Najdi forum

Pozdravljeni, zanima me,ce je lahko zenski vsec sex brez custev.Ce ima npr ljubimca,si nekaj casa piseta fantazije,nato pa pride do sexa.Po sexu pa rece da ji sex ni bil dober,ker je bila zivcna,da ju bo kdo dobil,da to ni prav,ker lahko izve njen partner za afero.Poleg tega pa rece,da se pocuti kot objekt in da glede na fantazije,ki sta si jih pisala,potem ko je med njima prislo do sexa so bila pricakovanja prevelika in da je sex bil zanic.je lahko tak sex vseeno dober,ali pri zenski more bit sproscenost,prrdigra,se bolj ujame s svojim partnerjem v spolnosti,ki jo pozna.

Lp

Nisi tega ze vprasal? Seveda lahko seksa brez, da se posebej naveze na neko osebo. In tak seks je lahko zanic ali pa fantasticen. Odvisno od mnogih okoliscin.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ahh… fant …. se vidi da si še precej ‘zelen’ za te zadeve.
Kot prvo ‘ženske’ niso nekakšna ‘štanc kopija’ ene te iste.
Vsaka se razlikuje, prav tako kot moški (kot rečejo brača balkanci :
Sto ljudi – sto čudi – Sto žena – 200 sisa) . 🙂
Sedaj razumeš zakaj je bedasto spraševat kaj je všeč ženskami (množina).
Ene še same ne vejo …. kaj da ti rečem. 🙂
Kar se tvoje **** (da neuporabim kakšno ‘grdo’ ime) tiče , upam da se zavedaš
da ti naklada kot majmunu. Gre se jebat v strahu pred partnerjem ? Ha,ha,ha…..
Je kakšen smiley za izraz ‘smeh do solz’ ? Si me res fajn nasmejal na vse zgodaj …
Zelo verjetno je da jo je njen honorarni jebač naguzil po sistemu ‘ u prolazu… ‘ (Meri Cetinić)
in se je gospodična (upravičeno) počutila kot objekt (skladišče sperme ?).
Zdaj,ko joj je pamet prišla do možganov (?) ima pomisleke. Ha,ha,ha…
Če pa tudi tebi pamet z težavo prihaja do možganov potem ni treba razmišljati dalje.
Vzemi modro tabletko in verjemi kar hočeš verjet.
Kaj pa je ženskami všeč kar se tiče seksa ? Dragi bog !
Preberi prvi del mojega odgovora.In drugič ne sprašuj bedarije.
Telefonske fantazije….? Pa še kaj !

nova
Uredništvo priporoča

Pa ti si res totalni sadist
Za vse kar si sam dozivel se zdaj nad drugimi izzivljas
Sadiral si jo psihicno v tvoji zvezi in jo puscal spolno nepoteseno – zato pa si sedaj sam s tvojo macko
Vsem drugim pa zelis le slabo in tukaj na forumu vsakega zalis in se mu posmehujes- ker si ti revez tako osamljen in nesposoben realnih odnosov

Smilis se mi darwin

Točno v čem ti to doživljaš moje ‘izživljanje’ ???
Fant hodi okoli z rogovi na glavi in sadist sem jaz ? 🙂
Vi otroci… skrajnji čas je da odrastete.
ps.
Moj maček ti reče ‘mijauuu’.

Darwin
Tudi ce fant hodi z rogovi…
In?!
Se moras nad njim izzivljat in posmehovat in ga zalit?
Posmehujes se in prilivas ogenj na bolecino vsem tistim, ki so bili prevarani. Sadist!
In zalis tudi tiste, ki so varali. Sadist!

P.s. ce je tvoj macek tako hudoben kot si ti, bi se mu vse moje stiri mucke na dalec izognile

