Najdi forum

Pozdravljeni. Evo zgodilo se je tudi meni paketek za silvestrovo. Slučajno sem videla maile in ugotovila, da me mož vara skoraj dve leti in to s sodelavko. Priznal je, da je res in da mu je zelo žal in, da je nekako Vesel da sem ga dobila, ker ni zmogel več, njegove besede. Zeli si ostati z menoj in otrokoma.vendar…
Varal me je, seksal z njo 1 do 2 na mesec……več verjetno ni ker sta oddaljena več kot 250 km.ampak maili ki sem jih prebrala….so močni in uporabljene so močne besede…redno sta bila na mailih od jutra do večera….ne me vprašat kako sem to spregledala…ne vem….govoti mi da mu ona nič ne pomeni, da mu je ugajala ker mu je pihala na moški ego….jaz mu ne….prekinil je stike z njo….dal je odpoved v službi je na dopustu in se ne vrača več v službo. …Vse bo naredil da ostane z menoj, z besedami ni more mi bo dokazljivo z dejanji….to se njegove besede in dejana v zadnjih petih dneh……jaz ne vem kako naprej, pogovarjava se…..Res pa je da sva se v zadnjih letih izgubila….tudi odnosi so bili takšni kot so bili….V bistvu nikoli se nisva popolnoma spoznala čeprav sva skupaj 12 let….V trenutku jeze in obsojanj sva ugotovila, da razmišljava enako………kako naprej…..glava mi je polna……

Ljuba duša ,sem na enakem, za prevaro sem zvedela pred 1 mesecem, boli neznosno, ne vem kako naprej…

Pogovarjata se, to je že veliko. Če misliš, da bi nadaljevala, se mu nikar ne zapiraj. Glede na njegove poteze bi rekel, da mu je resnično žal in si želi ostati s tabo, z družino.
Ne glede na vse pa je bila odločitev za varanje njegova in znake si spregledala, ker si mu pač zaupala. Večina teh prevarantov se znajde in naštudira prav vse samo, da zakrijejo sledi svojega početja. Hočem reči, da za to ne krivi sebe, ker nisi kriva, da te ni pocukal za rokav, ko je imel težave sam s sabo in vajinim odnosom.
Morda ne bi bilo slabo, da se pogovorita odkrito in morda s pomočjo terapevta.
Veliko sreče ti želim.

nova
Uredništvo priporoča

Vedno (VEDNO !) ista pesem …
Ko jih dobijo z gatami dol potem stopi na vrsto znana gluma.
Balkanci bi temu rekli ‘šarena laža’.
Da bi vsaj enkrat (ENKRAT !) zamenjali ploščo.
Plošča je že tolikokrat iznucana da bi komot lahko sestavili priročnik
“kaj storiti ko me dobijo”.
Ahhh seveda … zdaj pridejo na vrsto ‘dejanja’.
Of course ! 🙂
Sicer….v bistvu….kaj naj bi pravzaprav sedaj ‘prišlo’ ?
No, pomembno je da je on ‘vesel’ da so ga dobili ker ne zmore več. Jebi ga….človek se je utrudil
od porivanja. To ni kar ‘tako’ . Dve leti je čakal na rešitev in evo …. končno ! Dve leti je neznosno trpel. Give man a break ! Ne bo več !
Ahhh …. la liberation !
Kako bi rekel M.L. “Free at last ! Free at last ! Free at last !”
Sicer, ‘repertoar’ varalic je že dolgo znan. Bolj me bega tvoje razmišljanje (če lahko tako temu rečem).
Malo smešno mi se zdi tisto ‘ona je njemu pihala na dušo’. Bolj mi se zdi da je ona njemu pihala nekam drugam. Na dušo se lahko piha samo tistemu ki jo ima. Ta tvoj hoštapler je vprašanje če jo je kdaj imel.Sta se ‘izgubila’ ? Zanimnivo. Draaagi kjeee si ? Juhuu??? 🙂 Sem mislil da ste živeli pod isto streho. Tisto nebulozo (koliko krat je seksal z njo) pa vseeno upam da nisi toliko neumna da v njo verjameš.
Kvečjemu, zelo verjetno (glede na odaljenost) da jo je jahal kar v vaši postelji ko te ni bilo.
Džihaaaa…!!!! Bonanza. 🙂
Sicer ene drolje si tudi privoščijo hotel medtem ko so tiste z moralnega dna zadovoljijo z avtomobilom ali v naravi. Mu verjameš ? Good for you ! Jaz ne.
Punca, da ti povem eno skrivnost ki ti je ne bo povedal noben psiholog (Kaj? Nisi mu še predlagala da greste na terapijo?). Ta je : Posle jebanja nema kajanja ! Enkrat ko to storiš partnerju zaupanja je definitivno konec ! Ne vrne ga nič več ! Nikoli !
Zdaj, če lahko živiš v zakonu v katerem ni zaupanja potem ubedi sebe kako te on še vedno ima rad (ali ti njega), kako ti njegova patetična ‘dejanja’ neki pomenijo in lažite sebe kako ste se tokrat ‘najdli’. Da se imate rad več kot prej. Ko ta karavana laži prej ali slej gre mimo boš spoznala da si tam kjer si začela. Da si sama. Ker, če človeku ne moreš verjeti, potem res z njim nimaš kaj iskati. In da smo si na jasnem : verjela mu ne boš nikoli več !
Ja …. neznosno je trpel lizajoči tujo mindžo. In potem prišel tebi ljubčka dajat.
No punca, stori kar češ. Zelo verjetno je da boste ostali skupaj. In se zapomni tudi to. S tem ko si spet z njim imaš isto moralo kot on. Poglej se v ogledalo in se vprašaj ali res to zaslužiš.
…just my 2 cents ….

