Najdi forum

Par sva skoraj 9 let.Imava 3 otroke in dva iz prejšnje veze od nje.Lansko leto je ona preko družabnega omrežja spoznala moškega iz ene od bivših republik Juge.Bil je šok zame,ker je imela idejo,daje samo po sebi umevno,da se lahko odloči v trenutku za zamenjavo.Dejstvo je,da je šla stvar tako daleč,da je mene pripravila,da sem poskušal narediti samomor in sem šel za nekaj časa na ukc.Po končani terapiji sem se vrnil domov a tudi takrast je dejansko vse umrlo.Bil sem deležen poniževanja s strani njene hčerke od prej,kateri je omogočila ,da je zapustila šolanje in zdaj veselo kikirika doma.Vseskozi se trudi,da dela razdor v najini vezi.Moje otroke zmerja za pankrte in preklinja.To se dogaja zdaj.Prvi dan ,ko je zvedela,da sva se pogovorila in se odločila,da nadaljujeva najino vezo je pobegniloa od doma in to konstantno počne na nekaj dni razlike,kadar poskuša uveljavit svojo voljo.Z njeno mamo ,kot sem pozabil omeniti sva se vmes po njeni vrnitvi poročila v sporočilo drugim,da naj se ne vtikujejo v najino odločitev.Seveda to vsi spoštujejo razen njene hčerke.
Male dobesedno več ne maram.kolikor me je ona poskušala uničit ji ne morem oprostiti,saj tudi glede da nima nobenega dohodka.Da je medtem postala polnoletna noče sodelovati pri ničemer.Neredno se umiva,kriči na vse in nas zmerja,šole ne obiskuje.Poanta?Nočem je več v svojem življenju!!Žena?Potem vsem se je ,ko sem se vrnil iz UKC začela odkrito pogovarjati z njim.Se poljubljati,izražati besede ljubezni,izmenjavati srčke ipd.Po 7 mesecih življenja je nenadoma rekla,da je dojela,da je bilo vse laž in sva se odločila za poroko.Pred mesecem dni je obnovila stike s tistim in vse se nadaljnuje.Jaz sam se je ne smem niti dotaknit,kaj šele kake spolne odnose.Vsa je znervirana in očita meni,da zaradi mene,saj sem nekajkrat omenil,da ne zmorem več in bom končal svoje bedno življenje,saj je ne zmorem nemočno opazovati z nekakimi neresnimi uničevalci življenj.Odločil sem se ,da glede na to,da sva se poročila komaj 2 meseca nazaj,da poskusim razveljavit najin zakon,ker mislim,da ne zasluži ničesar skupnega z mano.Otroci,ki so moji ,ji ne bom dovolil ,da jih odpelje saj je med časom ,ko je za tri mesece odšla slabo skrbela za njih in bila tako malomarna,da sta se njena otroka iz prejšnjega zakona podvrgla tudi družbi in drogi.Tudi sama ima težave s stresom,kar razumem,da želi hčerki vse najboljše,pri čemer jo tudi podpiram,vendar ne pod pogoji nedozorele najstnice,ki izsiljuje in izkorišča!

Prosim za nasvet

Ko se izmišljuje zmedene zgodbe, je fajn, če vsaj osnobno time-line niti držiš.. da navedene časovnice imajo medsebojni smisel. Neko zaporedje.
Tu ga ni.

Nadaljnje, če nekdo poskuša s samomorom, ne bo v UKC, temveč na Polju.

Nasvet?

Pametnejše zastavite svojo “zgodbico”.

De omnibus disputandum..

New Report

Close