Najdi forum

Pozdravljeni

Prosim za nasvet in izkusnje tistih katere partnerke so vas prevarale. Ste lahko sli cez to? Ste ostali skupaj? Ste imeli kaj tezav z predstavami kak vasa partnerka seksa z drugim? Ce ste je to potem izzvenelo?Kaksne so vase zgodbe in kako ste sli cez to.Predvsem me zanimajo tisti,ki ste partnerkam oprostiki in ostali skupaj. Delali na odnosu in zgradili boljso zvezo.
Pa prosim za vzdrzanje neprimernih komentarjev. Najlepsa hvala.

Iz kje pa si ti prilezel ?
Vsaj za začetek bi lahko povedal koliko si star, ti in ta tvoja sportašica.
Imate kakšno človeško ribico ali ste sterilni ?

Pri mojem ni bilo fizičnega varanja, ampak sex chati z neznankami.
Človek je vedel že prej, da teh stvari ne toleriram, ampak je vseeno zlorabil moje zaupanje. Kjer pa ni zaupanja, tudi ne more biti neka kvalitetna, trdna zveza. Tako sem odšla. Sama sem se takoj počutila bolje, osvobojeno, on pa še po 2 letih ne more iti naprej.

Noben moški ni vreden tega, da poteptam svoja načela o spoštovanju v zvezi.

nova
Uredništvo priporoča


Varanje je hudičev otrok …
‘Born in lust, turn to dust. Born in sin, Come on in!’

Avtor teme sprašuje po tistih, ki so šli naprej po prevari, ne tiste, ki niso mogli.

Mene je žena prevarala cca 8-10 let nazaj imela sva 5 leta starega otroka. Moja pa že ni taka. Najhuje je bilo, ker sem imel njeno facebook geslo in sem v živo gledal njun pogovor, ko sem gledal kaj se pogovarjata nisem mogel verjet na bruhanje mi je šlo. Nisem je mogel videt, ko sem domov prišel, ker se mi je zdela umazana itd… Ampak nisem ji nič rekel, sem še malo čakal, še malo sem trpel in še gledal v živo njune pogovore.

Ko sem jo postavil pred dejstvo, je bilo ogromno joka, opravičevanja itd… To ne bom opisoval. Imel sem načrte, kako povedat njenim staršem, otroku itd… Iti narazen, začeti znova…

Imel sem jo rad, tudi glede na svoj izgled in status v družbi bi jutri našel drugo. Rekel sem, da bom počakal, da impulzivno ne bom odreagiral, lahko bi jo celo ubil itd… Glavo sem ohladil, dal vse pluse in minuse na vago, premišljeval dolgo. Sčasoma sem ugotovil, da obstajajo še precej hujše stvari v življenju od prevare. Da če jo imam rad, da ji ne morem tako zagreniti življenja, da bo še njen lastni sin gledal na njo zaničevanjem, da o njeni starših ne govorim. Prisegel sem pri bogu, da bom z njo v dobrem in slabem. Če je ona šibka, jaz ne bom. Danes imava še enega otroka, živimo srečno življenje, na to zadevo gledam kot preteklost. Ne znam opisat, pač sem naravnal glavo. Tudi sam sem naredil neumnosti v življenju, zaradi katerih mi je žal, ampak življenje teče dalje. Skratka v življenju nama vse funkcionira, od sexa, skupnih ciljev, otroci so uspešni in srečni. Najini starši so srečni, prijatelji nama zavidajo. Nihče nič ne ve, razen mi dva. Družba, kot je razvidno že s tega foruma, bi če bi le lahko, bi kot na bližnjem vzhodu kamenjala prešuštnike. A če bi jaz gledal samo na družbo in na ljudi na forumih, danes ne bi bila več skupaj. Bi bil mogoče bolj srečen? Ne vem, mogoče, mogoče ne… Ampak če bi gledal povsod, na druge, verjetno ne bil bil uspešen drugje. Mi smo srečna družina, nismo popolna, kdo pa je? Kot je Jezus rekel, naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha.

