pisal. Nikoli nisem jaz njega.
Ali meni ni kaj jasno ali je nekaj hudo narobe s tem fantom?
Hvala za vaše razmišljanje.

New Report

Close