Najdi forum

Partnerka me je prevarala.z sosedom.2x sta sexala.od prevare je minilo 6mesecev.Hodima k terapecru ker bi rada resila stvari.
Prevara je trajala kr nekaj casa.Najprej se jd zacelo s pisanjem.On ji je pihal na duso.Prvo se je upirala, nato pa je podlegla.pisala sta si vec kot leto dni.Posiljala slike in videje.
Ko sem zvedel za prevaro mi ie vse priznala.Z njim prekinila.Zacela sma hodit na terapije.Ona se je spremenila 100000%%.postala je bolj pozorna,ljubeca, odkrita,pozorna,spolnost se je izboljsala, skratka ne morem ji delat krivice.Res je postala druga oseba.Vidi se ji da se kesa.Da hoce mene,da me ljubi.se vedno vztraja z mano ceprav sem imel ogromno flashbackov, zaradi tega sem bil do nje nesramen, sem jo ponizeval, posiljal nekam,saj sem se s tem povzdignil.Bilo mi je vsec da sem v vlogi zrtve.Prav tako mi je po glavi slo milion vprasanj.Je bil boljsi,mel boljsi penis,,,,kaj je cutla…Samozavest mi je bila na dnu.Se bolj kot prej.Skozi sem se primerjal. Ne morem rect da mi terapije ne pomagajo.Imel sem vzpone in padce.bilo je vredu.Zdaj pa ze spet imam oblivanja.Postal sem resen ko se pogovarjama,zamisljem, vse me spominja na prevaro.Ko sexama mi gre po glavi je blo tak z njim,je bil boljsi?
Mi je najprej rekla da ji sex ni bil slab,potem pa kakih 14 dni,mesec dni po tem da pa je bil sex zanic.Da ded sploh ne zna sexat.
Problem mi je ker bi rad resil odnos.Ni mi da koncama.Za prevaro je res kriva ona,za to da pa je vil odnos slab pa sma kriva oba.
Na zacetku sem bil zelo v depresiji.Sem pristal tudi na antidepresivih,zaradi tesnobe, nezmoznosti funkcioniranja, hujsanja ipd.
Sedaj je vredu.Tezava je samo v tem da imam ta oblivanja spet zadnjih 10dni
Vse me spomni na prevaro,ko se pripeljem domov in vidim njegov avto,ali njega mi postane nerodno,ker je bil z mojo zensko.Ker jo je dobil lahko jo zapeljal.Ko pride moja iz sluzbe in jo vidim postanem resen,ne zmozen se ji priblizat zaradi tega kaj mi je naredila.
Nopazo sem da najbolj trpi moj ego, ponos,ljubosumje.Ne toliko da je do tega prislo.Ego da pa je nekdo bil z njo.Da ni bla samo moja.Ljubosumje,da je bil boljsi.Dvomi da ce nebi zvedel, da je prislo do prevare,da bi se trajalo.Ona pravi,da ne.Jaz si mislim da ja.Te stvari me nabijajo.
Vem da sma se oddaljila.Oba sma kriva za najin odnos.In ja vem da ni oprvicilo da gres varat.Tud jaz sem si pisal s kolegico 6 mesecev.Si posiljal slike, in se šmekal, cendar ni prislo do fizicnega stika.Ostalo je samo pri pisariji.Oba sma se oddaljila.Ampak jaz enostavno ne morem sprejet,da je seksala z drugim.
Ko jo pogledam, vidim prizore.
Kak lahko grem preko tega?
Kak naj ji dam blizino,sw ji priblizam, objamem in zivima za danes in jutri.Ne za nazaj.Da ustvarima boljse temelje.Ker ce bi tak odnos dalje furala,ko je bil pred prevaro in v casu prevare bi to bila tempirana bomba.
Sedaj pa sma se povezala,postala odkrita drug do drugega,otroci so se poboljsali, sex tudi.Vse je boljse.
A kaj ko mam jaz ta oblivanja.Ta ego da pa me je izdala, se seksala z drugim
Potrm pa se zaradi moje samopodobe ne bolj nabija,ker se skoz primerjam z njim.
Pa mi moja pove,da sem sexy, lep, da uziva z mano v spolnosti.A meni to ni dovolj.Kot da nebi verjel.
Vem da boste eni oisali tumaste komentarje, pa vseeno se bom osredotoco na tista normalna mnenja.
Kdor pa hoce šimfat pa se lahko zadrzi komentarja prosim.
Hvala za nasvete in pomoc.

Meni je pomagala trda in realna analiza dogodkov, razlogov zanje in posledic. Za razliko od tvoje žene, se moja bivša ni potrudila niti z opravičilom, kaj šele, da bi kaj spremenila.
Kakor si napisal, se mi zdi, da ti je (vama je) sedaj v resnici bolje. Rabiš čas, da preboliš… morda ne boš nikoli. Sicer pa se ne sekiraj preveč in delaj predvsem na sebi. Pridobivaj nova znanja, izboljšaj svoje moralne vrednote… To je v resnici edino kar lahko narediš, ostalo pride pa s časom.