atakgresa,
navajaš le posledice (prevara) kot vzrok vsega, kar je sledilo, nič pa ne poveš o dejanskem vzroku vseh problemov, zakaj je do prevare sploh prišlo. Sicer omenjaš, da si ga zanemarjala v smislu, da bi mu kdaj namenila kakšen kompliment, ne poveš pa nič, ali je bil tudi pri sexu prikrajševan – mogoče količinsko ali pa kakovostno, in da je to vzrok, da je šel po to drugam?

Vsekakor se moraš iz vsega tega nekaj naučiti in delati na preventivi, kot da kasneje viješ roke, ko pride do dogodka, katerega bi sicer lahko verjetno že sama preprečila.

Če sta sicer kompatibilna ni razloga, da nebi ostala skupaj.

LP

V grobem se strinjam z pisanjem predhodnikov. Sam ne podpiram varanja, razen v enem primeru. Ko eden od partnerjev zavrača ali zelo omejuje intimo s tam da partnerju dovoljenje, da ta manjko intime poišče drugje.
Če si se v tem najdla, se bosta morala dobro pogovoriti.
Pustil službo, to pomeni, da resno misli tvoj partner.

Če je moški doma potešen, nima potrebe za iskanje drugje. Potešitev ni 15 min. mehanskega seksa 1x na mesec. Je dosti več. To pa sama veš.

Obsojam nikogar.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vedno (VEDNO !) ista pesem …
Ko jih dobijo z gatami dol potem stopi na vrsto znana gluma.
Balkanci bi temu rekli ‘šarena laža’.
Da bi vsaj enkrat (ENKRAT !) zamenjali ploščo.
Plošča je že tolikokrat iznucana da bi komot lahko sestavili priročnik
“kaj storiti ko me dobijo”.
Ahhh seveda … zdaj pridejo na vrsto ‘dejanja’.
Of course ! 🙂
Sicer….v bistvu….kaj naj bi pravzaprav sedaj ‘prišlo’ ?
No, pomembno je da je on ‘vesel’ da so ga dobili ker ne zmore več. Jebi ga….človek se je utrudil
od porivanja. To ni kar ‘tako’ . Dve leti je čakal na rešitev in evo …. končno ! Dve leti je neznosno trpel. Give man a break ! Ne bo več !
Ahhh …. la liberation !
Kako bi rekel M.L. “Free at last ! Free at last ! Free at last !”
Sicer, ‘repertoar’ varalic je že dolgo znan. Bolj me bega tvoje razmišljanje (če lahko tako temu rečem).
Malo smešno mi se zdi tisto ‘ona je njemu pihala na dušo’. Bolj mi se zdi da je ona njemu pihala nekam drugam. Na dušo se lahko piha samo tistemu ki jo ima. Ta tvoj hoštapler je vprašanje če jo je kdaj imel.Sta se ‘izgubila’ ? Zanimnivo. Draaagi kjeee si ? Juhuu??? 🙂 Sem mislil da ste živeli pod isto streho. Tisto nebulozo (koliko krat je seksal z njo) pa vseeno upam da nisi toliko neumna da v njo verjameš.
Kvečjemu, zelo verjetno (glede na odaljenost) da jo je jahal kar v vaši postelji ko te ni bilo.
Džihaaaa…!!!! Bonanza. 🙂
Sicer ene drolje si tudi privoščijo hotel medtem ko so tiste z moralnega dna zadovoljijo z avtomobilom ali v naravi. Mu verjameš ? Good for you ! Jaz ne.
Punca, da ti povem eno skrivnost ki ti je ne bo povedal noben psiholog (Kaj? Nisi mu še predlagala da greste na terapijo?). Ta je : Posle jebanja nema kajanja ! Enkrat ko to storiš partnerju zaupanja je definitivno konec ! Ne vrne ga nič več ! Nikoli !
Zdaj, če lahko živiš v zakonu v katerem ni zaupanja potem ubedi sebe kako te on še vedno ima rad (ali ti njega), kako ti njegova patetična ‘dejanja’ neki pomenijo in lažite sebe kako ste se tokrat ‘najdli’. Da se imate rad več kot prej. Ko ta karavana laži prej ali slej gre mimo boš spoznala da si tam kjer si začela. Da si sama. Ker, če človeku ne moreš verjeti, potem res z njim nimaš kaj iskati. In da smo si na jasnem : verjela mu ne boš nikoli več !
Ja …. neznosno je trpel lizajoči tujo mindžo. In potem prišel tebi ljubčka dajat.
No punca, stori kar češ. Zelo verjetno je da boste ostali skupaj. In se zapomni tudi to. S tem ko si spet z njim imaš isto moralo kot on. Poglej se v ogledalo in se vprašaj ali res to zaslužiš.
…just my 2 cents ….
[/quote]