Ljubim svojo ženo, ljubim svojo družino. Izvolite, kamenjajte me!

Cestitam ti ! Tako se obnasa inteligenten moski!
Tudi sama sem po 20 letih odkrila varanje moza in ceprav sem custveno zelo trpela , sem vklopila mozgane ter postopala enako kot ti.
Danes sva z mozem spet srecna, druzina je ohranjena, otroci in vnuki naju radi obiskujejo.
Potujeva, hodiva skupaj v terme..

Motiš se. Nihče ne bi prešuštnice kamenjal. Tudi tebe ne bi.
Gre za ponos in zaupanje. Vsem je jasno, da popolnosti ni.
Sam sem po prvi prevari naredil enako kot ti, a pri drugi ni bilo več nobene možnosti. Na srečo si imel dovolj inteligentno ženo, da tega ni razglašala naokoli in je dojela vso globino prevare.
Eni pač ne moremo čez to. Pa ne vpletaj vere v to, ker vera s tem nima nič, le opisuje stanja, čez katera ljudje gremo in predlaga rešitve, pa če to hočemo ali pa ne. Vera je trda droga.

Jaz te ne bom sladki greh..
Kvecjemu te obcudujem.
Ker sva v priblizno isti kozi, me zanima, kako si obcutil takrat, ko si cital na Fb. Ko si bil prica temu, kar ti je pocela?
In kako ti je uspelo preko vsega? Si jo tudi ti varal? Mogoce sem si napacno razlagala tvoje pisanje.
Sodec po tem, kar si napisal,je slo vse gladko in skoraj pre-lahko. Zelim si, da bi lahko ravnala ko ti.

Sam se prebijam čez dvoletno prevaro… zveza v zvezi.
Nemorem dojeti da me je kar dve leti varala, skupaj sva 14.let.
Od rane rane mladosti. Komaj slaba dva meseca mineva od kar sem izvedel za to, sicer me je varala 7.let nazaj oziroma 5.let nazaj zakljucila afero. A ker sem izvedel komaj sedaj še toliko bolj boli. Tako da verjami da vem čez kaj se prebijaš. S tem da mene je sexualno prevarala od oka 60x…
Prebral sem knjigo Nezvestoba od Veronike, verjami knjiga pomaga. Hodim k psihijatru, tudi pomaga. Šla sma na zakonsko terapijo, tudi pomaga.
Ker so mi dali antidepresive lažje jemljem vse skupaj. Ampaaaak boli ko saaaatan. Dušo in telo imam razdvojeno. Vzstrajam pa še. Pomoje zarad dve leti starega otroka ki ga imava. Čeprav jo po eni strani sovražim sedaj jo imam vseeno rad. Fucked up, vem.

Ne rabimo …
Sam to odlično opravljaš …

Absolutno verjetno isto ne bi mogel, po drugi. Ja res je, moja žena ni tega razglašala naokoli. Če bi kljub temu, da sem prej rekel, kakšen frajer sem in mi je vseeno, kaj si drugi mislijo. Tukaj ne vem če bi to breme lahko nesel.


Ah kje pa… ni šlo lahko. Sam kaj želiš, si malo sadistka in želiš poslušati moje trpljenje? hec…

Ja trpljenja je bila ful itak, pomoje je to trajal ene 2 leti. Sicer skozi manj, pa vendar. Ob vsakem kregu, sem ji to naprej vrgel, da je trpela. Čustveno sem jo trpinčil, ker sem sam trpel. Kaj sem doiživljal ob branju v živo, ne znam opisat. Na bruhanje mi je šlo. Potem sem enkrat preklopil in a li res hočem imeti, tako podrejeno ženo, ki bo trpela zraven mene? Potem sem bil jaz na vrsti, da si glavo naštelam. Očitno ji je žal in me ime rada, zame je to dovolj. In potem še kdaj me je stisnilo, ampak po dveh letih morm rečt, da je bil zakon 100% rehabilitiran. Hvala bogu tega človeka vidim, samo 1x letno in danes recimo, ko ga srečam mi pulz samo 3bpm zraste, nič več. Recimo včasih nisem vedel, a naj tla gledam a naj ga na gobec.

