Najdi forum

Ugotoviš da se mož še vedno sliši s svojo menda “prebolelo” ljubico. Po prevari se je odločil ostati doma . V mnogih pogledih se je razmerje z ženo izboljšalo. Dokler ona ne ugotovi, da se še vedno klicarita.
In spet sem na tleh. In razmišljam kje je meja med naivnostjo in neumnostjo. A sem toliko naivna da sem skozi upala, da bova sama in se potrudila za naju. Ali sem le tako neumna, da sem verjela in zaupala …
Never ending story…
Kako je že tista, da je norost pričakovati spremembe, če nič za njih ne narediš.

Očitno bom nekaj morala. Za svoj ljubi mir.

Spoštovana,

če ste se odločili, da boste dali vajinemu odnosu še eno priložnost, ni to ne neumno ne naivno. To ste storili, vendar dolgo ni trajalo, zdaj pa razmišljate, da boste morali nekaj ukreniti drugače. Pozdravljam to vašo odločitev in razmišljanje o norosti in pričakovanju sprememb.

Imate že kaj v mislih, kako se boste tega lotili?

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

ni tako hude razlike. Naredila si, kar si mislila, da je v tistem trenutku najbolj prav.
Mož tudi (da se doma malo bolj potrudi, hkrati pa ohrani stike z ljubico, do katere mu očitno je nekaj). Samo vajino gledanje na to, kaj je prav, se zelo močno razlikuje.

nova
Uredništvo priporoča

Lotiti se, to je najtežje.
…lažje, če prej analiziraš sosledje dogodkov in poiščeš vzroke. Po tem se ti nabor možnih poti v prihodnost precej zoži, odločitve dobijo smiselno podlago in čustva se umirijo.

Nisi neumna, še manj pa si naivna – ko ljubiš, ljubiš s srcem. Da se ti je zgodila prevara… to zelo boli (če bi ocenjevala lestvico bolečine, je čista desetka). Tudi moj ni bil samo moj! Sem ga dobila, znova in znova. Celo tako daleč se je spusti, da je imel dva telefona?! Enega pred mano, “meni na očeh”, drugega pa skritega. In znova in znova nove obljube.
Če je kdo šel skozi to ve, da si čisto na tleh, tvoje razmišljanje je popolnoma iracionalno. Ves čas razmišljaš o tem, delaš si predstave takšne in drugačne, iščeš znake, ga preverjaš… potem opravičuješ, se tolažiš, mu verjameš!!!
Meni je prekipelo, ko sem ugotovila, da ima moj dve ljubici (eno v resnici). Eno za krinko in za katero sem vedela in zaradi nje jaz trapa nooroo trpela! In drugo, za katero si v sanjah nisem nikoli predstavljala kot ljubico njemu (še smilila se mi je, uboga revica!!! Moški so res res lahko pokvarjeni. Kaj jim pomeni ljubezen, dom??? Bore malo.

New Report

Close