Jep, vsaka neznosna lahkost bivanja se enkrat konča. 😉

Za samo prevaro in njegovo dejanje niste krivi vi. Kljubtemu pa tega ne morete več spremeniti.
Imate tri možnosti:
– ločitev, odhod (pozitivno le, če interesa za partnerstvo, pri OBEH ali pri enemu ni več) in spoznavanje sebe, da se vam v prihodnje to ne ponovi več..
– špilanje žrtve, torej vi absolutno za nič niste krivi (to je manipulacija in beg pred soočanjem s problemi in zavračanje svojega partnerstva, sprejemanja odgovornosti, skratka ostati nezrel, nebogljen, neenakovreden partner, v vlogi žrtve)
– soočanje s samim sabo, s partnerjem, skupen interes, če obstaja in skupno reševanje partnerstva s pomočjo tretje osebe, terapevta (zrel pristop s soočanjem s težavami in prevzemanjem odgovornosti vsak zase).
In zato bo treba vseeno sebe vprašat in si pogledat v notranjost:
– kako, da ste ves ta čas spregledali prav vse znake, obnašanje partnerja, da niste niti malo podvomili v njegovo zvestobo…..???.. zatiskanje oči pred resnico, prepričevanje same sebe, da je vse ok, čeprav ste čutili drugače, skratka neinteres za partnerstvo, neinteres za ukvarjanje z vsaj dvomi in občutki, da nekaj ni ok…???…
– boldano: v zadnjih LETIH sva se izgubila? Zakaj? Neinteres drug po drugemu? Zakaj?
– boldano: nikoli se nista popolnoma spoznala? Zakaj? Neinteres drug do drugega? Zakaj?

Na vse to odebeljeno, in kar ste sami napisali, ne zadostjejo odgovori “ne vem”. Dokler ne boste imeli konkretnih iskrenih odgovorov na to, se ne boste premaknili in rešili odnosa.
Seveda, velja za oba skupaj.
Varanje je razbito zaupanje med dvema, kjer že prej, pri vas očitno že leta, tega ni bilo več.
Pred varanjem je bil vajin odnos kot krepko razpokana vaza.
Zdaj je ta vaza razbita.
Ali bosta vse koščke uspela sestavit in zalepit nazaj pa je odvisno od vaju dva skupaj. Od vajinega interesa drug do drugega.
Ugotovite za začetek, zakaj je tega interesa že zdavnaj pred varanjem zmanjkovalo, ga ni bilo?
Šele nato lahko bosta lahko naredila korak naprej..
Brez brutalne iskrenosti, za spremembo, in veliko bolečine, seveda ne bo šlo.
Če sta oba preveč izgubljena, vas skozi vse skupaj lahko vodi, vam pomaga zakonski terapevt.

