Najdi forum

Prevarana pred poroko, 20 let nazaj?

Sicer sem v dvomih ali bi sploh objavila tole pisanje, ampak meni se totalno meša, počutim pa se kot, da živim v nekih morastih sanjah in to vse samo zato, ker mi je mož pred nekaj dnevi povedal, da je v preteklosti, kot pravi, preden je spoznal mene (pred več kot 20 leti ) seksal z neko žensko, kar seveda ne bi bilo nič takega, če se ne bi z njo in njenim možem (da bila je poročena in imela je majhnega otroka), kar precej družila na začetku najine zveze. Jaz sem se v njeni družbi vedno počutila zelo nelagodno in to tudi povedla možu, takrat še fantu. Ona je vedno na veliko flirtala z njim in uživala v mojih, nerodnih reakcijah, pač bil sem prizadeta, no moj mož pa je z njo kar lepo “sodeloval”, skratka njena pozornost mu je godila, milo rečeno. Vedno sem imela občutek, da je med njima nekaj bilo, in ga tudi večkrat vprašala, kaj sta imela, pa je na vsa vprašanja, precej besno odreagiral, da si stvari le domišljam, in so problemi le v moji glavi.
No in zdaj izvem, da je dejansko seksal s to žensko in čeprav on pravi, da le dokler ni spoznal mene, jaz zdaj brskam po spominu in vem, da je tudi, ko sva midva že bila par, sam hodil k njej na kavo in jo tudi kam peljal. Glede na njuno vedenje takrat, si težko predstavljam, da sta se, ko sta bila sama, samo pogovarjala ne glede na njegovo zagotovilo, da prekinil z njo, ko sva se spoznala. Meni se zdaj zdi, da celotna najina zveza, zakon, temelji na laži. No vsekakor, se ne bi družila s to ženko, verjetno bi prekinila tudi z njim, če bi vedela, da je z njo seksal, in se hoče še naprej z njo družiti. Že to, da sem prenašala, tisto njuno vedenje je več kot dovolj, sem bila pač zelo zaljubljena vanj, pa tudi precej mlada in malenkost nesamozavestna. Glede na to kako ni upošteval moje želje, da se jaz njo ne bi družila, bi rekla, da vame tudi ni bil zaljubljen oz. mu do mene ni bilo kaj dosti. Ne morem tudi preko dejstva, da je seksal s poročeno žensko, mislim, saj se mi zdi, da ga sploh ne poznam.
Želela sem se pogovoriti z njim o tem, pa drugega kot obtoževanj v smislu, če se mi je dokončno zmešalo in kaj mu težim za stvari iz preteklosti, nisem dobila in kar se njega tiče, je zadeva zaključena, jaz pa se počutim izdano in čeprav se je to dogajalo tako dolgo nazaj, je to zame čisto nov podatek, nimam pa pojma kako naprej. Kako naj vem, da se mi ni tudi kasneje lagal? Zakaj je pravzaprav z mano? Zdaj čekiram celoten zakon, ki je sicer kar povprečen, z vzponi in padci.
Torej ali pretiravam, ali pa bi vendarle lahko pokazal vsaj malo razumevanja za moje občutke?

To, da je šlo toliko časa od takrat,ne izbriše dejstva da te je zelo grdo prevaral.
Ali je imel z njo še opravka ko ste bili poročeni ? Če poznam varalice je to skoraj zagotovo.
Če jih ne dobijejo varalice furajo kurbarijo dokler se ne konča iz kakšnega ‘drugega’ razloga.
Veš, varalice lahko furajo zadevo neodkrito samo zaradi tega ker jim partner verjame.
Kot da bi otroku vzel čokolado. Zdaj, ko veš, pa se zdaj ‘ti’ prilagodi. Ali daj hohstaplera na smetljišče zgodovine kamor spada ali se delaj kot da te še vedno ima rad in da se nič kaj takega ni zgodilo. Kako je bilo zabavno ko ji je porival prst v kuhinji ko si ti sedela na kavču …
It’s pay back time !

