Najdi forum

Nisem delala problemov,ko sem zvedla da me je varal-mnogokrat.Pognala čez prag in adijo-jaz se tega nisem šla več-mirno živim ,kot še nikoli.
Imam pa eno zadoščenje in sicer ljubica trenutna misli, da mu je edina,pa še zdaleč ni tako,jih ima nekaj na meniju.
Zatorej poduk ljubice-ne mislit da ste mu edine,ker če je varal ženo,vara tudi vas.Sicer ste si pa to zaslužile.

Bravo, točno to. Nič posebnega niste, volk menja le dlako, značaja pa ne.

A nisi slišala da je vse kar je rojeno v grehu že na poti v pekel ?
Ima boga …

nova
Uredništvo priporoča

Brezveze privosciti ljubici, da je tudi sama prevarana. Krivec je moski oz.tisti ki vara, ne tretja oseba.

Kaj ti ves, kaj on naklada tem svojim ljubicam, mnoge sploh ne vedo, da je porocen ali da je bil porocen. Moja prijateljica se je tako zapletla z enim porocenim, ki ki je sele po 1 letu njune romance povedal da je porocen in da ima 2 otroka. Pa se to je prislo na plano samo zato, ker je prijateljica vrtala vanj, ga gnjavila z vprasanji, ker se je cudno vedel. Spoznala sta se na netu, kjer je on iskal “prijateljice” oz.nekoga za pogovarjat, ker je tujec tu. Med drugim ji je govoril kako se zeli porociti z njo, kako si zeli zivet skupaj in sta bila ze na tem, da si poisceta skupen dom.

Toliko v razmislek. Ce je lagal vam, laze tudi drugim. Je zdaj vasa privoscljivost kaj manjsa?

On je samo iskal ‘k*cu priboljšek’ bi se temu ‘strokovno’ reklo …
Ne moreš mu tega vzet za zlo,a ne ? Proba…,če gre ,gre,če ne….
🙂
Poznam ene iz real life ki jih dejansko tovrstne zadeve niti ne zanimajo preveč.
Važno je da ona dobi svojo dnevno dozo potuh in lizanja niz dlako. Če dobi
še k* je to samo ‘dodana vrednost’.
Kaj češ da ene take razmišljajo o ‘ženi’ …
Pogoj za razmišljanje je da imaš s kom.

Ljubica je pač vedela v kaj se spušča in je odločitev, da ni edina v njegovem življenju, že davno prej ponotranjila. Zavestno se je odločila, da bo tudi ona prevarana, torej je vsako razmišljanje v smeri “privoščim ji, da jo vara” že v osnovi brezpredmetno.
Ona pač uživa v tem, dokler se nesrečno ne zaljubi vanj, potem pa jo ujame karma. 😉

On je samo iskal ‘k*cu priboljšek’ bi se temu ‘strokovno’ reklo …
Ne moreš mu tega vzet za zlo,a ne ? Proba…,če gre ,gre,če ne….
🙂
Poznam ene iz real life ki jih dejansko tovrstne zadeve niti ne zanimajo preveč.
Važno je da ona dobi svojo dnevno dozo potuh in lizanja niz dlako. Če dobi
še k* je to samo ‘dodana vrednost’.
Kaj češ da ene take razmišljajo o ‘ženi’ …
Pogoj za razmišljanje je da imaš s kom.
[/quote]
Ti si bolan. Sploh kaj beres vsebino ali klofas kar na pamet? Moja prijateljica celo leto ni vedela da ni samski. In ne, ni ga mela samo za seks. Kako nizkotno razmisljanje. Mislis da gre pri varanju samo za seks? Kako si naiven.

Avtorica, si si tudi ti zasluzila da te je prevaral?


Moja prijateljica celo leto ni vedela da ni samski.
[/quote]

Kdo je zdaj tukaj blesav, ti ali tvoja prijateljica ?

Kdo je zdaj tukaj blesav, ti ali tvoja prijateljica ?
[/quote]

Darwin oster kot tang, a brez milosti in se za razstavljeni porcelan briga toliko kot slon v tesni trgovini.
Ženske, padate pač na lažnjive mucelačneže, ki vam odigrajo paritveno grotesko. Za to, da ne ločite zrnja od plev, ste krive le ve same.

za druge primere ne vem-za svojega pa-vse ljubice mojega moža so vedela, da ima družino in otroke,tako da so šle vse zavestno v to.Zato se mi ravno ne smilijo.Seveda pa je prvi krivec bil mož.

aja-in sedaj ko sem jaz samska ga ni denarja,da lovim poročenega-pa ne zato ker se je meni zgodilo-ampak ker še imam neke vrednote predvsem prvo do sebe-ne do drugih…

Globok priklon!

Po navadi so takšne prve ki jih dobijo z prsti v marmeladi …
Na žalost (ali srečo) jo je partner prvi pretekel.
🙂

New Report

Close