Vedno (VEDNO !) ista pesem …
Ko jih dobijo z gatami dol potem stopi na vrsto znana gluma.
Balkanci bi temu rekli ‘šarena laža’.
Da bi vsaj enkrat (ENKRAT !) zamenjali ploščo.
Plošča je že tolikokrat iznucana da bi komot lahko sestavili priročnik
“kaj storiti ko me dobijo”.
Ahhh seveda … zdaj pridejo na vrsto ‘dejanja’.
Of course ! 🙂
Sicer….v bistvu….kaj naj bi pravzaprav sedaj ‘prišlo’ ?
No, pomembno je da je on ‘vesel’ da so ga dobili ker ne zmore več. Jebi ga….človek se je utrudil
od porivanja. To ni kar ‘tako’ . Dve leti je čakal na rešitev in evo …. končno ! Dve leti je neznosno trpel. Give man a break ! Ne bo več !
Ahhh …. la liberation !
Kako bi rekel M.L. “Free at last ! Free at last ! Free at last !”
Sicer, ‘repertoar’ varalic je že dolgo znan. Bolj me bega tvoje razmišljanje (če lahko tako temu rečem).
Malo smešno mi se zdi tisto ‘ona je njemu pihala na dušo’. Bolj mi se zdi da je ona njemu pihala nekam drugam. Na dušo se lahko piha samo tistemu ki jo ima. Ta tvoj hoštapler je vprašanje če jo je kdaj imel.Sta se ‘izgubila’ ? Zanimnivo. Draaagi kjeee si ? Juhuu??? 🙂 Sem mislil da ste živeli pod isto streho. Tisto nebulozo (koliko krat je seksal z njo) pa vseeno upam da nisi toliko neumna da v njo verjameš.
Kvečjemu, zelo verjetno (glede na odaljenost) da jo je jahal kar v vaši postelji ko te ni bilo.
Džihaaaa…!!!! Bonanza. 🙂
Sicer ene drolje si tudi privoščijo hotel medtem ko so tiste z moralnega dna zadovoljijo z avtomobilom ali v naravi. Mu verjameš ? Good for you ! Jaz ne.
Punca, da ti povem eno skrivnost ki ti je ne bo povedal noben psiholog (Kaj? Nisi mu še predlagala da greste na terapijo?). Ta je : Posle jebanja nema kajanja ! Enkrat ko to storiš partnerju zaupanja je definitivno konec ! Ne vrne ga nič več ! Nikoli !
Zdaj, če lahko živiš v zakonu v katerem ni zaupanja potem ubedi sebe kako te on še vedno ima rad (ali ti njega), kako ti njegova patetična ‘dejanja’ neki pomenijo in lažite sebe kako ste se tokrat ‘najdli’. Da se imate rad več kot prej. Ko ta karavana laži prej ali slej gre mimo boš spoznala da si tam kjer si začela. Da si sama. Ker, če človeku ne moreš verjeti, potem res z njim nimaš kaj iskati. In da smo si na jasnem : verjela mu ne boš nikoli več !
Ja …. neznosno je trpel lizajoči tujo mindžo. In potem prišel tebi ljubčka dajat.
No punca, stori kar češ. Zelo verjetno je da boste ostali skupaj. In se zapomni tudi to. S tem ko si spet z njim imaš isto moralo kot on. Poglej se v ogledalo in se vprašaj ali res to zaslužiš.
…just my 2 cents ….
[/quote]

Vedno eno te isto izpustiš!
Če že pišeš na ene te iste zgodbe eno te isto, brutalno odkrito, v domačem žargonu besed, daj imej enkrat muda in vrzi VSE karte na mizo, pa da rečemo enkrat končno in dokončno bobu bob:

ZAUPANJE MED NJIMA JE ŠLO V P.M. ŽE VELIKOOO, VELIKOOOO PREJ, KOT GA JE ON VTAKNIL V DRUGI LUKNJO!

Se popolnoma strinjam s teboj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Welcome to the club. Nisi edina. Velik sreče. Vidim, da je tega res ogromno. Ne znam ti svetovat. Vsekakor pa poišči odgovor v sebi, ker samo sama veš, če greš lahko čez to ali ne in katera odločitev ti bo prinesla novo življenje. Lahko na novo začneš s partnerjem ali pa na novo sama. Ko so prisotni otroci je še težje, vzemi si čas, ne hitet, po ene dveh mescih se počasi misli začnejo bistriti, pri meni je minilo 5 mesecev in šele sedaj vem, kaj želim za naprej.

