Najdi forum

V vezi sem že 20 let in imava otroke. Mož me doma sicer dobro zadovolji, je pošten, priden mi veliko pomaga. Se tudi dobro razumeva in se veliko pogovarjava, načeloma sva odkrita en do drugega, si vse poveva. Vsaj z moje strani mu vse povem….edino eno skrivnost imam samo zase. Ta skrivnost pa je, da si že pol leta preko neta dopisujem z enim drugim moškim. Piševa si erotične zadeve in pošiljava si vroče slike. V živo se še nisva dobila. Priznam, da naju je že večkrat zamikalo, a sva se vedno dogovorila, da ne bova šla dlje, kot sva sedaj. Pa vendar me čedalje bolj matra, da bi se z njim dobila in posexala….. Ali je to, kar sedaj počneva že varanje, kljub temu, da nisva imela še fizičnega stika? Kako naj se uprem temu, da se ne dobiva?

Joj, zenska draga..
Brez zamere: imas vse na podstresju pospravljeno?
Varanje? Ne, verjetno je to poslusanje bozje besede..
Kar pocnes za hrbtom cloveka, s katerim si baje vse zaupata, je varanje. Ce mislis da ni, mu mirne duse pokazi svoje dopisovanje. In pomisli, kako bi bilo tebi, ce bile vloge zamenjane. Mogoce pa nekoc bodo in bos lahko presodila sama..

Naveličala si se moža. Z njim si samo še zaradi družine in udobja.
Če ga spoštuješ kot človeka, mu povej, da si se ga naveličala in se dogovorita kako naprej.
To, kar se greš, je skrajno nespoštljivo do tvojega moža. Daj možnosti za odločanje o lastnem življenju tudi njemu.
Ja, varaš.

nova
Uredništvo priporoča

Torej, neznanemu moškemu, ki je mogoče slovenska izdaja Dannyja de Vita, samo brez slave in denarja, in z groznim zadahom, pošiljaš nazorne fotografije svojih jošk, mednožja, pišeta si svinjarije in opolzkosti, njemu verjetno ob tvojih fotkah pride, tebi mogoče tudi, in ti se sprašuješ, ali je to varanje?
Ammmmm, hmmmm, kaj pa vem. Poskusi si predstavljati, da bi si tvoj mož takole dopisoval z neznanko, ji pošiljal fotke svojega “korenjaka” in ji pisal take stvari, kot jih Danny tebi. Kako bi se počutila? Bi bila vesela in bi mu predlagala, naj se dobi z njo?

Glede srečanja v živo – komu mar. Svet se bo vrtel naprej, če se vidva poseksata tudi v živo, ne samo prek neta. Pomembno je, koliko je tebi mar za moža, očitno bolj tako tako. Predstavljaj si, da bi svojemu otroku odtrgala uho ali mu odrezala roko. No, to počneš svojemu življenjskemu sopotniku, ki ti bo, če boš na primer hudo zbolela, menjaval plenice in ti umival zadnjico, te dvigoval, hranil, te spodbujal, jokal s tabo … Po mojem, da ti takrat vroče fotke tujih penisov ne bodo v pomoč, še manj, da se bodo njihovi lastniki ponujali karkoli storiti zate. Pa nočem reči, da mora človek zato biti zvest svojemu partnerju. Samo fer pa je, da se lepo obnašaš do tistega, ki ti bo v stiski prvi pomagal, ker te ima pač tako zelo rad.

nikoli ne bom razumela žensk, ki so doma zadovoljne, zadovoljene pa kljub temu iščejo razvedrilo drugod, takšno in drugačno..kaj bi dala za takšnega moškega….ja je varanje, moje mišljenje

Za takega moškega daš vse, življenje pa tu ne mislim na žrtvovanje, ampak na spoštovanje in pripadnost in če ti on to vrača….

itak da je že varananje.varanje ni zgolj fizično, zato se ne opravičuj! kako bi se počutila, če bi odkrila, da si tvoj mož dopisuje z neko lepotico, da si pošiljata vroča sporočila? bi mirno prezrla-ah, saj me ne vara….?!?

Ojoooooooooooj ženske, ženske….samo zaradi vas sem se zdej šel tu gor prijavit. Komplicirate za brezveze.

Zmedena15, samo enkrat se živi. Če imaš kakšno željo, si jo izpolni. To, da si dopisuješ z nekom js ne smatram za neko varanje. Vsi vemo kaj dejansko pomeni varanje.

Js ti svetujem, da, če imaš kakšno željo…če te zamika…nared to, ampak po pameti. Ne obešaj tega na velik zvon, ne hodi sem na forum po pomoč, ker vidiš, da ne dobiš kakšnega pametnega odgovora.

Če te bo tvoj internetni prijatelj 1x na pol leta vredo poseksal, boš ti bolj žarela, tvoja familija bo zarad tega bolj zadovoljna in nazadnje tudi tvoj prijatelj. Uživaj! 😉

Človeštvu boš naredil uslugo če se prav tako hitro ‘odjaviš’.


Če je to že varanje? To je pa res lahko ugotoviti. Vprašaj moža. Takole: že pol leta si dopisujem z enim moškim, piševa si erotične zadeve in pošiljava si vroče slike. A je po tvojem to varanje?

Če ga ne moreš vprašati tega, potem JE varanje.


Največja iskrenost bo takrat, ko bo mož videl tvoje vroče slike. To bo fajn življenje in zakon:):) Se že veselimo novega zapisa, ki bo imel čisto drugačen naslov. Srečno!

New Report

Close