Najdi forum

Odnos oz zakon je bil vedno z vzponi in padci. Sex na začetku super, potem otroci, gradnja in…. Vse je šlo navzdol. Dno je doseglo, ko je mož bil več s sodelavko kot družino. Fizično ali preko telefona. S pomočjo svetovanja sva nekako prebrodila najhujše, sama se pobrala nisem nikoli. Morda bi se, če bi mi pomagala, da bi dobila občutek, da mu lahko sedaj le zaupam. Žal…vedno so bili drugi pred mano – kolegi, sodelavci, prijatelji…. Kavice in zabava brez mene. Z mano samo družina, sorodniki, dva skupna prijatelja oz para. To je bilo vse – moje prijateljice in njihove družine mu niso sedli (motilo ga vse, če ne drugega, ker se mož ene preveč ukvarja s športom, druga je preveč lapasta, ena posluša le hrvaško glasbo – kdo normalen pa bi to delal…) Skratka nekaj je našel, zato sem tudi jaz pričela hodit okoli sama, obiske imela, če njega ni bilo.
Zdaj pa ugotovim, da se vsak dan samozadovoljuje, dopisuje po službenem mailu z eno žensko (čisto slučajno med pogovorom s sodelavcem, ko sta se zagovorila pred hčerko), sex za mano bi želel, ampak ko sem rekla da bi ga lahko popestrila, da ni nujno spalnica, za vikend v temi….. – raje “zaspi” v dnevni sobi. Tako sem se sedaj na koncu po vseh poskusih odselila iz spalnice v drugo sobo. Potem pa naj sexa z roko in mislimi na bilo koga. Morda celo na kolega, ki ga kliče v eno, se srečujeta, mu dela usluge…vseeno mi je. Boli pa, ko kdaj s sosedi nanese pogovor na sex, da reče da on itak ne ve kaj je to, da sem jaz vedno proti in imam skozi neke težave… Ja seveda, ko sem mu vse v obraz povedala kaj in kako pa…je bil tiho, bo pa premislil. Očitno je premislil, da je bolj enostavno z roko. Ampak ko sem mu omenila, on tega ne dela. Halooo? Še obraz ima, da mi laže direktno. Vedno bolj sovražim njega, moške, kajti enostavno ne prenesem laži in tega lažnivega odnosa.

Mislim, da je vajin odnos šel v franže. Če se boš zakopala v sovraštvo pa iz te luknje, ki sta si jo skopala skupaj itak ne boš ven prilezla.
Namesto, da jamraš in bentiš nad njim premisli in ukreni kaj v smeri izboljšanja življenja zase in za otroke. Otroci vajin odnos vidijo bolje, kot si misliš in nerganjem ter cepetanjem na mestu nisi ravno vzgled osebe, ki težave v odnosih (tudi drugačne) rešuje uspešno. Otroci pa se učijo od nas – staršev.
Bolj kot se boš obremenjevala s tem, kaj in kako je s sosedi in kaj jim tvoj mož naklada, slabše se boš počutila.

New Report

Close