Najdi forum

Drage LJUBICE,ZENE,konec koncev tudi MOZJE!
Odlocila sem se in si spet premislila se nato spet odlocila in mislim,da sprejela pravo odlocitev.
Torej povedala bom njegovi zeni za najino razmerje! Zakaj? Ker se zelim mascevati? Ker sem neumna krava? Ali pa samo zaljubljena in ljubosumna?
Mogoce vse od zgoraj nastetega ampak predvsem zato,ker je enostavno prav,da ve,ker ce bi bile najine situacije obratne bi jaz hotela vedeti hotela bi,da bi zenska stopila do mene in mi povedala v obraz,zato in predvsem zato.
Ima se katera izkusnjo s tem?
ZENE KAKO STE REAGIRALE,KO STE IZVEDELE?
LJUBICE KAKO STE ZENAM POVEDALE?
Rada ga imam in boli ampak tako ne gre vec naprej…

Ti seveda upaš, da bo potem cela galama, ločila se bosta in on bo skesano prišel k tebi.

Mislim, da boš zelo razočarana. Verjetno se v večini primerov zgodi tole: mož se pokesa, pusti ljubico, žena ga vzame nazaj in spet nekako flikata nadaljnjih toliko in toliko let.
Žene večinoma itak vedo ali vsaj slutijo.
Psihično se pripravi na popolnoma drugačen razplet, kot ga imaš ti v glavi.

Pa zakaj se s toliko ukvarjaš s tem, kaj si želi njegova žena? Daj se vprašaj, kaj si ti želiš in kaj od tega pričakuješ. Ali ti je kaj naredil, da razmišljaš v tej smeri? Nisi se najbolj jasno izrazila.

nova
Uredništvo priporoča

Ne delaj tega. Kaj pa boš imela od tega? Ženo boš po nepotrebnem prizadela in si nakopala jezo ljubimca in še njegove žene zraven. Pusti njemu naj razčiščuje s svojo ženo, ti pa predvsem razčisti sama s sabo in z njim.

Meni je že par žena prišlo povedati o razmerju moje ženi z njihovimi možmi.

Žalostno a resnično.

A sem ropotal? Ne. Vsak si sam izbira pot in tudi pravico ima, da pot zamenja.
Kaj se je spremenilo? Praktično nič.
Kaj bi jaz predlagal? Delaj na sebi in na svojih željah in poslanstvu. Najdi svoj smisel življenja, saj verjetno ni smisel, da pričakuješ nekaj od partnerja, ki je v iskanju samega sebe.

No, v moji situaciji sem jaz (prevarana zena) povedala ljubici. Moj zdaj ze bivsi partner seje izdajal z samskega moskega brez obveznosti. Nekega dne sem poklicala ljubico in ji povedala kdo sem.
Seveda je bila pretresena in sokirana. On se bolj, ko je bil z dveh strani torpediran. Se nekaj casa sta bila na vezi. Konec pa je tak: jaz sem se znebila prevaranta in ljubica ga je tudi nogirala.

In se dodatek avtorici: marsikdaj recemo in se zaklinjamo, kaj bi storili, ko se nas situacija osebno ne tice. Vrgla bi ga cez prag, spokala bi mu kufre, odsla bi tisti hip… A ko smo sami v situaciji, da smo prevarani, ponizani in razvrednoteni, je dalec od enostavnega. Niti s custvi ni lahko opraviti, kaj sele z vsem ostalim. In se nekaj: ta tako opevana resnica direktno v obraz strasno boli. Malo kdo je pripravljen nanjo.

Prej spominja na zlagana namišljena čustva. Pa ne samo to, obnaša se kot ženska, ki ni odrasla in je brez obveznosti. Someoneee verjetno zaljubljena trapa. Se podvajaš. Pojdi raje med ljudi in si najdi fajn samskega fanta.

Zakaj želiš povedati? da si ga tako bolj privežeš nase? če bi se odločil zate, bi se že zdavnaj-Ločil bi se in prišel k tebi.Tako pa na silo tega ne pričakuj.Imaš kar imaš, to je pa tudi maksimum.Če izve žena, te bo brcnil v rit, verjemi

New Report

Close