Pozdravljena,

Vsekakor te razumem in so tvoja vprašanja popolnoma na mestu,

Je pa tako, da si moraš priznati, da za nazaj ne moreš nič spremeniti in tega se drži kot pijanec plota.

Edino kar ti ostane je, pa četudi se ti tako meša in je vse skupaj neznosno, da se usmeriš na sedaj in naprej. Samo to lahko spreminjaš oziroma s tem se lahko soočaš. Za nazaj pa žal nič ne moreš, pa če ti je še tako težko. To naj ti bo nekako vodilo, saj boš samo na tak način lahko šla pravilno skozi to težko obdobje.

Morda le še to. Vsak stvar je za nekaj dobra, poskušaj to gledati s pozitivne plati in je že razlog (če je to seveda tudi res), da si to sedaj izvedela.

Sečno!

nova
Uredništvo priporoča

Vedno so izkoriščevalci in njihove žrtve. Žrtev je sama odgovorna zase in za svoj odnos do izkoriščevalca. Če te ta prevara tako teži, ukreni tako, da se bo teža prevare prenesla na izjoriščevalca. V rokah imaš vse kar potrebuješ in če ne boš ravnala nespametno, te sistem izdatno podpre.
Torej, če mu oprostiš, boš konstantno na preži in znervirana, bo pa to blagodejno za družino. Če ga odsloviš pa te čaka nov začetek in življenje po tvojih standardih in vrednotah.

Daj ga na čevelj in kot prevarana žena na forumu drugim utrujaj tako kot darwin…


Ja, tako kot darwin …
🙂

Pogrevat stare afere, ko ti je človek potem 20 let dokazoval, da zna biti dober in zvest partner, je otročje. Mar nimata drugih problemov? Tudi dobri ljudje kdaj naredijo kaj neprimernega …

Mene osebno bi mnogo bolj zmotilo to, da se o tem ni sposoben pogovarjati in normalno pojasniti zadeve. Da obtožuje tebe, da je osoren. Ali je to zaradi tvoje burne reakcije ali zaradi česa drugega? Ti je skušal pojasniti, pa ti nisi hotela poslušati in si še naprej norela?

Mimogrede, svojo zelo dobro prijateljico poznam prek skupnega bivšega fanta.

Dobrodosla v svetu realnosti, ker pravljic ni:)
Loci se in utrujaj ljudi na tem forumu naslednjih 5 let kot to dela darwin:)
Pofuckaj se in zadrzi odnos ker se ti po 20 letih verjemi mi, najbolj splaca in na prvo mesto pa postavi sebe !
Zacni uzivat v tistem kar je tebi vsec- pofuckaj se ze koncno na moza!
P.s.ne fantaziraj da bi ti bilo po locitvi s kaksnim drugim moskim lepse in boljse in da bi ti bil bolj zvest in bolj…
Zapomni si- vsi bi bili drugo pakovanje- isto sr….
Ostani z ocetom tvojih otrok – in ze koncno tudi ti sama zase poskrbi neglede na njega…

Vse ostalo bos pa razumela itak cez nekaj let neglede na to, kako se bos sedaj odlocila:)

Pravljic ni 🙂

beh, odgovor je enostaven : ali se ceniš ali ne?
Če meniš da te lahko partner laže in vara potem ostani z njim.
Najbrž si potem en drugega zaslužite.
Če ne, pol si najdi človeka ki te bo znal ceniti in imeti rad.
V svetu so pravljice samo je treba verjeti vanje.
Z lažovi jih sigurno ne boš najdla.
ps.
Stare afere niso nikoli ‘stare’. Še kako so ‘žive’.