Pri vam je problem da gledate preveč Holywood kretenijad (ala Weinstein & co.) kjer se več ne moreš izogniti besedi sex. Štampa (prav tako v njihovi lasti) dela isto. Relativizira prevaro kot neki trivialnega,kot da bi ženska zamenjala avtobus ali kaj podobnega (in ne partnerja). Svoje otroke seveda pošiljajo v privat šole ter univerze in še kako gledajo da ženske odgojijo v ustrezni morali.
Vama pa servirajo vse najslabše. Ker omenjena druščina obvladuje evropske lakaje zakaj misliš da prevara,glede kakšne strahotne posledice pušča na prevaranem, ni sankcionirana z nobenim zakonom ? Če rečeš kakšno laž proti partnerju je seveda takoj tukaj ‘zakon’ po katerem takoj odgovarjaš. Če pa partnerja prevaraš in mu uničiš življenje potem je tu ‘shit happens’. Ste kdaj sploh razmišljali o tem ? Od kje mislite da prihaja to skrito favoriziranje homoseksualcev in drugih abominacij ? Zakaj se v risankah za otroke več ne ločijo spolovi ? Zakaj se v vsakem ameriškem filmu mora pojaviti ameriška zastava ? Ljudje začnite razmišljati …
Eden od razlogov zakaj tukaj sploh pišem (verjemi mi, imam bolj pametnih stvari za delati) je da
ljudjem odprem oči (tudi če pri tem uporabljam vulgarne izraze ker samo tako eni kot zgleda razumejo ) da je ta nemoral, ta kultura nemorala, neki povsem zgrešeno in vodi v tragedije.
Prevara je neki najslabšega kar lahko storiš sočloveku. Za njo ni izgovora ali opravičila. Smrtni greh po vseh religijah.
Veš, jaz sem rastel v zdravi kulturi. Za ženske ki rado dajajo smo imeli ustrezno ime. Smo vedli ločiti od dobrega in slabega. Ma nikoli, nikoli nismo varali. Ne zaradi boga ali tega pa unega. Smo vedli da je to narobe in da se to ne dela. Niti na misel nam ni prišlo da bi prevarali prijatelja kaj šele partnerja. Smo imeli seveda svoj delež mladostniških budalaščin no to je kot bi se reklo ‘klasika’. Če bi kaj naredil drugače ? Seveda bi. No, smo šli s teme.
Zdaj ko pa punca prevara fanta vsi se lotijo v nekakšne ‘globoke’ psihoanalize ali kako bi rekel Pater Gostečnik ‘kaj je partnerja privedlo do gnusa’. Jaz pa temu kupleraju pa dam kar ta pravo narodno ime. In to je zdaj sadizem ? Je sadizem to da ena šmrklja brez razmišljanja seksualno zadovoljuje tam enega potrebneža medtem ko jo fant čaka doma ?
Kako je ta kultura promiskuiteta šla v k* najbolj ilustrira to da ko rečeš da ženska mora stopit nedolžna v brak, vsi te imajo za nekakšnega čudaka. Neki najlepšega kar lahko ženska podari možu ste svedli na šalo. In potem se vsi čudijo da je družbeni moral v k*. Ja, res zakaj ?
Gledate v telefone ko vam se otroci igrajo. Je to to ?
Zato punca, ko kateremu fantu pokažem grozoto varanja v vsem svojem ‘blišču’ to ni sadizem.
To je da ga nateram da razmišlja. In nju in njega. Še posebej razne prostitutke ki svojim jebačem rečejo ‘ljubimec’ in svom kurvarluku ‘afera’.
Kako bi rekel Hugo..’čas za podiranje dreves,ljudstvo’ …
ps
Moj maček pravi da svojega gazdo ne bi zamenjal za nič na svetu.
Še sosedova mačka je tega mnenja.
Evo, glih zdaj ko pišem mi je skočil za vrat da ga objamem.
Ciao…moram mu dat jest. Sem mu že dal ampak očitno ne dovolj.
🙂

Bom te malo dopolnil pri odebeljenem stavku. Po moje se bo čist drugače razumelo, pa še res je.
Je sadizem to da ena šmrklja brez razmišljanja seksualno zadovoljuje tam enega potrebneža medtem ko jo fant (ki jo ponižuje) čaka doma

Zakaj jo čaka doma, če pa mu je ona v bistvu taknšna kot je, napoti? Zakaj se ne umakne, zakaj jo še gleda? Kdo ga sili, da je še z njo? Vidiš, da se ni tako preprosto kar umakniti, kot ti skušaš prikazati to pri tistih, ki varajo.
Ne zdi se mi namreč fer nekogaršnja dejanja obsojati kot nedopustna, medtem ko na dejanja drugega kar zamižimo. Če že pribijaš, pribij oba, ker sta oba prispevala k temu. Prav tako lahko razumeš oba, če pač želiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Darwin
Ne vem kaj naj napisem – presenetil si me
Tokrat te razumem – ker si svoja razmisljanja in pa tudi custva opisal na moji frekvenci:)
Saj imas o vsem kar si napisal prav in kapo dol, moralen in nacelen moski si – moski principov in res visokih moralnih vrednot…taki so redki, moram priznati:)
Vendar tvoj nacin podajanja mnenj je veckrat zgresen…