Skratka, evo odprto govorim. Danes sem srečen in srečen zato, ker sem se tako odločil.


Težko je soditi, ker te ne poznam niti tvoje žene niti vajinega odnosa itd… Ampak po tem, kar si napisal, ji je očitno žal. Za razliko od mojega primera, je sama zaključila zadevo, nisi je dobil s prsti v marmeladi. Skratka glede na to, da je sama rešila, da je to bilo 5 let nazaj, da si bil sam dosti odsoten, da jo je on prosil ad gre k njemu, skratka je verjetno zaželjena roba, da se je vendar zate odločila, da ji je žal, da je pripravljena rešiti družino in zakon, je bila pripravljena vse priznati, tudi če si sam moral vrtat. In kar je ključno, še enkrat povem sama je prišla do tega, da to ni vredu. Zate se je odločila in te ima rada.

Jest mislim, da to ni tolko hudo, kot je tebe prizadelo, da hodiš na nevem kakšne terapije, andtidepresive itd…
Jaz mislim, da je čas da zazreš v svetlo prihodnost. Glavo po konci, še zmeraj si ti tisti pravi zanjo!

Kako čez to? Ne gre. Gre po drugi poti, čez pa ne. Pri meni je mimo že eno leto… Prevara je bila grda in dolga. Res ne smem preveč obsojat, ker je tudi mene pred 10mi leti zaneslo in sem malo skočila čez plot ampak hitro pokapirala, da to ni to, mož ni nikoli izvedel… Zaenkrat nama gre je pa težko… Trudima se oba. Poskušava se več pogovarjat, več časa preživet skupaj… Bomo videli…

Jaz sem se prav nacrtno spet rihtat zanj zacela – tako dolgo se sukam po hisi okrog njega da me spet opazi. V kopalnici ko se umivam puscam vrata odprta..
Zjutraj se pred njim oblacim..zvecer slacim..
Vcasih se kar napol naga zajtrk kuham…
In je vzgalo- je opazil in se po 20 letih spet na novo segrel:)
Vcasih mi rozce prinese..
Kolesarit sva skupaj zacela..
V termah sva kot dva sveze zaljubljena..
Postelja doma spet veselo skriplje:)

Nebo me vec varal- zdaj sem mu packa in potrebnica, prej sem bila predvsem mama in gospodinja. Naslednja leta bodo le se najina. Otroci so odrasli…

Ja, “nadgradnja” pohvale vreden trud.. To bi tudi pri meni vzgalo in zgladilo fasado..
A ena stvar je…srce se ne veseli nicesar.
Okoli srca je popolna praznina.
Ce zapeljujes, samo da sama sebi dokazes, da mu ni treba drugam, ker ima najboljse doma, se na dolgi rok zelo motis.

Bravo!
…a zavedaj se: Tvoj potrebuje konstantno vzpodbudo, če je zmanjka ali zmanjka idej tebi, bo spet zapadel v melanholijo in dugje iskal odvisniško dozo adrenalina in endorvinof. Ta doza mora biti primerno velika…

Še dodam: Počneš točno to kar normalni moški potrebuje. Dozo vznemirjenja in intime ob vsaki možni priliki. Večina žensk tega ne zna.

Morda se moti, a kot sem napisal: Za moškega je vznemirjenje in sex vezivo intimnega odnosa. Če veziva ni, tudi odnosa ni. …in obratno.

Morda se moti, a kot sem napisal: Za moškega je vznemirjenje in sex vezivo intimnega odnosa. Če veziva ni, tudi odnosa ni. …in obratno.
[/quote]

Odnos je osnova, sex in vznemirjenje sta samo del odnosa in pokazatelj kvalitete odnosa in ne predpogoj za odnos in ne obratno. Kot ti pišeš je sex dovolj za odnos.

New Report

Close