Ne vem ali se ti prav dobro zavedaš da je njo vrtel okoli k* ko je hodil s tabo.
Kako so ti se smejali za hrbtom. In to ni nič ? Beh , če verjameš…. nadaljuj.

Draga moja pozabi da je to 20let nazaj
Ce te je zadelo kot bi bilo vceraj.
Ne pocut se zato cudna ce te boli.
Sploh pa te boli ko se spimnis kako bedn si se zravn une pocutila zdej pa ves zakaj in se se bolj beden pocutis.
Torej ze 2x za isto stvar.
In moz se ni ne takrat ne zdaj s teboj pogovoril da te umiri. Naj ve da prevaran rabi dolg casa da se zacne umirjat ce moz sodeluje in odg.
Ce ne sodeluje in je se nesramen traja dozivljensko.
Torej draga moja…ce se noce zmenit in pizdi je varal tud kasnej .
Ce tega ne bi bilo bi ti hhh otel zatrjevat 3dni skupi in razlagal bi ti eno in isto ne jwzno ampak bi zelel da ves da ni res.
Razjezi se pa kurbir takoj. Obrne da si ti nora.
No uglavnem ti tega novs prenesla. Dokler ga ne sokiras.
Vemda ne bosta se locila ampk prestrasis ga pa lahko vsen.
Da bos dobr preresetala svoj zakon da rabis 14dni pavze od njega .
Ta cas pa .nova frizura kavica s kolegicam lepse oblecit se rihtat itd.
Da ga stisne v jajcih in zacne frfotat okol tebe.ko bos vidla da ga gruze in ljubi bo pocas vse slo na svoje mesto.prej pa ne.

Nikakor ni prav kar je naredil, ampak tole: “Da ga stisne v jajcih in zacne frfotat okol tebe”, pa lepi kaže, da je večina moških copata, ki bi za en sex storila praktično vse. Ženske pa to spretno izrabljajo.

Moški, pamet v roke, pa namesto žensk in seksa raje dejajte stvari, ki so vam res v veselje.

Si ga vprašala zakaj ti je to sedaj povedal?

Samo to je vazno. Seveda se je zlagal, samo zadeva je zanj manj intenzivna. Zakon tudi ni vseobsezen in ta informacija je zate nov zacetek. Je pa zakon, ki je zdrzal do tu. Ce bo se naprej, bi tudi takrat, ce bi to izvedela. Ce ne bo, ne bi tudi takrat.
Dusa vedno ve. Razum je tisti, ki dvomi. Ko sta zedinjena je sigurnost. Zato si bila varana, ker ves.

Rahlo preveč čustven pristop. Morda je potrebno, vsaj pri letih 45+ reči premisliti bolj pragmatično in se ne zanašati izključno na čustva.
Čez čas se zna vse skupaj unesti in bo vse OK, lahko pa zaradi trenutne čustvene prizadetosti pokoplješ zakon in zavržeš lepo prihodnost…
Racio dela čuda, čustva mu nasprotujejo.

Se strinjam s tvojim nasvetom.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Rahlo preveč čustven pristop. Morda je potrebno, vsaj pri letih 45+ reči premisliti bolj pragmatično in se ne zanašati izključno na čustva.
Čez čas se zna vse skupaj unesti in bo vse OK, lahko pa zaradi trenutne čustvene prizadetosti pokoplješ zakon in zavržeš lepo prihodnost…
Racio dela čuda, čustva mu nasprotujejo.
[/quote]
Ja…lepa priložnost v zakonu zgrajenem na laži….


Ja…lepa priložnost v zakonu zgrajenem na laži….
[/quote]

Ne gre za priložnost, ampak za krpanje zakona. Če ga lahko zakrpata, OK… če le njima tako paše.
Ostaja pa skupaj veliko starejših, govorim o starih 40+, zaradi čisto drugih reči. Npr, komoditete, lažjega preživetja, ohranjanja premoženja.
Meni to pač ne sede, mnogim pa.

New Report

Close