Glej..
Nacin kot si danes razlozil tvoje razmisljanje- se bo dotaknil in pomagal mnogim…
Kadar pa si zaljiv ali posmehljiv, nasilen oz grob v besedah- pa v vecini ljudi vzbudis odpor …

Imas pa prav..
Svet in odnosi bi bili idealni , vsi bi bili srecni in zadovoljni ce bi se drzali vseh moralnih vrednot o katerih pises…

Vendar vsi obcasno cepimo na tem in podobnih forumih, ker pac smo le ljudje polni napak in slabosti..

P.s.vse dobro in lep pozdrav vama posiljajo tudi moje muce 🙂

Fokusiral si se, da je ženska tista, ki si privošči moške – tudi po tem, ko je že v zvezi. A glede na izkušnje tukaj pisočih je neprimerno več moških, ki se odločijo za nezvestobo. Si malo pozabil nanje?

Ženska mora stopit nedolžna v brak – kaj pa obratno? Tega v tvoji kulturi ni?

To, da imaš partnerje in spolne odnose pred tistim, s katerim se potem odločiš za skupno življenje, je dobro. Zato, da ostaneš skupaj s takim, s katerim si tudi po tej plati kompatibilen. Ker je intima prepomemben del odnosa, da bi jo prepuščal naključjem.

A to veš že iz svojih izkušenj in za pričakovati bi bilo, da si se česa naučil.

Fokusiral si se, da je ženska tista, ki si privošči moške – tudi po tem, ko je že v zvezi. A glede na izkušnje tukaj pisočih je neprimerno več moških, ki se odločijo za nezvestobo. Si malo pozabil nanje?

Ženska mora stopit nedolžna v brak – kaj pa obratno? Tega v tvoji kulturi ni?

To, da imaš partnerje in spolne odnose pred tistim, s katerim se potem odločiš za skupno življenje, je dobro. Zato, da ostaneš skupaj s takim, s katerim si tudi po tej plati kompatibilen. Ker je intima prepomemben del odnosa, da bi jo prepuščal naključjem.

A to veš že iz svojih izkušenj in za pričakovati bi bilo, da si se česa naučil.
[/quote]

Kar velja za ženske velja tudi za moške. Ženska vloga v družini je precej večja in bolj odgovorna
kot moška. Kako rečejo arabci ‘moški podpira en vogal hiše – žena pa tri’. In to drži kot pribito.
Kakšna pa je statistika ‘varanja’ pa ne vem. Jaz se držim tistega ‘mala laž,velika laž,statistika’.
Spolni odnosi pred brakom so samo zrcalo ene izkvarjene kulture.
Jaz, na žalost sem,sem tudi produkt te kulture. Ampak ta kultura je že bila gnjila preden sem jaz priromal na svet. Ni me je imel kdo naučit. Zato ker so poslali žene v fabrike in jim je holivud in razni Titoti praznil možgane. Še vsiljena ženska emancipacija (ki je naredila ženskam več škode kot koristi) je naredila svoje. Načrtno se delalo na razgradnji familije kot družinske celice.
Danes se pošilja otroke v vrtec namesto da bi jih vzgajala mati ali pa nona. Vzgajao jih tujci ki so tam za plačilo. Odtujeni ljudje en od druzgega.
Če sam se jaz kaj naučil ? Ha,ha,ha…. Fant moj, jaz sem bral Hegela,Nitchea,Feuerbacha ko je citat-mojster bil že v tatinen jajcu. Bral anglosaksonske elegije ko je Žanu Mahniču mama brisala rit.
Hodil z tri pupe naenkrat. Evil! 🙂 Ehhh ja… marsikaj sem se naučil.
ps
Če greš v Izrael: Kaj misliš iz kje prihajajo vse prostitutke? Skoraj vse iz Ukrajine.
Zakaj ne vidiš Izraelk da tega delajo ? Kultura fant moj …kultura …
Zakaj se ti v Izraelu ne boš mogel poročit z Izraelko ? A tukaj ti servirajo da se lahko poročiš z pederom. Ljudje dajte že enkrat mal razmišljat … Čuvajte svojo kulturo kot bi rekel Tito ‘ko zjenicu oka svog’. 🙂

New Report

Close