Najdi forum

Zanima me zakaj smo to postale?

Sama sebe ne razumem. Hvala bogu se je stvar končala a zdi se, da me tisto, kar me je vodilo v razmerje s 30 let starejšim spremlja povsod.

Ne razumem tudi tega, frajer se vedno kliče in me vznemirja. Se ne javljam… pa že eno leto je od tega.

Zakaj se je ves čas bolestno bal, da bom jaz prevarala njega?

Zakaj mi je ves čas govoril, da sem uboga reva in da brez njega ne morem in ne smem?

Ima kdo odgovor na to?

Hja, strah ga je bilo, da ga boš zapustila in je pač ukrepal na osnovi lastnega strahu. Od tod omalovaževanje tebe kot samostojne osebe… Morda pa že ima kako tako izkušnjo pa se ni znal skopati iz tega, kar se mu je zgodilo.

To ni bil noben frajer, ampak en nesamozavestnež, ki bi, če bi bila njegova partnerica, bil ljubosumen, posesiven in že samo dejstvo da ne razume po enem letu da je konec, pove, da je tudi egoist, ker ne razume tvojih čustev in želja ampak se želi samo praznit…

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

Verjetno zato, ker si sama tako izbrala. Če pa pogledaš še malo naprej, si izbrala slabšega od sebe. Bal se je pa zato, ker je zopet slabši od tebe.

Glavo pokonci in pogumno naprej.

Srečno.

Če si fanta pustila za radi tega kjer te ni nikoli rekel da te ljubi .
Vendar bodi pametna punce so se vame zaljubile pri tridesetih .
Vendar lahko ti povem da se izberi kakšnega lustnega fanta ter se imejta resnično rada .

New Report

Close