Najdi forum

Pozdravljeni !

Jaz imam tudi zalostno zgodbo in sicer s partnerko katero imam rad mi je ne da bi karkoli povedala da je zanosila in izvedel sem sele v 9 tednu nosecnosti, in se zelim pogovoriti za splav ker otroka nisem pricakoval in si ga trenutno tudi ne zelim, ali lahko sploh kaj storim? Takoj ko mi je povedala za nosecnost se je spremenila 100% in imam obcutek da je ce lahko prakticno povem da me je vrjetno mela le zato da je zanosila in seveda sedaj me izsiljuje, nemorem vrjet kaksna je postala kajti ne mores se igrati tako z otrokom in partnerjem, poleg tega mi je trdila da je zascitena in na pregledu se je ugotovila da to seveda ni res, in sele sedaj vidim da mi laze, seveda sedaj je otrok na poti, jaz si ga sicer se ne zelim ona me pa zdej lovi zaradi nosecnosi, nevem kako je hladna da se igra z otrokovo prihodnost, in bi rabil pomoc, kam naj se obrnem za pomoc oz svetovanje kaj in kako naprej

Želite povedati, da vam je partnerica ponoči ukradla seme in se brez vaše vednosti samooplodila?

Težko verjamemo. Stari balkanski pregovor pravi: “Poslije karanja, nema kajanja.”

Nezaščiten spolni odnos (poleg prenosa potencialnih spolnih bolezni) pomeni zanositev, stvar osnovnošolske spolne izobrazbe.

De omnibus disputandum..

P.S. Če slučajno ni jasen balkanski pregovor: Neodkritost je tako zgolj vaša lastna. Nezaščitno bi seksali, posledičnih odgovornosti ne bi nosili.

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

Očitno si ji dobra partija in se te je pač odločila privezati nase.
Če nadgradim modrovanje Stepnega: Kakršno juho si skuhal, tako boš pojedel.

Kaj več na to temo pa tule:

Vaš link

Po moje je problem v tem, ker je že poročen… Očitno se je zmotil pri izbiri ljubice… No, zdaj bo pa žena izvedela… in sledilo bo neizbežno… trd pristanek…

Volk, od kod ti ta ideja? Morda se mu je zlagala da je vzela KT, dejansko pa je samo hotela zanositi. Nič ni napisal, koliko sta stara. Marsikatera ko ji prične tiktakati biološka ura, bi se dala oploditi še Damjanu Murku samo zato, da bo postala mamica.

Kocka, je jasno napisal da je partnerica. Očitno sta se našla dva, ki nista mislila resno oz. sta skupaj le zaradi ugodnosti življenja v dvoje (reden seks). Sedaj pa bosta občutila posledice.

Kljubvsemu, če sta v vezi, sta verjetno vsaj nakazovala drug drugemu (če se nista ravno lagala), da si ona otrok-a želi, on pa ravno ne.
In če si moški, in ti ženska samo nakazuje v to smer, da si jih želi, ali pa jih nasplošno velikokrat omenja, ti jih pa nikakor nočeš, je previdnost še kako potrebna.
In ni dovolj, da ji ravno zaupaš 100%, da redno jemlje KT.
Tako da, avtor, jebiga, nosiš 50% odgovornost, da se sam nisi zaščitil in za posledice, ki temu sledijo.

New Report

Close