Današnje ženske pač solidnega tipa niste sposobne obdržat. Zato bo varanja čedalje več. Preprosto moški niso več taki kot so bili včasih, ko so veliko stvari prenašali. Danes si poišče drugje ko ni tako kot mora bit. In če je tip normalen, ga niti obosjat ne moreš več. Ker današnje ženske, ste pač izgubile stik z lastno ženstvenostjo in posledice so tu. In vsakemu tipu, ki ga ženska zanemarja, ali ne spoštuje privoščim boljšo. Ve pa samo jokcajte in pejte do svojih staršev ter jih vprašajte zakaj vas niso naučili odnosov.

Vedno eno te isto izpustiš!
Če že pišeš na ene te iste zgodbe eno te isto, brutalno odkrito, v domačem žargonu besed, daj imej enkrat muda in vrzi VSE karte na mizo, pa da rečemo enkrat končno in dokončno bobu bob:

ZAUPANJE MED NJIMA JE ŠLO V P.M. ŽE VELIKOOO, VELIKOOOO PREJ, KOT GA JE ON VTAKNIL V DRUGI LUKNJO!
[/quote]

Ali je šlo zaupanje prej ali ne,ne vem.
Vem samo da je definitivno šlo ko ga je dobila z gatami dol.

Podobna situacija lani.
Enake besede, stavki, izgovori..
Vsi drugi krivi, le on ne.. vzela sem si cas za razmislek.
Vmes ena zenska, pa druga, pa..
Danes se razhajava.
Svetujem ti, da dobro premislis, ce mu bos lahko verjela in zaupala. In ja, stejejo dejanja, ne besede

http://druzina.enaa.com/odnosi/Kako-po-prevari-ostati-skupaj.html

Brezvezen tekst. Sploh ta del: Po odločitvi, da par ostane skupaj, se začnejo meseci in meseci, celo leta trpljenja.

Sploh ni nujno res. Eni predelajo bolecino in zamere in nadaljujejo mocnejsi. Vsekakor bolje it narazn kot trpet – leta? Pa kaj si nor?!
Ce so bolecine prehude in zaupanja ni moc povrniti, potem se je absolutno bolje raziti.

Pri meni ni dileme. Prevara samo na siroko odpre vrata v zunanji svet *arrivederci*

Brezvezen tekst. Sploh ta del: Po odločitvi, da par ostane skupaj, se začnejo meseci in meseci, celo leta trpljenja.

Sploh ni nujno res. Eni predelajo bolecino in zamere in nadaljujejo mocnejsi. Vsekakor bolje it narazn kot trpet – leta? Pa kaj si nor?!
Ce so bolecine prehude in zaupanja ni moc povrniti, potem se je absolutno bolje raziti.

Pri meni ni dileme. Prevara samo na siroko odpre vrata v zunanji svet *arrivederci*
[/quote]

Ne razumeš. Tradicionalna ženska je mazohistka, novodobna pa brezobzirna hedonistka. Vmesnih variant je mnogo, zato taki dvosmerni, dvoumni in rahlo zmedeni nasveti, v katerih se najdejo mnogi padejo na plodna tla.
Manjka pa spodobnosti, spoštovanja in razuma. Vedno večkrat. 😉

Been there done that – izkušnja me je naučila sledeče:

– ne se zaletavat
– sedaj ne verjameš: ampak čas je na tvoji strani in ja, čas celi rane
– zakoplji se v delo, hobije, pojdi med ljudi (teater, koncerti, knjižnice, plavanje v termah)
– joči s prijatelji, družino oz. z ljudmi ki jih imaš rada, tudi z neznanci če je treba

Pomaga če sebe postaviš na prvo mesto, njega pa trenutno odstraniš iz svojega življenja. Po cca dveh mesecih boš morda že videla in vedela, kje si, česa si dejansko želiš, snela rožnata očala… Srečno. Vse bo še dobro na koncu, boš videla!l Nekje na tej poti jel obvezno tudi soočenje s samo seboj…naj te ne bo strah.

Zapomnite si nekej-če je bil sposoben skočit čez ovire enkrat-potem bo sposoben še večkrat,samo bolj pazljivooo…
Me pa zanima nekaj-zakaj prevarane ženske večkrat oproščajo varalici-kot moški,če žena to narde:pri moških skoraj ni pardona,da mora pokat..
Me ženske pa sam iščemo opravičila za svoje varalice….kriva žena,kriva ljubica…kriva okolica…samo prekleti varalica-mož ne…ta je pa revež,si ni mogel pomagat….

Meni se zdi, da 2 leti je kar huda doba in tak je samo za odpikat. Z njim ke nekaj hudo narobe, da je tko fural kar toliko časa. To je že patološki lažnivec.

New Report

Close