Te poskušam razumet pa ne gre. Kako zdržiš glede na to, da ga vsak dan vidiš? Verjameš, da je bilo samo 2x. Sosedova žena tudi ve? Kaj pa če bi ti še malo z njo pa si boste bot.
Tole je res ena komitragika…

nova
Uredništvo priporoča

Seveda sta za varanje vedno potrebna dva in običajno je vpletena tudi ženska. Dobro, moje mnenje, ego je hudič, ki poganja vsa grda čustva, tudi ljubosumje. To kar občutiš je nekaj, čez kar sem moral tudi sam. Ni bilo enostavno. Najprej sem moral razčistit ali si želim z njo še naprej živeti ali ne. Ker je bil odgovor da in ker sem jo imel še vedno rad, sem se z njo pogovoril in ji skušal razložiti zakaj sem sedaj tak do nje, ker verjemi mi, vsi se slej ko prej naveličamo opravičevat za eno in isto stvar. In ker je nisem želel izgubiti, sem začel nanjo gledati kot na začetku, se pravi, opazil sem, da ima lepo postavo (znova), da ima smisel za humor (znova), da mi zna v postelji narediti stvari, ki mi pašejo (znova) in da sem lahko pravzaprav ponosen, da si jo želijo tudi drugi moški. Skratka, moj nasvet bi bil, poskušaj opaziti kaj imaš in ne česa nimaš. Ne si delat filmov v glavi, ker niso resnični, raje jo posadi na pult v kuhinji in si jo kar tam vzemi, raje pojdi počet nekaj kar te veseli, kot da se znova spustiš v spiralo domišljije kaj je on počel z njo (to boš lahko brez škode šele ko jo boš sprejel tako kot je). In še nekaj, ljubosumje je kot rak, razrašča se z vsako minuto, ki jo porabiš za razmišljanje o tem kako si bogi ker ti je to naredila in počasi te celega prevzame in takrat si mrtev.

Sicer ne vem , zakaj vedno (vedno) ko jih dobijejo, rečejo da sta sexala ‘samo’ 2 X ?
Izgleda da je dvojka magična številka …
Rešitev (če se le da) : preseli se kam drugam.
Samo pazi da tudi tam ne bo ‘samo 2x’ …

Je bilo samo 2x. Mi je sama povedala.in kak vem? Ker sem se soočil s tem kretenskim sosedom.Sem mu rekel da bi rad iz njegovih ust slisal kaj je blo, kolko krat in kje?
Sem rekel da mi je partnerka vse detajle povedala.tako da je vedel da vem kolko krat in kje in kak pa kaj.In je povedal stvari kot ona.Se stvari ko ni vedla partnerka,da ga bom vprasal sem ga vprasal in je bilo to kar mi je ona rekla.
Je pa res da se bi mogel zacet ne vrteti v tem krogu prevare in zivet za danes.za boljso zvezo.sam ce je tak prekleto tezko.

Ti bi moral sam k terapevtu zaradi sebe, ne zaradi vajine zveze. Koliko časa že pišeš tu po različnih forumih, pa nisi naredil še niti cm naprej od tuhtanja, kakšen organ ima sosed in kaj vse zna z njim.

Zakaj ne verjameš ženi, ko ti reče, da si super in boljši od njega? Se ti to res zdi nemogoče, in raje verjameš, da je vsak naključni sosed in mimoidoči boljši v postelji od tebe, z žensko, ki jo ti verjetno na tem področju najbolje poznaš in najbolje veš, kaj ji paše?

Hvala žabra in bdtd.
Je bilo ze boljse.Imam zdaj zadnjih 10dni spet malo oblivanja.In ce pisem na forum kjer dobim kaksno vase mnenje mi je lazje.
Ocitno so te podrobnosti zacementirane v meni.Ocitno mi je samopodoba na psu da je tolko primerjav.
Najvecja tezava pa mi je da ona je naredila ogromno na sebi.Resss ogromno ( za kar sem vesel)
Pri meni pa je kot da me dobena beseda terapevta ne gane.Doben zapis na forumu ne gane.Kot da sem zivi zombi.
In v smislu prevare ne ne gane in na poslovnem podrocju in glede samozavesti.
Kot da je lahko na eni strani 10000 dobrih, pozitivnih stvari, na drugi strani pa ena negativna, in ta negativna prevlada nad vsemi dobrimi.
Nonstop bi rad bil v vlogi zrtve.Zato se prrimerjam z njim, ko jo vidim partnerko me oblije,nic dobrega kaj naredi mi ne seze nikamor.Nic pozitivnega kar sw mi zgodi me ne premakne.
To je utrujajoce.Nevem zakaj.
Si recem da je do tega moglo prit, da naju je predramilo, ker sma se res oddaljila.Ona varala, jaz si posiljal slike in pisal s kolegico.In ce bi taksen odnos furala dalje, bi bil tempirana bomba.
Vse to vem.A zakaj ne morem preko tega?oz ne morem pustit tega za seboj. Se fokusirat na sedanjost, bit dobre volje, nasmejan, uzivat v sexu, z otroci, z partnerko.
Namesto tega skoz primerjava, bi se trajalo, kaj je cutla, sem jo dobro poseksal, sem ji res vsec.
Pa mi pove iskreno zakaj in kako.Pa me ne premakne.Nic, nada!! Nebi rad tak cutil.
Rad bi bil pozitiven, nasmejan, uzival zivljenje.Namesro tega pa sem skoz v samosmiljenju, vlogi zrtve, ljubosumju, primerjavi..
Vsako jutro se vstanem in si recem 3 dobre lastnosti o meni, 3 pozitivne stvari.Reci je enostavno, sam ko tega iskreno ne cutis.
Vsak vecer dama otroke spat, pred spanjem preberemo pravlico in si povemo zakaj je bil danes dan lep.Kaj je komu na komu vsec.Pozitivnost.
Jaz pa sem prazen.Brez custev.Custveno mrtev
Hvala za pomoc in komentarje vsem

Fant, najboljši nasvet :
Razidite se.

Vidva oba sedaj poskušata oživljat nekaj kar je že dolgo mrtvo. Ti že to dosti pove, da sta vsak na svoj način iskala izhod, vsak na svoj način varala. Res ne vem, zakaj ste ljudje še skupaj, če pa je mrtvo vse? Morda se zdaj tako ne zdi in se ona nekaj trudi, ampak to vse je le njena slaba vest. Minili bodo meseci, kakšno leto, verjemi, da bo spet vse po starem in ženska bo spet skočila kam drugam, le bolje bo skrivala.

Vidim da si zvedel sele ko si sam posumil. Kako bos potem zaupal cloveku, ce ti niti v obraz ne upa povedati?

Meni se zdi tvoja se ena taka ki ji je bilo dolgcas, pa si je najdla popestritev v zivljenju.

In ce si res sexy in lep bos ze nasel drugo. Boljso! Nismo vse take.

Tako zelo te razumem. Se mi dogaja popolnoma isto in očitno je to neka faza prebolevanja prevare, skozi katero moramo. Srečo imaš, da imaš partnerko, ki je, kot praviš ljubeča in čustvena do tebe. Moj se trudi biti skrben in ljubeč, ampak meni se skos vrtijo pred očmi slike njiju dveh, njuni maili, SMSi, kako je njo obsipaval z močnimi čustvi, med nama pa po toliko letih skupnega življenja pravi da ne more pričarati tiste kemije, čeprav se imava rada. Tudi pri naju se je najin odnos drug do drugega, seks in vse izboljšal odkar je tam zaključil in mi povedal. Večkrat si rečem, da se je mogoče to moralo zgoditi, drugače bi še naprej živela odtujeno drug od drugega in bi bila tempirana bomba. Sadaj hodiva k terapevtu in delava na odnosu. Tudi mene zanima koliko časa je trajalo, da vas je nehalo boleti (vem da pozabiš nikoli), da se vam niso več vrteli prizori pred očmi, da so občasne krize minile. Strah me je, kako zdržat ob krizah, ker je ob zadnji moji krizi spet počilo med nama. Večino časa sva sicer ful v redu in se imamo lepo z njim in otroci, ampak ko pride kriza se znajdeva spet na začetku. Zadnje dni se mi že spet sesuva svet, zaupanje in občutek varnosti, ki sem ga počasi gradila nazaj. Kakšen nasvet, kako ste drugi prebrodili to fazo, ne da bi uničili razmerje in sebe?


Žal ne moreš nič narediti, da razmerje nebi bilo uničeno, ker je že. Uničil ga je točno ta, ki bi moral poskrbeti, da bi bilo vajino življenje varno in prijetno. Nimam nasveta kako preboleti, ker jaz po dveh letih še vedno nisem in mislim, da bo edina rešitev ločitev.
To je izdaja “erste klase” V mojih očeh je zgubil vse točke. Žal je vse lepo pozabljeno, ko ugotoviš kak izdajalec je.

Popestritev življenja je potrebna in ni nič narobe s tem. Hudo narobe pa je spletkarjenje, ki lahko zaneti nepredvidene reakcije.

Jaz v tem vidim pomembno razliko.

Ne vem zakaj je vedno 2x …
Najbrž magična številka…
No, če ona tako reče … 🙂

Popestritev življenja je potrebna in ni nič narobe s tem. Hudo narobe pa je spletkarjenje, ki lahko zaneti nepredvidene reakcije.

Jaz v tem vidim pomembno razliko.
[/quote]
Popestritev življenja… ?
Tebi je varanje ‘popestritev življenja’ !?


Popestritev življenja… ?
Tebi je varanje ‘popestritev življenja’ !?
[/quote]

Varanje se sliši, kot, da smo prekinili lastniško razmerje. Torej, je bilo vzpostavljeno lastniško razmerje? Nekdo si nekoga lasti?

A to zagovarjamo?

New Report

Close